Dodaj do ulubionych

OT - mam złe przeczucia co do tych %...

05.11.20, 11:21
Ja wiem jak to sie liczy, ale wiem też jak świetnie potrafią stosować alternatywną matematykę nasze władze.
I jak czytam, że "Dla pacjentów covidowych dostępnych pozostaje jedynie kolejno 31,77 i 24,68 proc. tego sprzętu. [łóżek i respiratorów]" - wiedząc jednocześnie, że wolnych łóżek z obsługą praktycznie jest 0 to sie zastanawiam czy już jesteśmy na etapie "dzielenia"?

"Kowalskiego do sali nr 3" - ma tam jeszcze wolne 11% łóżka (tylko niech brzuch wciągnie) i 7% respiratora - niech oddycha spokojnie, bo dla wszystkich starczyć musi."

Swoja droga (taki pomysł na uspokojenie nastrojów), rząd powinien ten sprzęt liczyć i podawać w ramach EU.

Skoro podajemy ludziom info, "Nie bójta się, mamy jeszcze X łózek i X respiratorów wolnych."
Co prawda część w magazynach, część bez obsługi a część na drugim końcu Polski niż pacjent, to jakby dodać do tego ilość wolnych łóżek i respiratorów w całej EU (tak samo dostępnych jak te opisane przed momentem) to naród by sie ucieszył a rząd miał sukces.

W końcu mało który rząd dałby rade nas w kilka miesięcy tak dobrze przygotować do pandemii i taka bazę sprzętową stworzyć.
A to wszystko dzięki silnej pozycji PL w EU - a nie jak kłamie TO (totalna opozycja)... to takie bardziej na czasie niż PO ;-).

I znów wszystko będzie na zielono.

Ps. A TO wyciągnąć na ulice i niech potem zdycha. Zdechnie i wreszcie Polska będzie pełna tylko prawdziwych Polaków.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka