Dodaj do ulubionych

A4 Krzyzowa-Wrocek

29.11.20, 17:39
Mialem BARDZO watpliwa przyjemnosc jechac ta trasa w sobote----

Takiego TOTALNEGO olewania przepisow, czyli ograniczenia predkosci do 110 nie ma NIGDZIE na Zachodzie....

Ku.wa mac, to jest czysty horror, ograniczenie do 110, a polowa napierdala 140-160, brak pasa awaryjnego, w 3 d.py tirow...
Do tego TOTALANE CHAMSTWO tych napierdalaczy, ZERO myslenia, 100% postawy, ze ja MUSZE dojebac wszystkim,, co jada wolniej, nic mnie nie interesuja obiektywne warunki na drodze, czyli np. owe tiry w ogromnej ilosci, brak mozliwosci napierdalnia zawsze 150-160, po prostu swieci sie swiatlami, trabi, jedzie na zderzaku ma 1 metr, zeby tylko ZASTRASZYC innych....

Za cos takiego POZA PL odbieraja prawo jazdy i sa kosmiczne mandaty

Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: A4 Krzyzowa-Wrocek 29.11.20, 17:42
      Dzisiaj wracalem do DE przez Czechy i to jest teraz szkolka niedzielna, w 3 d.py policji przy autostradzie, biezacy monitoring i drakonskie kary dla takich idiotow jak na A4.....

A jescze calkiem niedawno w Czechach bylo podobnie jak w PL
        • wislok1 Re: A4 Krzyzowa-Wrocek 29.11.20, 18:04
          Najlepszy numer z A4....

Gdzies kolo Kat Woclawskich, tir wyprzedza tira, ten wyprzedzajacy jedzie 93, ten wyprzedzany 92...
          Zdarza sie w Niemczech czasem...
          Przede mna auto z Essen ( rejestracja na E ), jak w DE kulturalnie czakamy, az tir wyprzedzi tira...
          Takie wyprzedzanie jest debilne, ale NIE jest zabronione....

Z tylu widze, jak z predkoscia swiatla pojawia sie suv, co zapierdala okolo 160, przy dozwolonej 110, trabi , swieci swiatlami--

Co ja moge zrobic ???? Nie ma pasa awaryjnego, nawet ostatni idiota nie wyprzedzi z prawej po awaryjnym, bo go nie ma....

Tiry maja rozrywke z tym wyprzedzaniem... Blokuja szybki ruch, ale ja kierowcow niezabije, bo nie mam przy sobie wyrzutni rakietowej....

W DE takie cos sie wlicza w koszty ruch na autostradzie., nie ma sie czym podniecac...

Tez z Essen kulturalnie czeka, az tir przestanie wyprzedzac tira. ja za nim....

Szaleniec z tylu wjezdza na prawy pas, wbija sie zaraz za wyprzadzajacym tirem na zderzak i grozi piesciami wrednym Niemcom, co go nie przepuscili.............
    • simon921 Re: A4 Krzyzowa-Wrocek 29.11.20, 18:01
      W weekendy jest tam zwykle mały ruch;) Jeżdżę ostatnio bardzo często i w tygodniu poprawiło się o tyle, że nawet najwięksi debile zrozumieli, że jak na obu pasach aut po horyzont, to się nie da przeskoczyć i trochę odpuszczają. Za Kostomłotami znów zaczyna się napieprzanka, bo ruch się ciut luzuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka