Dodaj do ulubionych

Czy lubicie jak do was dzwonią?

30.10.20, 15:41
Ostatnio zauważyłem tendencję na stronach internetowych, że umieszcza się zamiast cennika czy cen przycisk "Sprawdź cenę", "Zapytaj o cenę" albo "Oblicz składkę" i musisz tam podać swoje dane, w tym obowiązkowo numer telefonu.
I potem wydzwania do ciebie jakaś zatrudniona osoba, dzwoniąc akurat w chwili, kiedy ci przeszkadza. Oczywiście informuje o nagrywaniu rozmowy. Często jest to osoba, która ledwo dukając pyta o te same dane, które i tak podałeś na stronie - ale ona tych informacji nie widzi, bo zna tylko twój nr telefonu - i potem się pyta i pyta i pyta by może potem odpowiedzieć albo nie. Jak prosisz o wysłanie wyceny mailem, to czasem przychodzi a czasem nie. Albo wypytuje, wypytuje, wypytuje a potem i tak przekazuje temat do salonu samochodowego. I tam znowu czekasz na kontakt...
Sprawa dotyczy rzeczy różnych - ubezpieczeń, samochodów, domów, wyceny serwisu samochodowego itp.

Czy to jakaś globalna tendencja?
Ja nie cierpię jak ktoś do mnie nieproszony dzwoni i jeszcze podaje mi dane, które chciałbym na spokojnie sobie zobaczyć wzrokowo i przeanalizować w dogodnej dla mnie formie.
Nie można by po prostu sobie tej ceny najnormalniej w świecie sprawdzić na stronie? Albo przynajmniej mailem, żeby wycena/oferta przyszła.

Mam wrażenie, że ta tendencja jest od momentu wprowadzenia tego śmiesznego RODO.

A Wy lubicie jak do was dzwonią?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka