Dodaj do ulubionych

Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jezdni

20.08.20, 20:59
www.facebook.com/bartstaszewskiaktywista/videos/889986548192246/
Nie wiem po chuj się tak długo z nimi pieściła pisowska, upośledzona policja. Od razu powinni to bydło przegonić pałami z jezdni.
Obserwuj wątek
      • waga170 Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 01:43
        Tam u Was kiedys, kiedys, byli protestanci co usiedli na torach kolejowych przed brama jakiejs bazy wojskowej, zeby sie zatrzymal pociag rzekomo wiozacy jakas bombe atomowa. Maszynista zagwizdal, a tamci mysleli ze stanie...
        Jeden zostawil nogi na tych torach.
        Tu debilizm protestantow przekroczyl o rzad wielkosci debilizm reszty zgromadzenia. To juz po chuj sie kladli pod kola, jak mozna sie bylo zastrzelic albo oblac benzyna i podpalic? Troche pomyslowosci... ale nie podam szczegolow bo jeszcze pojde siedziec. No dobra, laska staruszka z igla na koncu i przejscie sie, w masce, dookola, no wlasnie, kazdego kola:)
    • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 08:42
      Schwepsiu drogi... a co ty byś zrobił po latach nagonki na takich jak ty.
      Gdyby to, że przynależysz do takiego światopoglądu jaki prezentujesz, bylo tak samo widoczne jak gdy dwóch chłopaków czy dwie dziwczyny idą przez miasto trzymając sie za ręce.
      I gdyy w odpowiedzi na to ludzie na ciebie pluli, gdybyś ciagle słyszał zaczepki, gdybys wiedział, że samo to jak myslisz wystarczy, żeby ktos kto ma zły dzień spuścił Ci lanie.
      Gdyby od miesiecy po mieście jeździło auto umacniające ludzi w przeświadczeniu, że tacy jak ty to samo zło, łamanie prawa, że dybiesz na nasze rodziny, dzieci, pieniądze...
      I choć wiedziałbys, że to kłamstwa i łamanie prawa akurat tym, że to Ty jestes na tapecie nikt se nie przejmuje.

Jak zwracałbys uwage na swoja krzywdę, na to że pomimo tego, że wolno Ci myślec jak chcesz to jesteś przez to prześladowany, opluwany i Twoje prawo do wolności w tym zakresie jest łamane.

Co byś zrobił? - spróbuj (choc mam wątpliwości czy dasz rade) znaleźć w sobie ciut empatii i obiektywności i postaw sie w sytucaji ludzi, któzy są pietnowani dzień w dzień. Ludzi których pietnujacy ich oprawcy są otaczani nieformlaną opieka i przyzwoleniem władzy Twojego kraju.

Kiedy dotrałbys do ściany...?
      Staniesz się socjalistą z przekonania, żeby wreszcie zyc spokojnie? Czy może jednak chciałbys mieć prawo uważać co uważasz i czuc sie bezpiecznie i móc te swoje poglady spokojnie wyrażać?
      • schweppes1 Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 09:14
        Sugerujesz, że (tfu!) socjalizm nie jest ciągle propagowany? Nawet nie zdajesz sobie sprawy w jakim horrorze ja żyję. Ludzie naokoło wychwalają 500+, a gdy tylko szczerze nazwę takiego jednego z drugim, że jest patolem, pasożytem i żebrakiem, a nie żadnym ojcem, to od razu leci hejt na mnie. Ale jakoś nie blokuję drogi pisowcom.

Na razie to widać, że piętnowany jest kierowca busa i przy okazji wszyscy inni kierowcy korzystający z tego pasa na jezdni. Jeżeli ktoś się brzydzi wychowaniem seksualnym w szkole i sobie jego nie życzy, to ma prawo o tym zakomunikować. Niech sobie zwyrole zrobią tęczowego busa.
        • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 09:19
          Ale bardzo Cie proszę, spróbuj i odpowiedz.
          Jakoś nie sądzę, byś był atakowany idąc sobie po prostu po ulicy.
          Więc wyobraź sobie, że byś był, że w weekendowy wieczór bałbys się iśc do miasta w okolice knajp i barów, bo wpie....ol za poglądy masz wręcz pewny nie licząc po prostu faktu, że słuchabys na swój temat publicznie, głośno wyrażanych pogladów. Nawet spokojnie bys się piwa nie napił czy ze znajomymi (o ile Ci chcieliby z toba wychodzić wiedzać na co się narazaja) wychodzic.

Co bys zrobił stojac pod ścianą? Oficjalnie bys słyszał, że przeciez wszystko jest OK a prywatnie Twoje zycie wcale by takie różowe (i norlmalne jak socjalistów) nie było.
          • hukers Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 09:53
            galtomone napisał:

> Jakoś nie sądzę, byś był atakowany idąc sobie po prostu po ulicy.
            > Więc wyobraź sobie, że byś był, że w weekendowy wieczór bałbys się iśc do miast
            > a w okolice knajp i barów, bo wpie....ol za poglądy masz wręcz pewny nie licząc
            > po prostu faktu, że słuchabys na swój temat publicznie, głośno wyrażanych pogl
            > adów. Nawet spokojnie bys się piwa nie napił czy ze znajomymi (o ile Ci chcieli
            > by z toba wychodzić wiedzać na co się narazaja) wychodzic.

Nie przesadzaj. Mam znajomego geja, a nawet dwóch, tylko ten drugi, to taki powiedzmy dalszy znajomy. Chodzą po ulicach, wychodzą do knajp, częściej niż ja, nikt ich nigdy nie zaatakował.

• galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 10:08
              To zapytaj czy zachowuja sie dokladnie tak swobodnie wprzestrzni publicznej jak pary heteroseksulane?
              Bo ja tez mam takich znajomych i wiem, ze nie.

Niestety mam tez takich znajomych ktorych dzieci (nastolatki) sa w takiej sytuacji i wiem, jakim koszmarem bywa ich zycie. Nastoletniosc/mlodosc czesto jeste generalnie malo tolerancyjna.... Ale teraz latwiej niz kiedykolwiek (i to jeszcze z przeswiadczeniem o tym, ze robi sie dobrze) jest znalezc sobie zwyrola do nękania.

Masz dzieci? Wyobraz sobie, ze jestes w takiej sytuacji - wyobraz sobie ze Twoje 17/18/dowdziestoparoletni syn czy corka chce wyjsc na miasto z drógą połówką.

Nie przeczę, że w pewnym wieku w pracy czy w sod znajomych nikt ci zlego slowa nie powie.... Nawet pewienie w PiS zaden z "doroslych" oficlanije na kolege z partii nie pluje za to, ze jest gejem.

Na pewno jak sie jedzie autem do restauracji i wraca autem to nam nie wiele grozi...

Ale nie uwierze, ze Twoi znajomi chodza wieczorami po miescie za rece, spedzaja sobie rmantyczy wieczor na lawce w parku, itp.. i nie maja z tylu glowy potencjanych konsekwencji.

Nie uwierze, ze idac sobie ulica razem czy wchodzac do sklepu nie slysza pod swoim adresem odpowiednich komentarzy.
              • hukers Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 10:21
                galtomone napisał:

> Ale nie uwierze, ze Twoi znajomi chodza wieczorami po miescie za rece, spedzaja
                > sobie rmantyczy wieczor na lawce w parku, itp.. i nie maja z tylu glowy potenc
                > janych konsekwencji.

Nie no bez przesady. Nie trzymają się za rączki na spacerach i nie migdalą się na ławce w parku. Kraków to jest jednak miasto ze sporą ilością kibiców a oni instynkt samozachowawczy mają. Z drugiej strony brak możliwości okazywania sobie uczuć w przestrzeni publicznej nie spędzą im snu z powiek.
                • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 10:33
                  hukers napisał:

> Nie no bez przesady. Nie trzymają się za rączki na spacerach i nie migdalą się
                  > na ławce w parku. Kraków to jest jednak miasto ze sporą ilością kibiców a oni i
                  > nstynkt samozachowawczy mają. Z drugiej strony brak możliwości okazywania sobie
                  > uczuć w przestrzeni publicznej nie spędzą im snu z powiek.

Jedym spedza innym nie. Jedne pary heteroseksualne siedza w parkach i chodza za rece inne nie.
                  Robia to co chca.
                  Chyba widzisz jednak pewna nierownowage?

Swoja droga ciekawe na ile brak chodzenia za reke i okazywania sobie uczuc w roznych sytuacjach wynika u nich z faktycznego braku potrzeby a z przyzwyczajenia i ostroznosci...
                  Smiem twierdzic, ze z tego drugiego i przyzwyczajenia do nienormlanej sytuacji.

Zatem zgodzimy sie, ze sytuacja jest daleka od neutralnej/normlanej?
                  I ja sie w sumie nie dziwie, ze po tametej stornie, szczegolnie wsrod mlodych, ktorzy widza jak mogli by zyc (troche jak za komuny, poki nie wiedzial narod jak mu zle, to tez sie cieszyl ze mu dobrze) sie gotuje i maja dosc.

Tym bardziej gdy widza jak male konswkwencje spotykaja rowniesnikow po drugiej stronie.

Wg mnie jest autentycznie chora syuacja, gdy panstwo natychniast reaguje i sciga teczowe flagi i gdy stara sie nie zauwazac wszelkich przejawow faszyzmu/nazizmu.

Nie trzeba byc geniuszem analityki i znawca histori by wiedziec, ktory z ruchow doprowadzil do wiekszej liczby ofiar, ludzkich tragedii, smierci i jak dochodzily do glosu/wladzy.

A to co sie dzieje w koncu do wybuchu doprowadzi. Kto sieje wiatr... itd.. itd...

Osobiscie wolabym by wladza wydawala kase na latanie dróg czy szpitale niz tlumienie zamieszek, ktore po czesci sama wywoluje.
                  • hukers Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 10:50
                    galtomone napisał:

> Zatem zgodzimy sie, ze sytuacja jest daleka od neutralnej/normlanej?
                    > I ja sie w sumie nie dziwie, ze po tametej stornie, szczegolnie wsrod mlodych,
                    > ktorzy widza jak mogli by zyc (troche jak za komuny, poki nie wiedzial narod j
                    > ak mu zle, to tez sie cieszyl ze mu dobrze) sie gotuje i maja dosc.

U kogo się gotuje u tego się gotuje. Większość gejów żyje normalnie i wychodzi normalnie. Zresztą ja też dość często wychodzę z kumplem do rynku, bujamy się po knajpach czasem do białego rana i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś mnie wyzwał od gejów. Przecież gej nie ma wypisane na czole, jestem gejem.
                      • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:09
                        Podazajac Twoim tokiem rozumowania byc moze myle sie co do Korwinstow? Po prostu Ty robisz im niedziewdzia przysluge pitolac glodne kawalki i nie majac zadnej wiedzy na merytoryczne ich potwierdzenie.

Glownie bowiesz bijesz piane i inwektywy zamiast jasno udowodnic argumentami, ze masz racje.

Wiec albo to... w kocnu nie kazdy Korwisnista jest intelektualnym geniuszem.
                        Albo, (bardziej sie sklaniam ku temu) twoich glodnych kawalkow jednak nie da sie merytorycznie obronic (tym bardziej wiara w te "objawione prawdy" nakazuje zada pytanie o poziom intelektualny ich wyznawcy).
                        • only_the_godfather Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:11
                          galtomone napisał:

> Podazajac Twoim tokiem rozumowania byc moze myle sie co do Korwinstow? Po prost
                          > u Ty robisz im niedziewdzia przysluge pitolac glodne kawalki i nie majac zadnej
                          > wiedzy na merytoryczne ich potwierdzenie.
                          >
                          > Glownie bowiesz bijesz piane i inwektywy zamiast jasno udowodnic argumentami, z
                          > e masz racje.
                          >
                          > Wiec albo to... w kocnu nie kazdy Korwisnista jest intelektualnym geniuszem.
                          > Albo, (bardziej sie sklaniam ku temu) twoich glodnych kawalkow jednak nie da si
                          > e merytorycznie obronic (tym bardziej wiara w te "objawione prawdy" nakazuje za
                          > da pytanie o poziom intelektualny ich wyznawcy).
                          >
                          Korwiniści dzielą się na dwie grupy, ci którzy mają widzę i widzą jak ją wykorzystać i argumentować, potrafią dyskutować na argumenty i druga grupa jak szwpsiu czyli rzucający głodne kawałki o wolności i na tym się kończy całe ich pojęcie o doktrynie którą się interesują.
                          • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:32
                            only_the_godfather napisał:

> druga grupa jak szwpsi
                            > u czyli rzucający głodne kawałki o wolności i na tym się kończy całe ich pojęci
                            > e o doktrynie którą się interesują.

Smiem twierdzic, ze sie nie interesuja, tylko jest wygodna do przyjecia.
                            Ma byc wolnosc, wszyscy mnie okradaja, jestem zajebisty.

Doktryna nie wymaga studiowania wiec dla znaczacej wiekszosci ludzi leniwych (i/lub tepych) jest prosta do przyswojenia.

Moze dlatego od tylu lat na czele calego ruchu w PL stoi jeden Korwin...
                            • only_the_godfather Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:37
                              galtomone napisał:

> Smiem twierdzic, ze sie nie interesuja, tylko jest wygodna do przyjecia.
                              > Ma byc wolnosc, wszyscy mnie okradaja, jestem zajebisty.
                              >
                              > Doktryna nie wymaga studiowania wiec dla znaczacej wiekszosci ludzi leniwych (i
                              > /lub tepych) jest prosta do przyswojenia.
                              >
                              > Moze dlatego od tylu lat na czele calego ruchu w PL stoi jeden Korwin...
                              >
                              >
                              "interesują się"zabrzmi lepiej. Ale fakt dla takich prostych ludzi jak szwepsiu jest to łatwo przyswajalne ma być wolność i tyle. Ale jaka wolność, jak ma funkcjonować państwo, społeczeństwo itd., to już taki szwepsiu nie powie. Poczytać na temat tej doktryny też nie poczytał, bo jakby coś przeczytał to by zrozumiał i nie robił tu z siebie wioskowego głupka. Natomiast jakby ta cała wolność była, to taki szwepsiu byłby pierwszy który by narzekał, jakby okazała się, że są od niego ludzie jeszcze którzy są większymi cwaniakami i go oszukali.
                    • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 10:59
                      hukers napisał:

> U kogo się gotuje u tego się gotuje. Większość gejów żyje normalnie i wychodzi
                      > normalnie.

Sam wyzej przyznales, ze jednak nie. Wiec sie zdecyduj.

> Zresztą ja też dość często wychodzę z kumplem do rynku, bujamy się p
                      > o knajpach czasem do białego rana i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś mnie
                      > wyzwał od gejów. Przecież gej nie ma wypisane na czole, jestem gejem.

Zrob eksperyment i daj znac jak poszlo. Jednego wieczora wyjdz z Zona/Kochanka i okazuj jej swoje uczucia a drugiego wyjdz z kolega, ktorego na eskperyment socjotechniczny namowisz.

Autentycznie jestem ciekawe rzetelnej relacji z dwóch weekendów na miescie.
                      Po prostu zrob to samo na co moze pozwilic sobie para hetero i daj znac jak poszlo.

Ps. Za wszelke straty mornalne i/lub uszczerbek na zdrowiu nie odpowiadam.
                      To co... bedziesz odwazny? Bylbys tak samo odwazny?

Ja zdecydowanie nie.
                      • hukers Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:16
                        galtomone napisał:

> Zrob eksperyment i daj znac jak poszlo. Jednego wieczora wyjdz z Zona/Kochanka
                        > i okazuj jej swoje uczucia a drugiego wyjdz z kolega, ktorego na eskperyment so
                        > cjotechniczny namowisz.
                        >
                        > Autentycznie jestem ciekawe rzetelnej relacji z dwóch weekendów na miescie.
                        > Po prostu zrob to samo na co moze pozwilic sobie para hetero i daj znac jak pos
                        > zlo.
                        >
                        > Ps. Za wszelke straty mornalne i/lub uszczerbek na zdrowiu nie odpowiadam.
                        > To co... bedziesz odwazny? Bylbys tak samo odwazny?
                        >
                        > Ja zdecydowanie nie.

Z żoną też dość często wychodzę, jednakowoż nie uważam ulicy za najlepsze miejsce do okazywania jej uczuć. Są lepsze miejsca, np sypialnia. Zresztą co Ty się tak uczepiłeś tego okazywania uczuć na ulicy? Nie da się bez tego żyć?
                        • only_the_godfather Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:18
                          hukers napisał:

> Z żoną też dość często wychodzę, jednakowoż nie uważam ulicy za najlepsze miejs
                          > ce do okazywania jej uczuć. Są lepsze miejsca, np sypialnia. Zresztą co Ty się
                          > tak uczepiłeś tego okazywania uczuć na ulicy? Nie da się bez tego żyć?
                          Czyli nigdy z żoną nie szedłeś za rękę, nie objąłeś jej na ulicy, nigdy nie pocałowałeś itd?
                        • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:37
                          hukers napisał:

> Z żoną też dość często wychodzę, jednakowoż nie uważam ulicy za najlepsze miejs
                          > ce do okazywania jej uczuć. Są lepsze miejsca, np sypialnia. Zresztą co Ty się
                          > tak uczepiłeś tego okazywania uczuć na ulicy? Nie da się bez tego żyć?

Lista rzeczy bez ktorych da sie zyc jak pokazuje doswiadczenie jest baaaaardzo dluga.
                          Pytanie gdzie konczy sie "zycie" a zaczyna wegetacja?

I jakos nie wierze, ze jej nigdy na ulicy za reke nie trzymasz/nie trzymales czy buziaka nie dales... o romantycznej kolacji w knajpce nie wspomne.

Na wakacjach tez nie jest inaczej? Czesto ludzie wtedy nad bliskoscia pracuja...
                    • only_the_godfather Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:05
                      hukers napisał:

> U kogo się gotuje u tego się gotuje. Większość gejów żyje normalnie i wychodzi
                      > normalnie. Zresztą ja też dość często wychodzę z kumplem do rynku, bujamy się p
                      > o knajpach czasem do białego rana i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś mnie
                      > wyzwał od gejów. Przecież gej nie ma wypisane na czole, jestem gejem.
                      Rozumiem, że okazujecie sobie uczucia tak samo jak pary hetero?Bo jeśli nie, to sorry ale zwykłe wyjście kumpli na piwo, a wyjście pary homo która chce okazywać swoje uczucia jak para hetero to dwie inne sprawy. A galtomowi chodzi o sytuację kiedy para homo chce sobie okazywać uczucia, tak jak para hetero.
                  • hukers Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 10:43
                    galtomone napisał:

> I zapomnialem...
                    >
                    > Dzieci masz?
                    > Gdyby byly o innej orientacji uwazasz, ze panstwo dziala tak, by mogly tu byc s
                    > zczesliwe?
                    >
                    Dzieci mam, ale wychowuję je tak, żeby raczej same zadbały o to żeby były szczęśliwe i nie liczyły na państwo w tym zakresie.
                      • hukers Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:25
                        galtomone napisał:

> Znaczy nie martwilnby sie reakcja spoleczna?
                        >
                        > Super. Ale albo sam siebie oszukujesz albo wiesz, ze mam racje i jednak bys mia
                        > l obawy ale za cholere nie przyznasz mi racji, ze nie jest normalnie i Twoje dz
                        > ieci nie czulyby sie jak ich rowneisnicy.

Ale to już Ci przecież tłumaczyłem na przykładzie kolegi, że nie ma żadnej reakcji społecznej. Mało tego, ten mój kolega żyje jak pączek w maśle. Podróżuje po świecie, ma zajebistą pracę (zdobył ją kiedyś, bo jego pracodawca był podobnej orientacji jak on), buja się po rynku z tym swoim chłopaczkiem prawie codziennie, więc nie sprzedawaj mi jakiejś narracji o dyskryminacji. Wiadomo, jak ktoś chce znaleźć problem to zawsze znajdzie. Jeżeli ja powiedzmy kibicuję Wiśle,( nie żeby jakiś sharks, czy coś, ale córka tam trenuje dlatego wolę ten krakowski klub) to nie chodzę w szaliku Wisły po mieście, bo jest spora szansa, że trafię na troglodytę z drugiej strony błoń, który będzie chciał się sprawdzić.
                        • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:41
                          I uwazasz, ze to normalne by dostac w ryj za szalik?
                          Bo znam panstwa gdzie fakt ze ktos idzie w klubowej koszulce nie przy kazji meczu nie jest zadnym problemem. A raczej fakt jakisch nieprzyjemnosci z tego tyutulu jest autentycznym wyjatkiem a nie regula, przez ktora takich koszulek sie na co dzien nie nosi....

I pytanie dotyczyl o dzieci, Twoich dzieci a nie Twojego doroslego kolegi.
                          • galtomone Dowiem sie co z tymi szalikami i dziećmi....? 21.08.20, 12:17
                            galtomone napisał:

> I uwazasz, ze to normalne by dostac w ryj za szalik?
                            > Bo znam panstwa gdzie fakt ze ktos idzie w klubowej koszulce nie przy kazji mec
                            > zu nie jest zadnym problemem. A raczej fakt jakisch nieprzyjemnosci z tego tyut
                            > ulu jest autentycznym wyjatkiem a nie regula, przez ktora takich koszulek sie n
                            > a co dzien nie nosi....
                            >
                            > I pytanie dotyczylo o dzieci, Twoich dzieci a nie Twojego doroslego kolegi.
                            >
        • samspade Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 09:22
          schweppes1 napisał:

> gdy ty lko szczerze nazwę takiego jednego z drugim, że jest patolem, pasożytem i żebra
          > kiem, a nie żadnym ojcem, to od razu leci hejt na mnie.

Bo gdy bluzgasz na lewo i prawo na każdego według własnego widzimisię sytuacja jest inna.
          Ty będziesz decydował kto jest ojcem a kto patolem. Pocieszne.
          • schweppes1 Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 09:47
            Nie bluzgam, tylko mówię prawdę i mogę to wykazać. Za ewentualne bluzgi też jest adekwatna kara. Za to do zwyroli leżących na jezdni trzeba po jednym ostrzeżeniu strzelać z gumowych naboi, albo polewać ich wodą z najbliższego hydrantu. Trzaskowski wybudował im specjalną strefę relaksu i niech tam sobie leżą do woli.
                • samspade Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 09:59
                  schweppes1 napisał:

> To proste. Jest tylko biologicznym ojcem. Rzeczywistym ojcem jest (tfu!) państw
                  > o, a w zasadzie inni ludzie, którzy na to łożą.

Bredzisz. Bo chyba nie jesteś tak ograniczony żeby nie zauważyć że ojcowie też płacą podatki. Wyższe niż 500+.
                  A może przez ciebie złość wyziera. Że ojcowie odzyskują część zapłaconych podatków.
                  Swoją drogą ciekawe że dla ciebie bycie ojcem sprowadza się do przelewy gotówki na konto. Jakoś nie dziwi mnie to.
                  Tym bardziej niedorzeczne jest że osoba z tak spaczonym postrzeganiem rzeczywistości poucza innych kto jest ojcem.
            • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 09:57
              Szwepsiu, nadal czekam...

Poki co potwierdzasz tylko, ze jestes w 100% twardoglowy.
              Ale nie wierze, ze jestes faktycznie az tak umyslowo ograniczony by nie byc wstanie na powaznie potraktowac moje pytanie i sprobowac odpowiedziec.

Chyba obaj sie zgodzimy, ze Twoje obrzucanie innych bluzgami iotrzymanie w rekacji podobnej odpowiedzi nie zaskakuje. I chyba obaj sie zgodzimy, ze obrzucanie kogos bluzgami nie jest tym samym czym np. sa dwie osoby idac chodnikiem, trzymajace sie za rece i nie zwracjace na Ciebie uwagi?

Chyba, ze autentycznie nie jestes wstanie obiektywnie analizowac sytuacji, sprobowac postawic sie w czyjes sytuacji, slowo empatia jest ci tak samo obce jak wzory matematyczne dotyczce zzawansowanych terorii dotyczacych mechaniki kwantowej i jedyne co potrafisz to latwo osodzac innych z wylacznie z p. widzenia wlasnej zajebistosci.
              • vogon.jeltz Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 10:06
                > Chyba, ze autentycznie nie jestes wstanie obiektywnie analizowac sytuacji,
                > sprobowac postawic sie w czyjes sytuacji, slowo empatia jest ci tak samo obce

Tu nie ma żadnego "chyba że". To że szweps jest psychopatą (w znaczeniu klinicznym, czyli jednostką pozbawioną zdolności odczuwania empatii) to jest dawno zauważony i wielkrotnie potwierdzony fakt.
                    • schweppes1 Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 10:40
                      Zadałeś pytanie z kłamliwą tezą. Nie ma w Polsce prześladowania gejów i nigdy nie było. Co więcej, w większości krajów europejskich gejostwo bywało penalizowane, w Polsce nigdy. Masz tu ostoję wolności obyczajowej (co mam generalnie w dupie) i ostoję braku wolności gospodarczej (co mnie najbardziej wkurwia).
                          • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:13
                            W sensie, ze Ty i twoi kumple to i tu wypisz sobie dowolne klamstwa i bluzgi.
                            Oraz fakt, ze to nie tylko ciezarkowa ale takze to, ze mozna cie praktcznie bezkarnie za te poglady opluc na ulicy. Lub, ze robisz wszystko, by przypadkiem nikt nie pomyslal, ze myslisz to co myslisz z obawy o to, ze jednak znajdzie sie ktos komu to bedzie przeszkadzac bardziej i piesiac pokaze ci gdzie wg niego Twoje miejsce.
                            Ale oficjalnie mamy wolnosc pogladow i nikt cie nie przesladuje...

Kumasz cokolwiek?
                            Bo znow... opcja sa dwie.
                            Kumasz, ale tego nie przyznasz i beziesz dalej pisal takie "mundrosci" i pojedyncze zdania nie do konca na temat, albo...

faktycznie nie rozumiesz w czym problem.

W obu wypadkach szkoda czasu na dyskusje jesli nie masz ochoty podejsc do niej powaznie.
                            • schweppes1 Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:37
                              galtomone napisał:

> W sensie, ze Ty i twoi kumple to i tu wypisz sobie dowolne klamstwa i bluzgi.

Tak, może być napisane, że kapitaliści czy wolnościowcy to <dowolne kłamstwa i bluzgi>, o ile nie będzie tam konkretnych nazwisk i wulgaryzmów. Niech sobie jeździ.

> Oraz fakt, ze to nie tylko ciezarkowa ale takze to, ze mozna cie praktcznie bez
                              > karnie za te poglady opluc na ulicy.

Nie kłam. Nie można nikogo bezkarnie opluwać.

Lub, ze robisz wszystko, by przypadkiem ni
                              > kt nie pomyslal, ze myslisz to co myslisz z obawy o to, ze jednak znajdzie sie
                              > ktos komu to bedzie przeszkadzac bardziej i piesiac pokaze ci gdzie wg niego Tw
                              > oje miejsce.

To co piszesz, jest fikcją, ale odpowiem: jak dostanę kiedyś w pierdol za nazywanie 500+patola patolem, to rozważę zaprzestanie tego z przyczyn czysto praktycznych.

> Ale oficjalnie mamy wolnosc pogladow i nikt cie nie przesladuje...

Ich też nie.

> Kumasz cokolwiek?
                              > Bo znow... opcja sa dwie.
                              > Kumasz, ale tego nie przyznasz i beziesz dalej pisal takie "mundrosci" i pojedy
                              > ncze zdania nie do konca na temat, albo...
                              >
                              > faktycznie nie rozumiesz w czym problem.
                              >
                              > W obu wypadkach szkoda czasu na dyskusje jesli nie masz ochoty podejsc do niej
                              > powaznie.

Rozumiem w czym problem. Problem w tym, że tęczowy zwyrol uważa, że ma prawo zablokować ruch setkom niewinnych kierowców kładąc się na jezdni. Dobrze, że pisowska upośledzona milicja ma jeszcze resztki mózgu, żeby to ścierwo zabrać z drogi.
                              • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:48
                                schweppes1 napisał:

> galtomone napisał:
                                >
                                > > W sensie, ze Ty i twoi kumple to i tu wypisz sobie dowolne klamstwa i blu
                                > zgi.
                                >
                                > Tak, może być napisane, że kapitaliści czy wolnościowcy to <dowolne kłamstw
                                > a i bluzgi>, o ile nie będzie tam konkretnych nazwisk i wulgaryzmów. Niech
                                > sobie jeździ.

OK

> > Oraz fakt, ze to nie tylko ciezarkowa ale takze to, ze mozna cie praktczn
                                > ie bez
                                > > karnie za te poglady opluc na ulicy.
                                >
                                > Nie kłam. Nie można nikogo bezkarnie opluwać.

Ano jednak mozna... niestety.
                                To taki pierwszy link z brzegu: warszawa.naszemiasto.pl/para-gejow-opluta-w-warszawie-na-ulicy-bo-trzymali-sie-za/ar/c11-2730026

O wszlekich innych wydarzeniach gdzie ludzi bito, kopano, lozno i do dzis sprawcy nie maja zarzutow slyszales czy jakos ci umknelo?

> Lub, ze robisz wszystko, by przypadkiem ni
                                > > kt nie pomyslal, ze myslisz to co myslisz z obawy o to, ze jednak znajdzi
                                > e sie
                                > > ktos komu to bedzie przeszkadzac bardziej i piesiac pokaze ci gdzie wg ni
                                > ego Tw
                                > > oje miejsce.
                                >
                                > To co piszesz, jest fikcją, ale odpowiem: jak dostanę kiedyś w pierdol za nazyw
                                > anie 500+patola patolem,

Nie jest. Najwyrazniej po prosu nie wiesz o tym by zyjesz w swoje bance medialnej.
                                Czy wg ciebie trzymanie sie dwoch dziwczyn/factow za rece = nazywanie kogos wyzwiskami?
                                Znaczy powinno rodzic taka same rekacje w odp.

> > Ale oficjalnie mamy wolnosc pogladow i nikt cie nie przesladuje...
                                >
                                > Ich też nie.

No jednak dyskutujesz z faktami, ktore juz ustalilsimy. Ta ciezarowka jest czyms co ich przesiaduje.
                                CO wiecej, hasla na niej wypisane lamia obowiazujace prawo, ale no sie przymka oko.

> Rozumiem w czym problem. Problem w tym, że tęczowy zwyrol uważa, że ma prawo za
                                > blokować ruch setkom niewinnych kierowców

Ponawiam pytanie. Jak Ty bys prostesowal (nie w tej sprawie, ale takij, ktora uznalbys dla siebie wazna)?????
                                • schweppes1 Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 11:59
                                  galtomone napisał:

> > Nie kłam. Nie można nikogo bezkarnie opluwać.
                                  >
                                  > Ano jednak mozna... niestety.
                                  > To taki pierwszy link z brzegu: warszawa.naszemiasto.pl/para-gejow-opluta-w-warszawie-na-ulicy-bo-trzymali-sie-za/ar/c11-2730026
                                  >
                                  > O wszlekich innych wydarzeniach gdzie ludzi bito, kopano, lozno i do dzis spraw
                                  > cy nie maja zarzutow slyszales czy jakos ci umknelo?

Być może, jeśli to nie kłamstwo, nie było wystarczających dowodów. Oplucie co prawda zostawia niepodważalny ślad w postaci DNA, ale zapewne nie został odpowiednio zabezpieczony. Nie zmienia faktu, że nie można nikogo bezkarnie opluwać.

> No jednak dyskutujesz z faktami, ktore juz ustalilsimy. Ta ciezarowka jest czy
                                  > ms co ich przesiaduje.
                                  > CO wiecej, hasla na niej wypisane lamia obowiazujace prawo, ale no sie przymka
                                  > oko.

Skąd wiesz, że się przymyka? Skąd wiesz, że sprawa już nie leży w prokuraturze? To, że bus dalej jeździ, nie oznacza, że nie będzie kierowca ukarany.

> Ponawiam pytanie. Jak Ty bys prostesowal (nie w tej sprawie, ale takij, ktora u
                                  > znalbys dla siebie wazna)?????

W jakikolwiek inny sposób nieutrudniający życia osobom postronnym, żeby nie zostać spałowanym za odbieranie wolności niewinnym ludziom.
                                  • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 12:07
                                    schweppes1 napisał:

> Być może, jeśli to nie kłamstwo, nie było wystarczających dowodów.

Juz widze jak ty zabezpieczas sline Pana X na sobie, ale mniejsza z tym...

> > Ponawiam pytanie. Jak Ty bys prostesowal (nie w tej sprawie, ale takij, k
                                    > tora u
                                    > > znalbys dla siebie wazna)?????
                                    >
                                    > W jakikolwiek inny sposób nieutrudniający życia osobom postronnym, żeby nie zos
                                    > tać spałowanym za odbieranie wolności niewinnym ludziom.

Tzn w jaki?
                                    • schweppes1 Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 12:14
                                      galtomone napisał:

> schweppes1 napisał:
                                      >
                                      > > Być może, jeśli to nie kłamstwo, nie było wystarczających dowodów.
                                      >
                                      > Juz widze jak ty zabezpieczas sline Pana X na sobie, ale mniejsza z tym...

No jasne, że w praktyce ciężko o skuteczny wyrok ze względu na ekonomikę sprawy, jeśli nie było nagrania z kamery, ale to dotyczy każdej opluwanej osoby, nie tylko tęczowych zwyroli.

> > > Ponawiam pytanie. Jak Ty bys prostesowal (nie w tej sprawie, ale ta
                                      > kij, k
                                      > > tora u
                                      > > > znalbys dla siebie wazna)?????
                                      > >
                                      > > W jakikolwiek inny sposób nieutrudniający życia osobom postronnym, żeby n
                                      > ie zos
                                      > > tać spałowanym za odbieranie wolności niewinnym ludziom.
                                      >
                                      > Tzn w jaki?

Dowolny. Można stać z transparentami w ruchliwych miejscach. Oczywiście bez megafonu, bo to już zakłócanie spokoju i męczenie przechodniów. W obecnym patologicznym systemie możesz nawet zorganizować strajk, który będzie legalnie blokował ruch, jak już się tak lubujesz w hamowaniu gospodarki i krzywdzeniu ludzi, aczkolwiek w normalnym kraju protesty piesze na jezdni powinny być zabronione.
                                      • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 12:22
                                        schweppes1 napisał:

> Dowolny. Można stać z transparentami w ruchliwych miejscach.
                                        W rcuhliwym miejscu bedziesz przeszkadzac blokujac lub utrudniajac ruch.
                                        Chodnik jest do chodzenia a nie stania i blokowania - spalowac zwyrola.

> W obecnym patologi
                                        > cznym systemie możesz nawet zorganizować strajk,
                                        > który będzie legalnie blokował
                                        > ruch,

Nie pytam co ja moge, ale co ty bys zrobil
                                        Zanczy organizowalbys strajk? Czyli poprosilbys wladze o zgode na blokowanie ruchu? Dobrze rozumiem?
                                        I sadzisz, ze bys ja dostal?

Czy cos zle zrozumialem... a moze jeszcze jakies pomysly?

W kazdym razie z p. widzenia tych biednych kierocow ktorych zablokowales roznica zadna. Sodze ze chetnie by cie spalowali.

Ztaem kombinuj dalej... jak jeszcze bedziesz prostesowac, zeby inny Schweppes uznal, ze wszystko jest OK a ty bys osiagnal to co chcesz?
                                        • vogon.jeltz Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 12:26
                                          > jak jeszcze bedziesz prostesowac

W idealnym świecie szwepsa nikt przecież nie protestuje. Wszyscy znają swoje miejsce i są obowiązkowo zadowoleni, a jak ktoś przypadkiem nie jest i spróbuje zaprotestować, to się go traktuje pałkami i gumowymi kulami, a na koniec wysyła do obozu. To się nazywa "wolność" - nie wiedziałeś?
                                        • schweppes1 Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 14:21
                                          galtomone napisał:

> schweppes1 napisał:
                                          >
                                          > > Dowolny. Można stać z transparentami w ruchliwych miejscach.
                                          > W rcuhliwym miejscu bedziesz przeszkadzac blokujac lub utrudniajac ruch.
                                          > Chodnik jest do chodzenia a nie stania i blokowania - spalowac zwyrola.

To trzeba tak stanąć, żeby nie tamować ruchu, bo inaczej mogą mnie spałować. Nie ma problemu.

> > W obecnym patologi
                                          > > cznym systemie możesz nawet zorganizować strajk,
                                          > > który będzie legalnie blokował
                                          > > ruch,
                                          >
                                          > Nie pytam co ja moge, ale co ty bys zrobil
                                          > Zanczy organizowalbys strajk? Czyli poprosilbys wladze o zgode na blokowanie ru
                                          > chu? Dobrze rozumiem?
                                          > I sadzisz, ze bys ja dostal?

Nie poprosiłbym i nie zorganizowałbym, bo nie uznaję strajków na jezdni.

> Czy cos zle zrozumialem... a moze jeszcze jakies pomysly?

Większości nie zrozumiałeś.

> W kazdym razie z p. widzenia tych biednych kierocow ktorych zablokowales roznic
                                          > a zadna. Sodze ze chetnie by cie spalowali.

Ale ja bym ich nie blokował.

> Ztaem kombinuj dalej... jak jeszcze bedziesz prostesowac, zeby inny Schweppes u
                                          > znal, ze wszystko jest OK a ty bys osiagnal to co chcesz?

A kto powiedział, że chcę protestować? Jest masa sposobów nie odbierających wolności innym. Z banerami można stać nie tamując przejścia nawet w dość ruchliwym miejscu. Do tego można powiesić baner na tej samej zasadzie jak robią to reklamodawcy.
                                          • vogon.jeltz Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 14:27
                                            > Jest masa sposobów nie odbierających wolności innym.

Ty to jednak jesteś durny z której strony by nie spojrzeć. Sama idea protestu polega na tym, żeby zwrócić uwagę na postulaty protestującego. Ten cel osiąga się poprzez jakieś zaburzenie normalnego funkcjonwania jakiegoś fragmentu życia społecznego. Czyli, przekładając na korwiński, "odbieranie wolności innym" (ale jako że chodzi o "wolność" w rozumieniu korwinistycznym, nie ma się specjalnie czym przejmować). Protest, który nie stanowi żadnej uciążliwości dla innych, nie jest żadnym protestem i zawsze zostanie zignorowany.
                                          • galtomone Re: Tępe zwyrole z LGBTQZ blokują samochód na jez 21.08.20, 15:49
                                            schweppes1 napisał:

> galtomone napisał:
                                            >
                                            > > schweppes1 napisał:
                                            > >
                                            > > > Dowolny. Można stać z transparentami w ruchliwych miejscach.
                                            > > W rcuhliwym miejscu bedziesz przeszkadzac blokujac lub utrudniajac ruch.
                                            >
                                            > > Chodnik jest do chodzenia a nie stania i blokowania - spalowac zwyrola.
                                            >
                                            > To trzeba tak stanąć, żeby nie tamować ruchu, bo inaczej mogą mnie spałować. Ni
                                            > e ma problemu.

A najlpeiej nie stac wcale...

> > > W obecnym patologi
                                            > > > cznym systemie możesz nawet zorganizować strajk,
                                            > > > który będzie legalnie blokował
                                            > > > ruch,
                                            > >
                                            > > Nie pytam co ja moge, ale co ty bys zrobil
                                            > > Zanczy organizowalbys strajk? Czyli poprosilbys wladze o zgode na blokowa
                                            > nie ru
                                            > > chu? Dobrze rozumiem?
                                            > > I sadzisz, ze bys ja dostal?
                                            >
                                            > Nie poprosiłbym i nie zorganizowałbym, bo nie uznaję strajków na jezdni.

No to po ch. to piszesz? Przeciez pytanie bylo chyba dosc jasne - CO TY BYS ZROBIL?

> Ale ja bym ich nie blokował.

No nie da sie zorganizowac strajkuz blokada drogi i nie blokowac. Chyba ze sie myle?

> A kto powiedział, że chcę protestować?

Nikt - ty wogle kumasz o czym gadasz? - zadalem ci pytanie "Jak bys protestowal (gdybys mial protestowac) inaczej, by osiadgnac efekt"? Wiec pitolisz cos o strajku z blokada drogi, a zaraz potem piszesz, ze bys nie blokowal.

Trudno sie z toba rozmawia....

> Jest masa sposobów nie odbierających wol
                                            > ności innym. Z banerami można stać nie tamując przejścia nawet w dość ruchliwym
                                            > miejscu. Do tego można powiesić baner na tej samej zasadzie jak robią to rekl
                                            > amodawcy.

1. o ile masz kase
                                            2. dostaniesz zgode
                                            3. i pozostaje pytanie o efekt miedialny - smiem twierdzic ze bedzie zaden i o twoim protescie nikt alub prawie nikt sie nie dowie - rownie dobrze mozesz otworzyc okno w chalupie i drzec ryja "A ja protestuje!"