Dodaj do ulubionych

[OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO

01.06.20, 13:52
PiS to tandetna kopia NSDAP (narodowi socjaliści) z krzyżem w zębach, a PO to eurosocjaliści, tacy bardziej tęczowi.

Z praktycznych różnic - PO pałowało narodowców, PiS pałuje przedsiębiorców.

Dwie prawie identyczne partie udają różne, żeby was skłócić, bo skłóconym motłochem łatwiej się manipuluje.
Obserwuj wątek
   • schweppes1 Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 16:54
    Raczej realisto. Powiem więcej - nie ma żadnej znacznej różnicy między wszystkimi socjalistycznymi partiami. Wszystkie mają za zadanie nas okraść na jak najwięcej kasy i ewentualnie oddać jakiś ochłap w postaci tandetnej usługi lub też (co wymyśliło PO, a zrealizował bliźniaczy ideologicznie PiS w postaci 500+) gotówki.

    Hitler, Stalin, Tusk, Kwaśniewski czy Kaczyński - jedna banda socjalistów.
    • misio3 Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 17:12
     różnica jest taka że za peło tylko kradli i to dosłownie! (mafie vatowskie i paliwowe) i mówili że na nic pieniędzy nie ma a teraz przynajmniej faktem jest że pieniądze są i coś ludziom dają (socjal 500+,tarcza antykryzysowa).
     peło nie ma nic wspólnego z 500+ !!! oni nic ludziom nie dali a wręcz zabrali patrz podniesienie wieku emerytalnego, zabór kasy z OFE i POdniesienie VAT do 23%,likwidacja odliczeń vat dla aut z kratką :) Oni tylko w nazwie są obywatelscy a tak naprawdę antyobywatelscy hehe
     • schweppes1 Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 18:29
      Czyli jak przyjdzie złodziej cię okraść i powie, że część łupu przekaże twojemu sąsiadowi, to będziesz zadowolony, pisowski patolu? No cóż, mogło być gorzej - mogłeś zostać pedofilem, zwyrolu. A nie, zaraz, przecież bycie socjalistą jest gorsze od bycia pedofilem - większa skala.
      • aron2004 Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 19:45
       A tam gdzie nie ma socjalizmu nikt nikogo nie okrada? Na przykład w Rosji i Chinach? Kapitalista z KGB Putin nie okrada Rosjan? Chińscy komuniści nie okradają Chińczyków?


       Dopóki kraje socjalistyczne będą bogatsze od kapitalistycznych dopóty Polacy będą głosować na PO i PiS.
      • misio3 Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 20:57
       schweppes1 napisał:

       > Czyli jak przyjdzie złodziej cię okraść i powie, że część łupu przekaże twojemu
       > sąsiadowi, to będziesz zadowolony, pisowski patolu? No cóż, mogło być gorzej -
       > mogłeś zostać pedofilem, zwyrolu. A nie, zaraz, przecież bycie socjalistą jest
       > gorsze od bycia pedofilem - większa skala.

       to nie złodziej bo nie kradnie i wyeliminowali kradzieże - patrz ukrócone mafie vatowskie i paliwowe !
       wtedy było złodziesjtwo a dziś jest sprawiedliwość społeczna ! dziś państwo jak janosik odbiera bogatym daje biednym !
  • vogon.jeltz Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 19:58
   > Z praktycznych różnic - PO pałowało narodowców, PiS pałuje przedsiębiorców.

   A korwinaziole, gdyby przypadkiem doszli do władzy, będą pałować wszystkich jak leci w imię tzw. "wolności". A może i nie będą pałować w ogóle, bo wszystkich rzeczywistych i wyimaginowanych oponentów na dzień dobry profilaktycznie wsadzą do obozów albo po prostu zastrzelą. "Wolnościowe" prawicowe zamordyzmy zawsze wyglądają tak samo - zresztą ty sam tutaj nieraz wychodziłeś z postulatami, wsadzania i wieszania, szajsiu. Bo widzisz, w odróżnieniu od socjalistów (np. eurosocjalizm nikogo nie więzi i nie zabija), korwinaziole u władzy nie potrafią obyć się bez mordowania.
    • samspade Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 21:03
     Jest pewien problem. Niejaki bimota. Piewca nauk wszelakich by JKM twierdzi że osoby myślące inaczej niż on nie mogą się wypowiadać ponieważ jest to krzywdzenie ludzi. Ba on osoby myślące inaczej czy w jego przypadku osoby myślące nazywa sukinsynami. Daj takiemu choć trochę władzy to zacznie urządzać obozy.
     • vogon.jeltz Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 22:29
      > Daj takiemu choć trochę władzy to zacznie urządzać obozy.

      Ale przecież szajsiu sam przyznaje, że chętnie by wsadzał do obozów i rozstrzeliwał. To jest kwestia poza dyskusją. O ile rządy socjalistyczne (nie mówię o komunistycznych) mogą być cywilizowane, demokratyczne i szanujące prawa człowieka - czego dowodzi np. unijny eurosocjalizm - o tyle korwinazim to zawsze w praktyce będzie dyktatura, obozy i mordowanie przeciwników.
    • vogon.jeltz Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 22:24
     > Oczywiście, że w wolnej Polsce ludzie odbierający innym wolność byliby surowo karani.

     No toż mówię, korwinaziole chętnie wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają, wsadzą do obozu albo zastrzelą. Sam mówiłeś i teraz potwierdzasz. Taka to "wolność". I jeszcze będzie się taki niepełnosprawny umysłowo pluł, że inna władza pałuje.
     • qqbek Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 22:38
      Ej - rozróżnijmy proszę 3 rodzaje pałowania.
      PO pałowała celem przywrócenia porządku w trakcie burd wszczynanych przez finansowane przez Kreml organizacje.
      PiS pałuje celem utrzymania się przy korycie, za cel obejmując finansujących się samodzielnie przedsiębiorców (i jednego niewydarzonego kandydata na prezydenta, który był swego czasu całkiem udanym biznesmenem) - to jest tych, których postrzega za zagrożenie dla swojej bytności u żłobu.
      Korwinoidy pałowałyby w imię ideologii, wszystkich nie pasujących im do niej.
      • misio3 Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 02.06.20, 11:19
       qqbek napisał:

       > Ej - rozróżnijmy proszę 3 rodzaje pałowania.
       > PO pałowała celem przywrócenia porządku w trakcie burd wszczynanych przez finan
       > sowane przez Kreml organizacje.

       Dziwne , że za rządów PO na Marsze Równości kończyły się burdami i spaleniem budki pod ambasadą Rosji lub wozu trasnsmisyjnego tvm a za PiS marsze odbywały się w spokoju, w miarę kulturalnie bez bijatyk.
       bo PO nie panowało nad tym co się dzieje w Polsce:)

       > PiS pałuje celem utrzymania się przy korycie, za cel obejmując finansujących si
       > ę samodzielnie przedsiębiorców (i jednego niewydarzonego kandydata na prezydent
       > a, który był swego czasu całkiem udanym biznesmenem) - to jest tych, których po
       > strzega za zagrożenie dla swojej bytności u żłobu.
       > Korwinoidy pałowałyby w imię ideologii, wszystkich nie pasujących im do niej.
       >

       PiS nie pałuje...nie było tam pałowania masowego nie kłam !!! obchodzili się z nimi jak z jajkiem , lekutko by nie uszkodzić ! jedyne co to gazem ktoś pisknął wielkie halo.... ta demonstracja była nielegalna ! po prostu gdy ktoś łamie przepisy sanitarne o zakazie gromadzenia się w miejscach publicznych i to trzeba rozgonić to towarzystwo żeby się nie pozarażali żeby epidemii z tego nie było !
     • schweppes1 Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 01.06.20, 22:39
      Jak ktoś będzie miał wybitne osiągnięcia w odbieraniu innym wolności, to obóz jak najbardziej, ale nie zagłady, tylko pracy - pożyteczniejszy od więzienia. Rozstrzelanie nie wchodzi w grę. Co prawda socjalizm to oczywiście coś wielokrotnie gorszego od np. pedofilii, ale kara śmierci tylko za morderstwo.
  • gzesiolek Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 02.06.20, 11:33
   Nie odkryłeś specjalnej ameryki...Jakbyś jeszcze sam w tej polaryzacji nie uczestniczył nie wyzywając innych zwykłych ludzi od lewaków, a tak to dokładnie w to skłócanie się wpisujesz... lewaki/prawaki itd.
   Jeden ch... dla zwykłych ludzisk... Chodzi o to, żeby na plecach innych się urządzić... Każdy polityk do tego potrzebuje swoich "wyznawców"... A ludzie jak te lemingi będą napierdalać na innych zjadaczy chleba tylko dlatego, że uwierzyli innemu oszustowi...
   • schweppes1 Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 02.06.20, 11:54
    Ja nie wyznaję lewaki/prawaki w powszechnych dla tych słów znaczeniach, tylko socjalista(lewak)/nie-socjalista(prawak). Dla mnie taki vogon i misiaczek to są takie same komusze lewaki - obaj twierdzą, że (tfu!) państwo (na pohybel!) ma prawo ukraść komuś, komu wiedzie się lepiej i dać komuś, komu wiedzie się gorzej. Zwykła kradzież i bandyctwo.
    • vogon.jeltz Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 03.06.20, 11:30
     > - obaj twierdzą, że (tfu!) państwo (na pohybel!) ma prawo ukraść komuś, komu
     > wiedzie się lepiej i dać komuś, komu wiedzie się gorzej.

     Nie, nie twierdzę tak.

     Po pierwsze: używajmy pojęć w powszechnie przyjętym znaczeniu. Podatki to podatki a kradzież to kradzież. Jeśli zamierzasz nazywać podatki, które państwo pobiera od zarania swego istnienia, "kradzieżą", to be my fuckin' guest - ale na tej płaszczyźnie to możesz się dogadać z równie tępymi jak ty innymi korwinaziolami.

     Po drugie: nie chodzi o dawanie komuś, komu wiedzie się gorzej gotówki do kieszeni tak, jak robią to pisiory, tylko o zapewnienie równości szans poprzez możliwie równy dostęp do usług publicznych dla wszystkich.

     Po trzecie: to ty tutaj twierdzisz - i to całkiem jawnie - że państwo ma prawo wsadzać do obozów i zabjać ludzi, których poglądy nie zgadzają się z twoją pojebaną wizją świata. To jest znacznie gorsze niż "kradzież" w postaci podatków. Ale też nie jest to nic nowego - kapitalistyczne szumowiny mieniące się "wolnościowcami" mordowały ludzi na długo przed tym, zanim świat usłyszał o socjalistach, a korwinizm w praktyce zawsze kończy się prawicową dyktaturą i obozami.
  • kull Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 04.06.20, 09:34
   Całkowita prawda-niczym sie od siebie nie różnią! Tusk 2 x okradł Polaków /z funduszy emerytalnych!/ a morawiecki póki co - na razie tylko raz, ale za to dobrze, bo "tylko" 16 mld ukradł ludizom! Najwyzszy czas wykopac tych złodzieji, bo tak jak 20 lat temu PO tak i PIS równo kradnie/patrz wszystkie słynne afery/.
   Kiedys mieszkałem w kraju prawdziwej demokracji- nie ma czego porównywać-dzis w Polsce -PIS to chołota i banda złodzieji!
   • vogon.jeltz Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 04.06.20, 12:34
    Następny kretyn. Tusk nie "ukradł" nic z funduszy emerytalnych, bo żadnych pieniędzy tam nie było. Były obligacje czyli zobowiązanie państwa do wypłaty kasy w przyszyłości, dokładnie tak samo, jak w przypadku... emerytur z ZUS. Tylko ktoś sobie po drodze policzył od tej machinacji sutą prowizję.
     • vogon.jeltz Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 04.06.20, 13:27
      Drugi filar - jeśli mówimy o części obligacyjnej - zdemontowano oczywiście ze względu na finanse państwa. Ale dla troski o ludzi było to kompletnie irrelewantne, bo zobowiązania tak czy owak pozostały, tylko w innej formie. A jak uczy przykład innych krajów, prędzej państwo ogłosi zawieszenie wykupu obligacji niż zaprzestanie wypłaty choćby głodowych emerytur.
      • gzesiolek Re: [OT] PiS to jest praktycznie to samo co PO 04.06.20, 16:36
       Mnie osobiście zmotywowało to do przejścia na własną działalność... Bo stricte matematycznie nawet na te głodowe emerytury w chwili gdy osiągnę odpowiedni wiek nie wystarczy... Nie ma szans...
       Jakby drugi filar był zrobiony z sensem to można by liczyć, że to co sobie odłożę kiedyś coś mi da...
       A tak to dla mojego pokolenia emerytura to mrzonka... A o młodszym nie wspomnę...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka