Dodaj do ulubionych

Czy ktoś kojarzy tego grubego, brodatego zwyrola?

29.09.20, 21:21
www.youtube.com/watch?v=mctrEKrkGcc
Lepiej wskazać go czym prędzej, zanim seby potną go maczetami.
Obserwuj wątek
        • waga170 Re: Czy ktoś kojarzy tego grubego, brodatego zwyr 29.09.20, 22:05
          Wiec ja tez nie bede zartowal. Nie lubie jak ktos na edytowanym filmiku pokazuje akcje ale nie pokazuje dlaczego ta akcja nastapila. Gdyby mnie chujki w tym samochodzie potracili na przejsciu i jeszcze otrabili, to tez bym im poobrywal lusterka, chuj tam co maja napisane na boku. Po obejrzeniu CALEGO filmiku moze bys powiedzia Brawo brodacz!
        • qqbek Re: Czy ktoś kojarzy tego grubego, brodatego zwyr 30.09.20, 00:24
          A pierdolić Lechistów, Stulejarzy, Weszpolaków i pozostałe pokraki, przegrywy, ameby.
          Dlaczego w wolnym kraju mogą jeździć po ulicach skurwysyny imputujące innym jakieś zachowania zupełnie bezpodstawnie?
          Przecież ta pierdolona furgonetka nie ostrzega przed realnym zagrożeniem pedofilią (przykładowo ze strony funkcjonariuszy kościoła, takich jak wasz lokalny pedopadre od św. Brygidy, który zdechł otoczony nimbem świętości) a przed pojebanymi projekcjami nieheteronormatywnych skurwysynów, kryjących się po prawicowych organizacjach w ramach tzw. mechanizmów wyparcia.
            • vogon.jeltz Re: Czy ktoś kojarzy tego grubego, brodatego zwyr 30.09.20, 08:04
              > Właśnie w wolnym kraju można jeździć i ostrzegać ludzi zgodnie ze swoimi obawami na dany temat.

Jeśli te "obawy" nie mają żadnego oparcia w rzeczywistości, a "ostrzeganie" jest zwykłym kłamstwem obliczonym wyłącznie na wywołanie agresji przeciwko określonej grupie ludzi - to nie, w wolnym kraju nie można. To jest ochrona wolności tych, przeciwko którym prowadzona jest kampania. W wolnych krajach to wiedzą, nauczeni doświadczeniami z przeszłości. Takie rzeczy to se możesz uskuteczniać w anarchii, ale to jednak trochę co innego niż wolny kraj.
            • galtomone Re: Czy ktoś kojarzy tego grubego, brodatego zwyr 30.09.20, 11:02
              schweppes1 napisał:

> Właśnie w wolnym kraju można jeździć i ostrzegać ludzi zgodnie ze swoimi obawam
              > i na dany temat. Np. mogę jeździć z plandeką ostrzegającą przez socjalizmem, kt
              > óry jest przygłupim i zwyrodniałym systemem okradającym podatników i hodującym
              > nierobów.

Masz racje, ale...

1. Czym innym jest pisanie o ideologii a czym innym (jak tu) o ludziach, ktorzy z dana ideologia sie identyfikuja.
              To nie pisze o tym czego chce "ideologia LGBT" (co kolwiek to jest) a czego chce lobby (czyli ludzie).

2. W zwiazku z tym, ze sa tam wypisane klamstwa, wyrokami sadow prawo do szczerzenia tych klmastw "te furgonetki" stracily. Czyli mozesz jezdzic tak dlugo z dowolna bzdura na plandece az ktos cie nie oskarzy o publiczne klamstwo. I jesli nie udowodnisz, ze nie klamiesz (co tu sie nie udalo) tracisz prawo do jego publicznego rozpowszechniania (wierzyc sobie prywatnie nadal mozesz w co chcesz).
    • waga170 Re: Czy ktoś kojarzy tego grubego, brodatego zwyr 29.09.20, 23:10
      USTAWKA! Popatrzcie gdzie sie patrzy podczas tego filmiku pasazer. On jest rezyserem. Kierowcy mowi: Teraz zwolnisz, a jak brodacz napierdala to sie nie patrzy na brodacza czy mu nie zrobi kuku, tylko na kierowce, zeby sprawdzic czy on nagrywa. Jak brodacz odszedl, zamiast odjechac, to za nim skrecili po wiecej. Kto po nakreceniu takiego filmiku "dokumentu" dodaje podklad dzwiekowy? Zeby cos zagluszyc? A brodacz to pewnie siostra ktoregos z nich z doklejona broda i kokiem, szukaj teraz wiatru w polu. Dlaczego brodacz nie krzyczy ani nawet nic nie mowi? Zeby jej nie rozpoznac po glosie. Pol dnia jezdzili bez najmniejszej reakcji publicznosci, to wpadli na lepszy pomysl, teraz sa all over internet, a schweppes wrobel dal sie zlapac na konskie gowno.
      • waga170 Re: Czy ktoś kojarzy tego grubego, brodatego zwyr 30.09.20, 08:28
        To jest ustawka na dwa samochody. Gdyby pokazali nagranie z wnetrza furgonetki to by nie pokazali swojej martyrologii tylko wyczyny jakiegos swira. Ale obok po prawej stal (dlaczego nie jechal?) ten srebrny samochod. To dzieki nagraniu "swiadka" widzimy napisy na boku furgonetki. Dlaczego kierowca furgonetki jak swir cos mu majstruje z przodu, nie cofnal? Dlaczego srebrny samochod tez skrecil w ta waska uliczke? A potem odjechal w sina dal bez powiedzenia kierowcy furgonetki Pan sie nie martwi, ja to nagralem. Bo pozniej wieczorem sie kolkesie wymieniali filmami jak to edytowali. Dlaczego nie zamazali numerow Skody? Smierdzi grubymi nicmi szyta prowokacja.
    • hukers Re: Czy ktoś kojarzy tego grubego, brodatego zwyr 30.09.20, 09:56
      schweppes1 napisał:

> Lepiej wskazać go czym prędzej, zanim seby potną go maczetami.

E tam, nikt nie będzie ciął takiego piknika maczetami. . Najwyżej mu zwykłą przekopkę zrobią, żeby się trochę ogarnął. Z maczetą to mogliby go pogonić gdyby:
      handlował narkotykami na ich terenie
      był ważnym kibicem innej drużyny np. Arki Gdynia,
      poza tym Lechia to chyba nawet z maczetami nie biega
    • galtomone Swoja droga to ja sie dziwie.... 30.09.20, 11:07
      (troche)

osobiscie informowalbym "dzialaczy" organizaji lewicowych, by te furgonteki ignorowali.
      To jasna prowokacja i nie warto sie dac podpuszczac. Wystarcza wyroki i nalezy systematycznie zglaszac policji gdy sa lamane.

Za to nie widze probelu by nie rozbic dokladnie tego samego.

Co wiecej, lewicowe organizacje nie musza klamac a hasel dzialajacych na "prawkow" jak plachta na byka miec beda bez liku.
      • samspade Re: Swoja droga to ja sie dziwie.... 30.09.20, 11:20
        Też mnie to dziwi. Nie wiem czy działacze lewicowi są tak głupi czy robią to za co im zapłacono. Robienie z niejakiego margot ikony jest delikatnie mówiąc dziwne. To strzał w stopę. W świat czy w tym przypadku w kraj idzie przekaz że organizacje lewicowe to agresywne bluzgające typy. Tutaj też. Niszczą cudzą własność.
        • galtomone Re: Swoja droga to ja sie dziwie.... 30.09.20, 11:25
          Pelna zgoda.
          Taki jest zreszta cel akcji prawicowcow a lewacy daja sie w to wciagac jak dzieci.

Jasne, ze nie wszyscy, ale to akcje "kilku idiotow" (glupota jest wszedzie) sa naglasniane i pokazywane jako "norma".

Inna sprawa, ze nie da sie zapanowac nad kazdym...

Tym bardziej odwzieczylbym sie takimi samymi prowokacjamy w droga strone, by w mediach rownowage zachowac :-)
          • samspade Re: Swoja droga to ja sie dziwie.... 30.09.20, 11:53
            Owszem nie da się zapanować nad każdym. Tyle że w przypadku michała sz. vel margot dosżło to do absurdu. Nie chodzi o to on ona w sumie nie wiem jebnął kierowcę łże busa. Chodzi o to co działo potem. Władza rozegrała to doskonale. A ludzie zaczęli grac tak jak chcą. I mamy nową ikonę o której mówią wszyscy. Dostaje poświadczenia itp. Jesteś chamem i bucem jeśli nie wiesz o co chodzi z jego/jej podejściem
            • galtomone Re: Swoja droga to ja sie dziwie.... 30.09.20, 14:23
              Racja. Jedyne co moe pomyslec "na obrone" to ze to mlodzi ludzi i troche gubia ich emocje ( sumie nie ma sie co dziwic) i brak planowania strategicznego.

Media zreszta nie pomagaja, bo po obu stronach sie to wykorzystuje do wlasnych potrzeb.
        • vogon.jeltz Re: Swoja droga to ja sie dziwie.... 30.09.20, 12:05
          > Też mnie to dziwi. Nie wiem czy działacze lewicowi są tak głupi czy robią to za co im zapłacono.

To nie "działacze lewicowi", tylko sfrustrowani i zdesperowani ludzie, którzy mają dość już nawet nie tego, że nie mogą zalegalizować swoich związków, a władze stanowią uchwały wykluczające ich z życia społecznego, ale tego, że w społecznym odbiorze robi się z nich pedofilów i mogą za nic dostać na ulicy w gębę, a policja i prokuratura odmówią ścigania. Wśród dyskryminowanej mniejszości zawsze znajdą się ludzie, którzy na prześladowanie będą odpowiadać przemocą.
          • samspade Re: Swoja droga to ja sie dziwie.... 30.09.20, 14:20
            Nie mówię o kimś kto jebnie kierowcę łże busa. To jeszcze mogę zrozumieć że w końcu frustracja nerwy itp. Nie rozumiem robienia z tych osób idoli. Być może tłiter i fejsbuk nie są reprezentatywne ale to co dzieje się po wykracza poza moje rozumienie. Margot to margot tamto. Jak ktoś wspomni o swoich wątpliwościach co do niego to do zajebania go. O tym mówię. Trafiłem na fanpejdż osoby, która mówi że jest działaczem razemków i twierdzi on że skoro na Popiełuszkę mówiło się Jerzy a nie Alfons to na jego trzeba mówić margot a nie MIchał. To ni chuja nie pomaga sprawie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka