Dodaj do ulubionych

kolejny - czajkasra

31.08.20, 01:45
do wywalenia - on jest tak glupi ze az oczy bola jak sie te jego wypowiedzi czyta
Obserwuj wątek
          • klemens1 Re: kolejny - czajkasra 31.08.20, 14:25
            samspade napisał:

> Sam o nim piszesz. Oraz sam z nim pisałeś.

Piszę, żeby ci uświadomić, jak chujowo postępujesz rozdmuchując wątek na jego temat. Per saldo powinno się opłacić, bo może na przyszłość nie będziesz rozdmuchiwał.
            A że pisałem kiedyś, dawno, to co? Teraz nie piszę, bo się zorientowałem, że to jedynie niedorozwinięty debil z potrzebą atencji. Podejrzenia miałem wcześniej, ale w końcu nabrałem 100% pewności.

> To forum jest coraz bardziej chujowe. Misiak, misiak, nowe wcielenie misiaka. M
            > isiak misiak i jeszcze raz misiak.

Więc nie pisz o nim.
            • samspade Re: kolejny - czajkasra 31.08.20, 14:37
              klemens1 napisał:

> samspade napisał:
              >
              > > Sam o nim piszesz. Oraz sam z nim pisałeś.
              >
              > Piszę, żeby ci uświadomić, jak chujowo postępujesz rozdmuchując wątek na jego t
              > emat.

Nauczyciel się znalazł. I piszesz osobie, która mówiła żeby przestać o nim pisać. Żeby nie podbijać wątków, nie tworzyć nowych wątków. Widać ludzie chcą mieć chujowe forum. Ludzie chcą żeby forum było chujowe.
              Jestem na forach od lat nastu. I jak widać wystarczy.
              Bezpieczeństwo już umarło. Teraz auto moto jest zabijane i zaczyna zdychać.
              Trudno. Płakać nie będę.

> Więc nie pisz o nim.

Hipokryta.
              • klemens1 Re: kolejny - czajkasra 31.08.20, 15:08
                samspade napisał:

> > > Sam o nim piszesz. Oraz sam z nim pisałeś.
                > >
                > > Piszę, żeby ci uświadomić, jak chujowo postępujesz rozdmuchując wątek na jego t
                > > emat.
                >
                > Nauczyciel się znalazł. I piszesz osobie, która mówiła żeby przestać o nim pisać.

W dalszej części mojej wypowiedzi, którą pominąłeś, uzasadniłem, dlaczego to robię.
                Więc nie zachowuj się jak debil nierozumiejący co czyta.

> > Więc nie pisz o nim.
                >
                > Hipokryta.

Sam zacząłeś ten temat, więc po prostu ci piszę, żebyś zamknął mordę.
                A ty masz pretensje, że inni cię uciszają.
                • samspade Re: kolejny - czajkasra 31.08.20, 15:15
                  klemens1 napisał:

> Sam zacząłeś ten temat, więc po prostu ci piszę, żebyś zamknął mordę.

Właśnie dlatego to forum staje się coraz bardziej chujowe.
                  Ale zrobię pierwszy krok do naprawy forum.

> A ty masz pretensje, że inni cię uciszają.

Czytanie ze zrozumieniem nigdy nie było twoją mocną stroną. Kłamstwa i skurwysyńskie zachowania już tak.
                  A na to po może mój pierwszy krok do poprawy jakości czytanego forum.
                  Lista się poszerza.
      • nousecomplaining Re: kolejny - czajkasra 31.08.20, 17:20
        Wystarczy ignorować totalnie. Nie odpisywać, tylko po wywęszeniu nowego wcielenia (a nie jest to trudne) od razu do kosza. Bez żadnego komentarza, odpowiedzi itp. Wiem, że trudno się czasem powstrzymać, ale to jedyny sposób.
        • misiaczek12813 Re: kolejny - czajkasra 31.08.20, 17:31
          nousecomplaining napisał(a):

> Wystarczy ignorować totalnie. Nie odpisywać, tylko po wywęszeniu nowego wcielen
          > ia (a nie jest to trudne) od razu do kosza. Bez żadnego komentarza, odpowiedzi
          > itp. Wiem, że trudno się czasem powstrzymać, ale to jedyny sposób.

jak widać od wielu miesięcy ten sposób nie działa więc po co go używać? hahahah :)
          poza tym zamykanie ust to łamanie konstytucyjnego prawa do wolności słowa !
          mam poglądy niewygodne i stąd masz ból?
        • klemens1 Re: kolejny - czajkasra 31.08.20, 17:45
          nousecomplaining napisał(a):

> Wystarczy ignorować totalnie. Nie odpisywać, tylko po wywęszeniu nowego wcielen
          > ia (a nie jest to trudne) od razu do kosza. Bez żadnego komentarza, odpowiedzi
          > itp. Wiem, że trudno się czasem powstrzymać, ale to jedyny sposób.

Otóż to.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka