Dodaj do ulubionych

Mala ankietka maseczkowa

29.06.20, 11:20
Czy w waszych lokalach wyborczych czepiali sie o brak maseczek albo odkazanie rak ? Wiem, ze wy zamaskowani, ale chyba byli jacys inni, ogranieci, bez tych szmat...

U mnie ani sie nikt nie zająknął... az w szoku bylem.
Obserwuj wątek
    • toreon Re: Mala ankietka maseczkowa 29.06.20, 17:12
      Byłem w weekend chwilę nad morzem to można powiedzieć że tam pandemia się skończyła - może jedna na dziesięć osób ma maskę, w lokalach totalny brak dystansu. O jakimś wirusie przypominają co najwyżej tabliczki na stolikach w knajpie "zdezynfekowane" albo informacja aby np. w lodziarni utrzymać dystans 2 metrów (podczas gdy cały lokal ma ze dwa m2.
      Z kolei w warszawskich korporacjach pojawiła się tendencja aby powoli wychodzić z trybu zdalnego i wracać do biur. Tu z kolei można odnieść wrażenie, że ludzie boją się własnego cienia (co, ja mam jechać komunikacją do biura???????)
    • gzesiolek Re: Mala ankietka maseczkowa 29.06.20, 19:29
      Dlaczego ograniczasz swoją wolność zwracaniem uwagi na to czy ktoś ubiera maseczkę czy nie... Powinno Cię to szczerze pierdolić. Albo po prostu jest to silniejsze od Ciebie i musisz się tym swoim "ogarnięciem" dowartościowywać.
      Jak dla mnie mycie/dezynfekcja rąk i zakrywanie ust gdy jesteśmy chorzy/przeziębieni i wchodzimy między ludzi to b. dobre zwyczaje i mam nadzieję że zostaną z nami na dłużej. Co do korona wirusa to wg mnie on był (i to znacznie wcześniej niż 2020), jest i będzie wśród nas... Zamrażanie totalne gospodarki było zbędne. Musimy się nauczyć z nim żyć, leczyć skutecznie objawowo i po prostu będzie kolejną sezonową chorobą jak grypa... Znam osobiście 8 osób którym potwierdzono covid-19, 7 z nich przeszła ją jak dłuższą lekką grypę lub nawet przeziębienie (ba jakby nie wiedziały to by się nie domyśliłby, a dowiedziały się tylko dlatego że mieszkały razem lub miały styczność z osobą co przeszła ostrzej)... I tylko ta 1 przeszła ostrzej...
      Ja stawiam, że jest duża szansa, że ja też już przeszedłem... Ba stawiam, że kilka % Polaków ma już to za sobą... To moje przemyślenia patrząc na to co się dzieje. A maseczkę jak idę do obcych, np. klienta, ubieram. Najwyżej pytam się czy jest możliwość rozmowy bez. 90% ludzi woli się pozbyć tego z twarzy... Ale nic nie mam do osób które wolą pozostać w masce...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka