Dodaj do ulubionych

Do blokujacych Siusiaczka1281

15.10.20, 22:43
Nie widzicie jego wpisow ale tez nie widzicie calego watku jezeli on go zalozyl.
Dlatego chyba lepiej go widziec i opierdalac ile wlezie. Ale moze on to lubi i po to tu pisze?
Na razie go czytam i powsciagam sie z odpowiedziami. Niech pisze a brak jakiegokolwiek odzewu mu sie w koncu znudzi?
Obserwuj wątek
    • vogon.jeltz Re: Do blokujacych Siusiaczka1281 15.10.20, 22:58
      Ja na chwilę zostawiłem jego ostatnie wcielenie, bo wyglądało, że trochę przybastował z pisią sieczką i ograniczał się, jak dawniej, do pierdolenia o starych samochodowych ulepach. Ale widzę, że długo nie trwało - poszedł sygnał z Nowogrodzkiej i znowu zaczęło się napierdalanie pisimi przekazami dnia. Czas więc pisdę do wora znów...
    • qqbek Re: Do blokujacych Siusiaczka1281 15.10.20, 23:00
      Ja zablokowałem poprzednio tylko pierwsze 3 czy 4 wcielenia.
      Potem traktowałem skurwysyna jak powietrze.
      Nie wiem jednak, czy nie zmienię zdania.
      Przegiął tęgo skurwysyn, broniąc tego, co w państwie prawa jest nie do obronienia.
      Zatrzymać adwokata w sądzie?
      Jak jakiegoś pospolitego przestępcę?
      Nawet nie! W sądzie nawet mordercy "bransoletki" się zdejmuje!
      Kontynuować przeszukanie u adwokata pod jego nieobecność?
      Przecież to będzie kosztowało państwo (bo nie PiS-ich skurwysynów, którzy to zlecają) grube miliony odszkodowań od klientów mecenasa. Jak ich nie wywalczą w Polsce, to pójdą "wyżej".

Zupełnie tej władzy już odpierdoliło.
      A do tego spuszcza tutaj na nas swojego debila-pupila, misiaczka.

Nie ma sensu nie blokować skurwysyna.
      Właśnie udowodnił jakim jest nędznym bezkręgowcem, jak beznadziejnie gównianą kreaturą... jak wielkim było błędem to, że to co jego ojciec "zostawił" nie spłynęło rowkiem do odbytu i nie stało się kolejną brunatną plamą na brudnym prześcieradle jego matki.
      • vogon.jeltz Re: Do blokujacych Siusiaczka1281 15.10.20, 23:12
        > Zupełnie tej władzy już odpierdoliło.

Ale to w sumie dobrze. Katastrofa epidemiologiczna już trwa, w służbie zdrowia zaraz nastąpi zapaść, to samo w edukacji, kryzys gospodarczy już nawet nie puka, tylko wali do drzwi, a oni nad niczym nie panują, tylko żrą się między sobą, zaczynają polować przy pomocy ubecji na przeciwników i wprowadzają tylnymi drzwiami katoszariat. I zajebiście. Im bardziej będzie im odpierdalać, tym szybciej to wszystko się rozsypie, bo te chujki są organicznie niezdolne do zrobienia dobrze, like, czegokolwiek - nawet wprowadzenia dyktatury. Będę z niekłamaną satysfakcją obserwował, jak z tego zjebanego kraju, którego nigdy nie szanowałem - choć wielokrotnie próbowano mi wmówić, że to mój obowiązek - nie zostanie, kurwa, kamień na kamieniu. Sorry, qqbek, no będzie mi cię trochę szkoda. Ale ty se jakoś i tak poradzisz.
        • qqbek Re: Do blokujacych Siusiaczka1281 15.10.20, 23:34
          No właśnie boję się, że z nimi i tak skończymy jak Wielka Rzeczpospolita z najnowszej książki Szczerka (osadził on kryminał noir w Polsce, która nigdy nie przegrała Drugiej Wojny Światowej, bo się Hitler, z cudzą pomocą, spierdolił był ze schodów, skutkiem czego zaliczył "exitus" zaraz na początku września i alianci w końcu ruszyli).
          Nie chcę zdradzać fabuły, ale tam też wszystko w końcu jebło z powodu chorego planu jednego tylko człowieka.
      • waga170 Re: Do blokujacych Siusiaczka1281 16.10.20, 06:32
        qqbek napisał:

> Ja zablokowałem poprze jak wielkim było błędem to, że to co jego ojciec "zostawił" nie spły
        > nęło rowkiem do odbytu i nie stało się kolejną brunatną plamą na brudnym prześc
        > ieradle jego matki.

A moze on, wzorem lososi, jest produktem wedrowki do gory? Stary sie spuscil misiaczkowej w smierdzacy odbyt a one plemniki w poszukiwaniu tlenu podwedrowaly do gory? Stara oczywiscie lezala wtedy na brzuchu, rozebrana bo byl upal, i jadla racuchy.
    • galtomone Re: Do blokujacych Siusiaczka1281 16.10.20, 10:57
      waga170 napisała:

> Nie widzicie jego wpisow ale tez nie widzicie calego watku jezeli on go zalozyl
      > .

Taki byl cel. Po coz mialbym chciec je widzieć?

> Dlatego chyba lepiej go widziec i opierdalac ile wlezie.

W jakim celu? Przciez jemu o to chodzi wlasnie...

> Ale moze on to lubi i po to tu pisze?

Tym bardziej nie widze sensu robienia mu dobrze.

> Na razie go czytam i powsciagam sie z odpowiedziami. Niech pisze a brak jakiego
      > kolwiek odzewu mu sie w koncu znudzi?

Kazdy ma swoje zobczenia i fetysze. Nic mi do tego, kogo czytasz.

Ale tak calkiem subiektywnie patrzac, to wolabym glosic, ze jestem gejem niz sie chwalic, ze czytam Misiaczka.
    • klemens1 Re: Do blokujacych Siusiaczka1281 16.10.20, 11:44
      Mnie nie chodzi nawet o to, co on pisze, tylko o jawny cel. Można się z kimś napierdalać, ale jednak każdy ma w tym swoją rację. Sierściuch pisze tylko po to, by "wzbudzać emocje" (sam się przyznał) - czyli typowo trolluje. Pół biedy jeszcze gdyby robił to jakoś ciekawie, umiejętnie, a nie jak niedorozwój.
      Jest po prostu nudny i do bólu przewidywalny.
    • klemens1 Re: Do blokujacych Siusiaczka1281 16.10.20, 17:14
      btw. przeczytałem teraz artykuł o aresztowaniu Giertycha i nasz forumowy debil się tam odezwał (jako kichawablonska) - ma wielokrotną przewagę łapek w dół niż w górę, po czym został zjebany przez innych (którzy z kolei mieli wielokrotną przewagę łapek w górę).

Więc podsumowując - to po prostu debil i nie ma sensu z nim gadać. Jak coś mu napiszesz, to nie zrozumie i powtórzy swoje niczym niedorozwój.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka