Dodaj do ulubionych

Wątek dla mądrych

07.11.20, 13:20
Mogą tu pisać tylko mądrzy.
Obserwuj wątek
    • misiaq009 Re: Wątek dla mądrych 07.11.20, 13:46
      Dzięki za komplement :)
      zastanawiam się nad wymianą oleju....w rok zrobiłem 10 tys.km....czy na LPG skracać między ilość km między wymianą i wymienić już czy zaczekać do 15 000km?
      • przepyszny_jagielnik Re: Wątek dla mądrych 07.11.20, 13:53
        misiaq009 napisał:
        > Dzięki za komplement :)
        > zastanawiam się nad wymianą oleju....w rok zrobiłem 10 tys.km....czy na LPG skr
        > acać między ilość km między wymianą i wymienić już czy zaczekać do 15 000km?

No nie wiem... Zawsze myślałem że mądrzy nie jeżdżą na gazie.
        • misiaq009 Re: Wątek dla mądrych 07.11.20, 14:11
          przepyszny_jagielnik napisał(a):

> misiaq009 napisał:
          > > Dzięki za komplement :)
          > > zastanawiam się nad wymianą oleju....w rok zrobiłem 10 tys.km....czy na L
          > PG skr
          > > acać między ilość km między wymianą i wymienić już czy zaczekać do 15 000
          > km?
          >
          > No nie wiem... Zawsze myślałem że mądrzy nie jeżdżą na gazie.

właśnie mądrzy jeżdżą na gazie...po co płacić 5 zł a litr choć można 2 zł za litr ? to paliwo i to też paliwo więc po co przepłacać? :) a na zadane pytanie rozumiem że nie znasz odpowiedzi? cóż....szkoda....
          • przepyszny_jagielnik Re: Wątek dla mądrych 07.11.20, 16:14
            misiaq009 napisał:
            > właśnie mądrzy jeżdżą na gazie...po co płacić 5 zł a litr choć można 2 zł za li
            > tr ? to paliwo i to też paliwo więc po co przepłacać? :) a na zadane pytanie ro
            > zumiem że nie znasz odpowiedzi? cóż....szkoda....

Nie znam odpowiedzi, bo jeżdżę na czystej benzynie i nie interesuję się tematyką gazu w samochodach.
            Jeśli ktoś chce, to niech jeździ na gazie, ale niech wspomni też o dodatkowych kosztach przeglądów, usterkach instalacji, zakazie wjazdu w niektóre miejsca itp a nie tylko zachwala że taniej. Mnie stać i już.
          • tbernard Re: Wątek dla mądrych 07.11.20, 19:29
            misiaq009 napisał:

> właśnie mądrzy jeżdżą na gazie...po co płacić 5 zł a litr choć można 2 zł za li
            > tr ? to paliwo i to też paliwo więc po co przepłacać? :) a na zadane pytanie ro
            > zumiem że nie znasz odpowiedzi? cóż....szkoda....

Benzyna to paliwo, a gaz to gaz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka