Dodaj do ulubionych

Nissan Ariya - wygląda całkiem przyjemnie.

16.07.20, 09:50
antyweb.pl/nissan-ariya-elektryczny-suv-moc-zasieg-baterie/
Jeśli kryzys (na świecie) się mocno nie pogłębi, to kto wie... Cena nawet w przliczeniu na złotowki nie jest totalnie astronomiczna jak np. w porównaniu do Polestar 2 (ponad 270k zł).

Natomiast "psychicznie" nie jestem wstanie przełknąć czasu ładowania elektryków i obaw z tym związanych (czas ładownia to jedno, ale wyobraźcie sobie, że podjeżdżacie na "stację" z wizją +/- 40 minutowej przerwy w podróży... tyle, że przed Wami są jeszcze dwa inne auta w kolejce).

Koncept hybryd Plug-in z sensownym (150-200 km) zasięgiem w trybie EV wydaje mi sie dużo atrakcyjniejszy dla nabywcy. Na co dzień, w koło komina 99% jazdy (jeśli nie 100%) mamy w trybie bezemisyjnym, jadąc kiedykolwiek/gdziekolwiek dalej nic nas nie ogranicza.

Nie wiem jak Wam ale mnie sie już zdarzały sytuacje awaryjne, gdy nagle trzeba jechać daleko i czas jest ważny - gdy taka sytuacja dopadnie właściciela auta elektrycznego z rozładowaną bateria, to pojęcie "wolności", które daje auto leży w gruzach.

I drobiazg, który zwrócił moja uwagę - odczytałem jako duży plus i "novum", fakt że ww. Nissan ma płaską podłogę. Hmmm... ja mam auto spalinowe, 4x4 i tył wygląda dokładnie tak samo ;-). Też płasko jak na Węgrzech.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka