Dodaj do ulubionych

OT - nieudane wybory 10.05 za 0 zł?

03.10.20, 16:16
wyborcza.pl/7,75398,26363089,kto-podpisal-umowy-na-wybory-10-maja-nikt.html#s=BoxWyboMT
"Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych i Poczta Polska przygotowywały się do wyborów 10 maja, choć nie podpisali z nimi odpowiednich umów szef MSWiA Mariusz Kamiński i minister aktywów państwowych Jacek Sasin"

No to to jest świetna wiadomość!!!!
Opozycja powinna wszem i wobec dziękować Sasinowi i Kamińskiemu za obywatelska postawę i nie narażenie Skarbu Państwa (i nas) na stratę 70 baniek.

Skoro nie ma umowy, to nie ma problemu 70 mln z publicznych pieniędzy.

Jak sie na gębę ww. firmy dogadywały z ww. Panami, to nich Ci Panowie im teraz zapłacą.

Przecież Państwo nic im nie zleciło. Nie mogło - bo tym zajmuje się PKW. Wiedząc,, ze tak jest Sasin & Kamiński niczego nie podpisali, nic nie zlecali.

W sumie sytuacja ma sporo plusów prawie dla wszystkich.

Kaczyński moze czarowac rzeczywistość, Morawiecki jego następca nie zostanie. Nie ma ch...ja we wsi, sa inni chętni. Sasin & Kaminski wlasnie pokazali gdzie maja Premiera i maja asa w rekawie.

Ziobro tez.

A my mamy swoje 70 baniek...

Ciekawe tylko kto to zapłaci i na jakiej podstawie?
Obserwuj wątek
    • only_the_godfather Re: OT - nieudane wybory 10.05 za 0 zł? 03.10.20, 16:33
      Z tym, że Morawiecki nie zostanie następcą prezesa niebyłbym pewien. Jak myślisz poco prezes wszedł do rządu? Właśnie po to by utemperować Ziobrę i sprawdzić na kogo jakie kwity ma. Kamiński jest w opozycji do ZZ, to jest zaufany człowiek prezesa.

Natomiast co do 70 mln. Panowie załatwili w ten sposób prezesa PP i PWPW. Kto teraz będzie za to odpowiadał?Ano właśnie ci panowie, a za narażenie PP na straty pociągnięty do odpowiedzialności będzie prezes właśnie tej spółki.
      • vogon.jeltz Re: OT - nieudane wybory 10.05 za 0 zł? 03.10.20, 17:18
        > Z tym, że Morawiecki nie zostanie następcą
        > prezesa niebyłbym pewien.

Ja jestem. Pinokio to nie jest typ lidera, którego wszyscy słuchają i się podporządkowują bez szemrania. To raczej sprawny generał, który wciela w życie rozkazy głównodowodzącego. W najlepszym razie skończy jak Hua Guofeng, który - choć namaszczony przez Mao Zedonga na następcę - długo miejsca na stołku nie zagrzał.
      • galtomone Re: OT - nieudane wybory 10.05 za 0 zł? 03.10.20, 17:58
        A ja jestem. Nawet jeśli zostanie Nowym Prezesem, to na chwilę - albo go sami odsuną od tego prezesowania albo PiS (nie tylko ZP) się rozpadnie.

Nie po to się od lat (jeszcze za PC) Jarkowi w tyłek włazili, żeby taki ktoś spił śmietankę i rzadzil reszta.

No fucking way!
    • wislok1 Re: OT - nieudane wybory 10.05 za 0 zł? 04.10.20, 13:56
      Pinokio jest bardzo nielubiany przez innychZAUFANYCH prezesa z kotem, bo jest z zewnatr tej sitwy...

Co nie znaczy, ze jest postacia pozytywna, pinokio jak powie prawde, to tylko powie przez pomylke....

Prezes z kotem o tym doskonale wie i napuszcza pinokia na zero oraz ZAUFANYCH i odwrotnie....

A sam ma ubaw, ze sie buldogi gryza pod dywanem.......

Ale aktualnie prezes z kotem idzie na wojna z calym swiatem: USA; UE, Rosja, z kazdym
      I dlatego wchodzi do rzadu....
      A to, ze bedzie wojna swiadczy mianowanie nowego ministra edukacji i jawne juz najgorsze epitety pod adresem ambasador USA orzy Unii Europejskiej.........

Bankrut idzie na calosc i chce dopierolic calemu swiatu...
      Ale prezes ma przeszlo 70, nie jest tak sprawny fzycznie jak trumpek czy Biden, chce zakonczyc zywot z przytupem.....

Pinokio jest miekki jak plastelina i na wojne sie nie nadaje...
      Zero i ZAUFANI mogliby cos zrobic na wlasna reke, bez zgody prezesa, ich TEZ trzeba pilnowac

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka