Dodaj do ulubionych

Trzecia awaria :-(

27.11.20, 09:55
Ale jak na 17 lat (6 już u mnie) to i tak nie jest najgorzej...

Wczoraj zaczęła mi czasem migać kontrolka poziomowania świateł i widzę, że zmieniają kąt świecenia góra/dół.
Albo sensor pada, albo tylko wymaga czyszczenia. Zobaczymy przy okazji przeglądu, który i tak musze teraz zrobić - olej, hamulce do sprawdzenia, itd... jak to co 10kkm.
Naprawić trzeba bo ręcznej regulacji o ile zdążyłem sie zorientować przy układzie z ksenonami nie ma.
Obserwuj wątek
      • galtomone Re: Trzecia awaria :-( 27.11.20, 10:14
        No wlasnie sie umawiam na przeglad. Akurat sie zbieglo jedno z drugim.
        Wiec nie wiem o co ci kaman?
        Poza tym dziennymi raczej nikogo nie oslepiam....

Z tego co widze, to raczej ludzi nie oslepiam. Co troche zjezdzaja w dol na moment i wracaja do wlasciwego poziomu. I czasem sie kontrolka zapala...
        • qqbek Re: Trzecia awaria :-( 27.11.20, 11:14
          Aa - myślałem, że masz stosunek pt. "jeszcze poczekam" do tego.
          Zwracam honor.
          Ja ostatnio tłukę po 50-100km dziennie, z czego sporą część po zmroku, to od razu sobie pomyślałem, że chodzi też o mijania/drogowe.
          • galtomone Re: Trzecia awaria :-( 27.11.20, 11:53
            Ja ostatnio przeciwnie...
            Bardzo malo jezdze i wczesnym popoludniem - do sklepu, do domu... I tak 2 -3 razy w tyg.
            Chwilowo, to taniej byloby "posiadać" Ubera czy inne taxi zamiast auta. Tygodniowo to jak mi 60 km wyjdzie to duzo.

A z naprawami czegokolwiek nigdy nie czekam na "kiedys tam". Auto ma byc zawsze w 100% sprawne i nawet duperele mnie irytują.
      • galtomone Re: Trzecia awaria :-( 27.11.20, 10:16
        Jeszcze nie ocipiałem, zeby z taka duperela jechac na drugi koniec polski ;-)
        Poza tym coz to za wiedza i fachowosc potrzeba?

Wyciagasz czujnik, sprawdzasz wtyczki, czyscisz ramie i albo wystarczy i problem znika albo wyminieniasz sensor. Tu jakies wiedzy magicznej nie trzeba tylko podnosnika/kanalu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka