Dodaj do ulubionych

OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma".

10.11.20, 08:49
Nie wiem jak u was...ale już 10-ty a przelewu brak...
Pusto w kasie?

Ciekawe kiedy suweren, który na to bardzo liczy sie zorientuje, ze cos przestaje działać w zakresie pieniędzy, które nam sie należą!
Obserwuj wątek
    • who_cares Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma". 10.11.20, 09:17
      A ja dostałem , dobrze się składa bo musiałem młodszemu synowi złożyć komputer do zdalnej nauki , stary laptop był już mało wygodny i trochę nie ciągnął wynalazku p.t. clickmeeting który uparcie stosuje szkoła angielskiego.
      No i przy okazji zmotywawałem się do naprawy gniazdka ethernet w jego pokoju.
      Zresztą co porządny ekran 144 Hz to jednak jest różnica dla oczu zwłaszcza młodych , polecam ten monitor:
      www.acer.com/ac/en/GB/content/model/UM.QX0EE.P01
    • qqbek Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma". 10.11.20, 15:54
      A zapytam małżonki, ona "500+" przechwytuje.
      Albo pójdę sobie dziś wieczorem po piwo i zapytam kumpla, który jest właścicielem delikatesów.
      On zawsze wie, czy "zeszło", czy "nie zeszło".
      Różnice w obrocie ma do 100% w dni wypłaty poszczególnych świadczeń.
        • misiaq009 Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma" 11.11.20, 18:48
          kryzys? ni ma go:)....ktoś chwilowo zarobi nie 11 a 8 , chałupy buduje/remontuje, auta kupuje, z forsą nie wie co robić , 500+ nadal jest i to nazywają kryzysem .... kryzys to jest wtedy gdy do garnka ni mi co włożyć, czyli jakiś afrykański kraj i racja żywieniowa 2 dolary dziennie :) hehe:)
                • qqbek Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma" 12.11.20, 23:27
                  vogon.jeltz napisał:

> Znowu nie zrozumiałeś, kurwo.

Mi już znów rączki opadają (i to nie dlatego, że zagruntowałem dziś kilkadziesiąt metrów ścian i do tego dwa kible z teściem osadziłem).
                  On nie rozumie niczego.
                  Dla mnie to, że dostałem kredyt na dwa procent (to jest 1,8 + WIBOR) to już mówi sporo.
                  A, że rząd pożycza sporo na wolnym rynku też (bo nie wszystko BGK uniesie), to WIBOR będzie w piwnicy przez następne 3-4 lata.
                  I tak nie zamierzam się do 60-tki z kredytem bujać, więc spłacę szybciej po sprzedaniu obecnych "starych śmieci" (w przeciwieństwie do mieszkania nie ma po co tego trzymać).
                  No i będzie na V8 wtedy... na kryzys wieku średniego.
                  • misiaq009 Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma" 13.11.20, 12:01
                    qqbek napisał:

> On nie rozumie niczego.

Ja rozumiem.
                    Ja tylko powtarzam co rząd o tobie myśli.
                    Zdaniem rządu to ty w wyniku pandemii jesteś bogatszy, bo cytuję "nie masz gdzie wydawać pieniędzy" 😉

gazetakrakowska.pl/koronawirus-a-sytuacja-finansowa-polakow-wiceminister-finansow-piotr-patkowski-konsumenci-sa-bogatsi-bo-nie-maja-gdzie-wydawac/ar/c3-15284182
                    • qqbek Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma" 13.11.20, 12:43
                      A - no to w takim razie było z tym na "forum-humorum" a nie na Auto-Moto iść ;)
                      Z metra cięty, wyglądający z papieroskiem jak chowający się za rogiem kamienicy 8-klasista "minister" 🤣
                      No, ale dwie stówy rocznie za bratanie się z tą juntą ma, wie jak się w życiu ustawić szybko. Skurwiel z politycznego rozkazu rozpierdolił w drobny mak Instytut Europy Środkowo-Wschodniej wstawiając w to miejsce ersatz obsadzony kukiełkami PiS... to dostał nagrodę.
                      • misiaq009 Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma" 13.11.20, 15:57
                        Obiektywnie myśląc kto bardziej odczuje kryzys bogaty czy biedny? Ktoś kto ma 11 i chałupy buduje czy ktoś kto ma 2-3 i biedę klepie?
                        Gdy bogaty straci 3 to mu zostanie 8 a biednemu 0.
                        Bogaty biednego nie zrozumie a syty głodnego...bogacz widział kryzys i biedę chyba na fotce z Safari w Afryce .... bogacz to podatek 500zł co miesiąc powinien od wzbogacenia płacić a nie 500+ dostawać 🤣
                        • qqbek Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma" 13.11.20, 21:39
                          misiaq009 napisał:

> Obiektywnie myśląc kto bardziej odczuje kryzys bogaty czy biedny? Ktoś kto ma 1
                          > 1 i chałupy buduje czy ktoś kto ma 2-3 i biedę klepie?
                          > Gdy bogaty straci 3 to mu zostanie 8 a biednemu 0.
                          > Bogaty biednego nie zrozumie a syty głodnego...bogacz widział kryzys i biedę ch
                          > yba na fotce z Safari w Afryce .... bogacz to podatek 500zł co miesiąc powinien
                          > od wzbogacenia płacić a nie 500+ dostawać 🤣

Weź kredyt, idź na studia.
                          A, zapomniałem, już studiowałeś.
                          A co do budowy domu - ja rozumiem, że u was "w śląskim" (w okolicach Częstochowy znaczy się) miarą sukcesu faceta jest to, czy zbuduje dzwonnicę, posadzi na tej dzwonnicy maszt 5G i nadajnik radia co ma ryja i zapłodni ministranta (z tym ostatnim im ciągle nie wychodzi, ale nie ustają w wysiłkach i liczą najwyraźniej, że w końcu się uda) - ale reszta kraju ma normalniejsze zapatrywania na życie.
                          • bywalec.hoteli Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma" 13.11.20, 22:15
                            akurat Częstochowa i okolice to ta biedniejsza cześć województwa śląskiego, z brakiem dobrze płatnej pracy, wiec nie wiem czemu ten pierdolnik dopierdala się do województwa lubelskiego. Nie mam nic do Ziemi Częstochowskiej, lubie Jurę K-Cz, mam wspaniałe wspomnienia z pielgrzymek do Cz i poznałem tam przyjaciół na całe życie (niekoscielnych), ale denerwuje mnie takie pieprzenie durni którzy na Lubelszczyźnie pewnie nigdy nie byli i nie wiedza np jakie tam są drogi, jakie domy i jakie krajobrazy - jedne z najpiękniejszych w Polsce.
    • hukers Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma". 12.11.20, 00:14
      galtomone napisał:

> Nie wiem jak u was...ale już 10-ty a przelewu brak...
      > Pusto w kasie?
      >
      > Ciekawe kiedy suweren, który na to bardzo liczy sie zorientuje, ze cos przestaj
      > e działać w zakresie pieniędzy, które nam sie należą!
      >

Galtom, Ty se suwerenem gęby nie wycieraj, bo na razie to widzę że Tobie brak pińćsetki bardzo doskwiera
      • galtomone Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ "ni ma". 12.11.20, 06:50
        hukers napisał:

> Galtom, Ty se suwerenem gęby nie wycieraj, bo na razie to widzę że Tobie brak p
        > ińćsetki bardzo doskwiera

No pewnie, że doskwiera. Domowo-rynkowo, sytuacja covidowa nas mocno dotyka niestety.
        Poza tym Beata obiecała, ze mnie sie ta kasa należy!
    • hukers Re: OT - czy to znak kryzysu? 500+ 12.11.20, 00:15
      galtomone napisał:

> Nie wiem jak u was...ale już 10-ty a przelewu brak...
      > Pusto w kasie?
      >
      > Ciekawe kiedy suweren, który na to bardzo liczy sie zorientuje, ze cos przestaj
      > e działać w zakresie pieniędzy, które nam sie należą!
      >

Galtom, Ty se suwerenem gęby nie wycieraj, bo na razie to widzę że Tobie brak pińćsetki bardzo doskwiera

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka