Dodaj do ulubionych

Premier obieca艂 i...? Dupa 馃槪

19.07.20, 20:32
moto.pl/MotoPL/7,88389,26137507,pierwszenstwo-dla-pieszych-na-przejsciu-czy-naprawde-grozi.html
1. Przyjrze膰 si臋 przej艣ciom w miastach, cz臋艣膰 zlikwidowa膰, cz臋艣膰 przenie艣膰 do cz臋艣ci doda膰 艣wiat艂a.

2. D艂uga kampania edukacyjna.

3. Faktyczn膮 zmiana przepis贸w.
Obserwuj w膮tek
        • czajkowski1 Re: Premier obieca艂 i...? Dupa 馃槪 20.07.20, 11:20
          spokojnie...poczekajmy...zmiana przepis贸w b臋dzie od nowego roku...b臋d膮 te偶 wy偶sze mandaty do 5 tys.z艂....ech to 艣wietny pomys艂 bo taki Qubu艣 chwali艂 si臋 偶e jecha艂 200 km/h....mandatu 500 z艂 by nawet nie zauwa偶y艂 w domowym bud偶ecie przy dochodach 8-11 tys.z艂...a 5 tys.z艂 mandatu to ju偶 by艂oby bolesne dla portfela :)

businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/wyzsze-mandaty-w-polsce-propozycja-premiera/wmmmmjb
          • czajkowski1 Re: Premier obieca艂 i...? Dupa 馃槪 20.07.20, 11:31
            a to wasze narzekanie dla narzekania i u偶ywanie s艂贸w wulgarnych Dupa 艣wiadczy o prymitywi藕mie....ja si臋 ciesz臋 偶e b臋d膮 zmiany i b臋d膮 surowsze kary....b臋dzie bezpieczniej w tym roku ju偶 jest mniej wypadk贸w (mo偶e z powodu pandemii) i wi臋kszej kultury jazdy...z roku na rok jest coraz mniej wypadk贸w...
            W 2019 roku by艂o 30 288 wypadk贸w drogowych , w por贸wnaniu z rokiem 2017, kiedy to mia艂o miejsce 32 760 wypadk贸w, liczba ta spad艂a o 2 472 wypadki (-7,5%);
            w por贸wnaniu z 2018 rokiem, w kt贸rym zanotowali艣my 31 674 wypadki, liczba ta spad艂a o 1 386 wypadk贸w (-4,4%).
            • qqbek Re: Premier obieca艂 i...? Dupa 馃槪 20.07.20, 12:32
              Nie sil si臋 futrzasty na odpowied藕, bo idziesz do killfile.
              Odpowiedz sam sobie, w swoim ma艂ym misiowym rozumku analizuj膮c jedno - odk膮d to, w pojebanej futrzastej arytmetyce 2831, a tak偶e 2862 s膮 liczbami mniejszymi od 2909?
              Odk膮d to, w poronionej futrzastej arytmetyce ma si臋 rozumie膰, liczba 73 rowerzyst贸w zabitych na drogach w roku 2018 jest mniejsza od liczby 257 rowerzyst贸w zabitych w 2019?
                • czajkowski2 Re: Premier obieca艂 i...? Dupa 馃槪 20.07.20, 12:54
                  To ja zdecyduj臋 czy odpisz臋 a nie ty....to 偶e doda艂e艣 mnie do tej g艂upiej listy nie sprawi 偶e nie zobaczysz mojej odpowiedzi - mi艣 jest sprytniejszy ni偶 cebulak :) hehe :)

no fakt wi臋cej zabitych ale wypadk贸w mniej...czyli wniosek 偶e je偶d偶膮 ostro偶niej cho膰 szybciej st膮d wy偶sza 艣miertelno艣膰....a rowerzy艣ci cz臋sto sami powoduj膮 wypadki bo je偶d偶膮 po pijaku ...ty te偶 piwko lubisz nie? ....bo nie wiem czy wiesz ale od W 2018 r. pijany rowerzysta nie trafi do wi臋zienia ani nie zabior膮 mu prawa jazdy bo zmieniono przepisy st膮d wy偶sza liczba wypadk贸w pijanych na rowerach to jest proste nie?
                  aaa...i nie odpisuj...doda艂em ci臋 do czarnej listy panie cebulaku cenzorze g艂upio ci co? nienawi艣膰 do misia ci臋 za艣lepia :) bo w sumie pisz臋 na temat a i tak mnie dodajesz bez powodu...kube艂 zimnej wody na 艂eb se wylej Hehe :)
                • qqbek Re: Premier obieca艂 i...? Dupa 馃槪 20.07.20, 12:47
                  Ja mu raz odpowiadam, na ka偶dy nowy nick, a potem l膮duje w killfile :)
                  Taka nowa, 艣wiecka tradycja :)
                  Wcze艣niej tego czajkowskiego1 nie by艂o.
                  Zreszt膮 nie ma go jeszcze na oficjalnej czarnej li艣cie schweppes-a (jest tylko w ostrze偶eniu od ciebie) wi臋c si臋 nie liczy ;)
                  • czajkowski2 Re: Premier obieca艂 i...? Dupa 馃槪 20.07.20, 12:56
                    qqbek napisa艂:

> Ja mu raz odpowiadam, na ka偶dy nowy nick, a potem l膮duje w killfile :)
                    > Taka nowa, 艣wiecka tradycja :)
                    > Wcze艣niej tego czajkowskiego1 nie by艂o.
                    > Zreszt膮 nie ma go jeszcze na oficjalnej czarnej li艣cie schweppes-a (jest tylko
                    > w ostrze偶eniu od ciebie) wi臋c si臋 nie liczy ;)
                    >

mo偶emy tak rozmawia膰 :) tworz臋 nowego niska odpowiadasz...i znowu nowego tworz臋 :)
                  • czajkowski2 Re: Premier obieca艂 i...? Dupa 馃槪 20.07.20, 12:58
                    qqbek napisa艂:

> Ja mu raz odpowiadam, na ka偶dy nowy nick, a potem l膮duje w killfile :)
                    > Taka nowa, 艣wiecka tradycja :)
                    > Wcze艣niej tego czajkowskiego1 nie by艂o.
                    > Zreszt膮 nie ma go jeszcze na oficjalnej czarnej li艣cie schweppes-a (jest tylko
                    > w ostrze偶eniu od ciebie) wi臋c si臋 nie liczy ;)
                    >

nie t艂umacz si臋 g艂upio przed kolegami...po prostu wtop臋 zaliczasz bo misiowi odpowiadasz :)
                    ale偶 nietakt :)

Hehehehehehe

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka