Dodaj do ulubionych

Kolejny nick mendy - steward01

14.08.20, 13:11
Trzeba wątek ostrzegawczy zaktualizować.

Poniżej filmowa ilustracja mnożenia się takich mend:
Obserwuj wątek
    • galtomone Re: Kolejny nick mendy - steward01 14.08.20, 13:18
      Moze juz starczy ty watkow o kolejnych wcieleniach futrzaka.
      Kazdy kto ma go dosc wie co robic, nieliczni co z nim gadaja i tak na to nie zwroca uwagi.

Moze czas juz przestac sie nawazajem ostrzegac, kazdy i tak sie szybko zreflektuje i kto nie chce czytac bzdur sam sobie dokona "n-ty" raz wiadoma operacje.

Bo zaczynamy miec absurdalna sytuacje gdy coraz wiecej watkow jest o misiu, ktorego czytac niechcemy - jemu dokladnie o to chodzi, bo nic innego juz mu nie pozostalo.

Kazdy normalny czlowiek dawno by sie zreflektowal, przprosil i normalnie prowadzil dyskusje - on albo nie potrafi alob nie chce - bez znaczenia.

Ale mamy glownie watki o nim.
      Mam juz troche dosc, bo ani jego ani watkow o nim czytac nie chce.
          • galtomone Z mojej strony ostatnia rada dla Misia 14.08.20, 16:05
            Nie widze Twoich wpisów ale mam przeczucie (czytajac post by nousecomplaining), ze winisz wszystkich poza soba.

Zatem rada. Chcesz miec z kim gadac?
            Zaloz nowy nick i rozmawiaj jak czlowiek - innymi slowy tak, by nikt nie poznal, ze to znow Ty - po problemie.
            Jak rozpoznamy, tzn. ze wrociles do starego, nieakceptowanego stylu pierdolnia glupot nie na temat.

Tyle odemnie.

Ps. Zauwaz jak wiele osob sie tu ze soba nie zgadza, prezentuje diametralnie rozny swiatopoglada ale nie jest to problem. Nie w pogladach klopot tylko w glupocie i trollowaniu.
            • steward01 Re: Z mojej strony ostatnia rada dla Misia 14.08.20, 16:22
              galtomone napisał:

> Nie widze Twoich wpisów ale mam przeczucie (czytajac post by nousecomplaining),
              > ze winisz wszystkich poza soba.
              >
              > Zatem rada. Chcesz miec z kim gadac?
              > Zaloz nowy nick i rozmawiaj jak czlowiek - innymi slowy tak, by nikt nie poznal
              > , ze to znow Ty - po problemie.
              > Jak rozpoznamy, tzn. ze wrociles do starego, nieakceptowanego stylu pierdolnia
              > glupot nie na temat.
              >
              > Tyle odemnie.
              >
              > Ps. Zauwaz jak wiele osob sie tu ze soba nie zgadza, prezentuje diametralnie ro
              > zny swiatopoglada ale nie jest to problem. Nie w pogladach klopot tylko w glupo
              > cie i trollowaniu.

niby tak, ale....gdy niektórzy zobaczą nowy nick to od razu powiedzą że misiek wrócił ....więc problem polega na tym że nienawiść do miśka przesłania wam racjonalne myślenie... nie wolno tu napisać nic dobrego o PiS , o Polsce , że wakacje spędzam w kraju nad Bałtykiem bo od razu będzie że to misiek napisał, że troll, menda, głupi itp.
              A niech sobie napisał...mamy wolność słowa którą próbujecie ograniczać....mam udawać że nie popieram PiS-u ? Mam kłamać że bliższe mi wczasy w Chorwacji niż nad Bałtykiem? w imię czego? POprawności POlitycznej którą głosicie na tym forum? Mam się ukrywać i dać zaszczuć byle tylko mnie nie rozpoznano?
              Nie...bo to nie ja jestem źródłem problemu lecz wy....bo to wy obrażacie, szczujecie, nawołujecie do wrzucania mnie na czarną listę jednym słowem dyskryminujecie.....w imię źle pojętej wolności słowa....
      • steward01 Re: Kolejny nick mendy - steward01 14.08.20, 13:43
        galtomone napisał:

> Kazdy normalny czlowiek dawno by sie zreflektowal, przprosil i normalnie prowad
        > zil dyskusje - on albo nie potrafi alob nie chce - bez znaczenia.
        >
        > Ale mamy glownie watki o nim.
        > Mam juz troche dosc, bo ani jego ani watkow o nim czytac nie chce.
        >

ale ja raz nawet przeprosiłem i chciałem prowadzić normalnie dyskusję....wiesz jaką otrzymałem odpowiedź?
        ża za późno i żebym spadał bo jestem troll......więc to wy nie chcecie prowadzić normalnej dyskusji , blokujecie mnie i obrażacie od troli i mend więc to nie moja wina lecz wasza że nie da się normalnie rozmawiać :)
        • nousecomplaining Re: Kolejny nick mendy - steward01 14.08.20, 15:25
          Jakże to typowe dla takich osobników (niestety powszechne także u ludzi trzymających władzę) - zero refleksji nad sobą i swoimi wypowiedziami, wszyscy są be, tylko ja jestem ok, winni są „oni”, nigdy nie tzw. rząd itp. itd.
          Ale jak już to ktoś tutaj napisał, trzeba ignorować, wrzucać do kosza, w ogóle nie odpowiadać na wpisy. Każdy rozmawia z tym, z kim chce. A jeśli z kimś nie chce, to nie rozmawia. Proste. Więc się koleś nie rzucaj, że cię wrzucają do ignorowanych. Gadaj se z tymi, którzy chcą gadać z tobą. Ja np. jeśli widzę, że nie jestem akceptowany w danej grupie, to się wycofuję, a nie nachalnie wpierdalam do każdej rozmowy.
          Dobra, znowu cię podkarmiłem. Od tego momentu nie odpowiadam na żadne wpisy żadnych twoich wcieleń.
          • steward01 Re: Kolejny nick mendy - steward01 14.08.20, 15:41
            skoro przeprosiłem to refleksja była....za to u was zero refleksji nad sobą, tylko misiek winny a wy gdy bez przerwy obrażacie od mend i trolli to uważacie się za niewinnych :) Wrzucają mnie do ignorowanych bo nawołujecie do tego, szczujecie , tworzycie czarne listy, obrzucacie błotem także koleś nie rzucaj się bo to wy mnie obrażacie i szczujecie za to co piszę za poglądy polityczne i społeczne a nie ja was szczuję masowo ! to ja cię podkarmiłem , od teraz już nie odpowiadam na żadne twoje wpisy. Ja tu nie muszę z nikim gadać, ale mam prawo wyrażać swoje poglądy - a wy nie tylko że nie gadacie ze mną to jeszcze zabraniacie mi wyrażania poglądów bo są niezgodne z waszymi....ale nie możecie zatkać komuś ust , będę pisał co chcę i nie macie na to wpływu bezradność wasza jest śmieszna
    • samspade Re: Kolejny nick mendy - steward01 14.08.20, 15:04
      Z ciekawości przeczytałem kilka jego wpisów. Zmienia się tylko nick. Reszta bez zmian. Celowe pierdolenie głupot, prostackie wtręty polityczne itp. Zmieniła się tylko jedna rzecz. Dawniej jarał się odpowiedziami w wątkach teraz interesują go nowe wątki dotyczące jego trolowej postaci.
      • steward01 Re: Kolejny nick mendy - steward01 14.08.20, 15:20
        samspade napisał:

> Z ciekawości przeczytałem kilka jego wpisów. Zmienia się tylko nick. Reszta bez
        > zmian. Celowe pierdolenie głupot, prostackie wtręty polityczne itp. Zmieniła s
        > ię tylko jedna rzecz. Dawniej jarał się odpowiedziami w wątkach teraz interesuj
        > ą go nowe wątki dotyczące jego trolowej postaci.

Nieprawda. To nie pierdolenie głupot ale pisanie na temat wątku, podawanie argumentów które was kłóją w oczy bo nie macie argumentów w dyskusji....wyzywanie od troli to wasza retoryka...żenada...
      • klemens1 Re: Kolejny nick mendy - steward01 15.08.20, 09:06
        Też się pokusiłem, żeby dać mu szansę - ale więcej tego błędu nie zrobię. Pierdoli to samo - nic do niego nie dociera, czuje się szykanowany a nie widzi, co odwala.
        I oczywiście najprostsze wytłumaczenie - że to za poglądy.

• steward01 Re: Kolejny nick mendy - steward01 14.08.20, 15:43
        nousecomplaining napisał(a):

> Inwencja mu się kończy, zaczyna walić żałosnymi tekstami w poszczególnych forum
        > owiczów.
        > A materiał poglądowy zacny :)

żałosne to jest wprowadzanie cenzury i próba zatkania mi ust + jednoczesne obrażanie....nieudolna i nieskuteczna ta wasza działalność...:)
      • marekggg Re: Kolejny nick mendy - steward01 14.08.20, 16:37
        on biedak dostaje przekazy dnia z nowogrodzkiej - no i jak wiadomo - tam siedzi ELYTA narodu wiec jakea ELYTA takie przekazy i takie wpisy
        a jakie ma miec poglady jak kartofel zoliborski nawet prawka nie ma - wiec jak ma kartofel doradzic co pisac na forum aut-moto
        • steward01 Re: Kolejny nick mendy - steward01 14.08.20, 17:00
          marekggg napisał:

> on biedak dostaje przekazy dnia z nowogrodzkiej - no i jak wiadomo - tam siedzi
          > ELYTA narodu wiec jakea ELYTA takie przekazy i takie wpisy
          > a jakie ma miec poglady jak kartofel zoliborski nawet prawka nie ma - wiec jak
          > ma kartofel doradzic co pisac na forum aut-moto

a ty z której partii dostajesz przekazy dnia? z PO? SLD? PSL? hehe :)
          a przywódca peo to dziś który kartofel? zegarmiastrz siedzi :)
          oni nawet kartofla nie mają który nimi rządzi hehe :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka