Dodaj do ulubionych

Ważna informacja dla kucy korwina

22.12.20, 15:13
www.rmf24.pl/fakty/polska/news-janusz-korwin-mikke-mial-wypadek-samochodowy,nId,4942501
Niestety kolo 80tki to juz chyba warto zmienic środek transportu
Obserwuj wątek
              • vogon.jeltz Re: Ważna informacja dla kucy korwina 24.12.20, 01:53
                > Napisał, że sąd nakazał zwrot.

Czyli jest to dureń, który nie potrafi załatwić tak prostej sprawy, jak zgodne z przepisami i procedurą odzyskanie uprawnień do prowadzenia pojazdów. "Sąd nakazał", ale on już się nie pokwapił, żeby załatwić sprawę jak należy. Zabawne, że chciałby urządzać życie milionom ludzi.

Podobnie zresztą, jak udzielanie porad w temacie ojcostwa (nawet wydał o tym książkę), podczas gdy jego własna córka kradnie w markecie i zasadza mu kosę w brzuch (nie pamiętam, czy to ta sama, narobił tego tałatajstwa trochę).
                      • schweppes1 Re: Ważna informacja dla kucy korwina 30.12.20, 16:55
                        trypel napisał:

> Skan mogę tez wrzucić
                        > Faktem jest ze uprawnien od 13 lat nie ma

Sugerujesz, że skan jest spreparowany? To ja sugeruję, że pis-milicja kłamie. To zresztą specjalność milicji - pomówienia, kłamstwa i ogólnie bandyctwo. Są nawet gorsi od klasycznych bandytów, od kiedy zajmują się nimi pisowcy. Jak widzę oświadczenie psa w TV, to wiem że w rzeczywistości było dokładnie odwrotnie niż mówi. Ich kłamanie najłatwiej poznać po tym, że ruszają ustami. Nie raz wygrałem z milicją w sądzie, a dwóch milicjantów dzięki mnie nie pracuje i skończyło w rynsztoku. Jak jeden kiedyś fałszywie zeznał jako świadek, że przejechałem na czerwonym, to ja w nagrodę zupełnie legalnie wyjaśniłem jako podejrzany (który może kłamać w swojej obronie), że on był pijany i chciał wyłudzić łapówkę. Z postsowieckim bandyctwem trzeba walczyć ich metodami.
                          • schweppes1 Re: Ważna informacja dla kucy korwina 30.12.20, 18:55
                            trypel napisał:

> Niczego nie sugeruje
                            > Jestem pewien ze gdyby krul byl w stanie udowodnić ze ma uprawnienia to polecia
                            > lby do sądu w trymiga z pozwem przeciwko tvn24
                            > I innym mediom tez
                            > Pożyjemy zobaczymy
                            > Temat mocno rozwojowy

Cała rada ministrów od 89' nie ma żadnych uprawnień do rządzenia państwem, a jednak to robią.
                              • schweppes1 Re: Ważna informacja dla kucy korwina 30.12.20, 19:10
                                trypel napisał:

> Czyli przyznajesz ze krul nie ma uprawien
                                > Rada ministrów za bardzo mnie nie obchodzi

Nie przyznaję, naucz się czytać. Wręcz przeciwnie, skoro od 13 lat jeździ i kontrole przechodzi, to znaczy że uprawnienia ma. A na pewno niejeden mandat i kontrole zdążył wyhaczyć. Zresztą - jakie to ma praktyczne znaczenie? Skuterem 50ccm możesz jechać nie znając ani jednego przepisu ruchu drogowego i?

Typowe pomówienia pisowskiej bolszewii w stylu stalinowskim. I niestety bezzębny tępy elektorat pokroju misiaczka to łyka i tyle mała garstka wie, że jak kogoś pomawiają, to znaczy że ta osoba jest czysta jak łza.
                                  • schweppes1 Re: Ważna informacja dla kucy korwina 30.12.20, 19:18
                                    trypel napisał:

> No to teraz się przesiądzie na skuter bo dalej nikt tych tajemniczych uprawnien
                                    > nie pokazał.
                                    > Musi tylko uważać bo na 50tki nikt nie zwraca uwagi a niektórzy to jak wariaci
                                    > jeżdżą

Ehh, gdyby tylko pokazał te uprawnienia, mógłby jechać 80tką środkiem pasa! 30ccm save lives!
                                      • schweppes1 Re: Ważna informacja dla kucy korwina 30.12.20, 20:08
                                        trypel napisał:

> No nawet nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy 50tka jadaca 40-45
                                        > A 80tka jadaca 100
                                        > A 125ccm może mieć i ponad 30 koni
                                        > Ale tego juz krul nie sprawdzi

Pewnie z powodu tych max 45 km/h bolszewicy stwierdzili, że nie trzeba znać przepisów drogowych.
                                        • tbernard Re: Ważna informacja dla kucy korwina 31.12.20, 10:43
                                          schweppes1 napisał:

> Pewnie z powodu tych max 45 km/h bolszewicy stwierdzili, że nie trzeba znać przepisów drogowych.

Ma się tylko do nich stosować, bez konieczności potwierdzania znajomości. Wyjaśniam na wszelki wypadek, bo sprawiasz wrażenie, jakbyś tego nie pojmował.
                          • schweppes1 Re: Ważna informacja dla kucy korwina 30.12.20, 20:52
                            bimota napisał:

> I uwierzyli ci ? Ja mialem wiele spraw, psy zawsze klamaly, ale to ja bylem kar
                            > any...

Pewnie nie, ale ja zawsze daję to do wiadomości do BSW KGP, CBA i MSWiA i z automatu musieli im wszcząć postępowania. A do rynsztoku to dwóch śmieci wrzuciłem inną metodą (prawo do obrony daje nam bardzo szerokie możliwości). Jeden skończył w tartaku, drugi na ochronie.

Ja bolszewików rozpierdalam ich własną prymitywną bronią - biurokracją. Kiedyś skarbówce coś się popierdoliło z podatkami na moją niekorzyść, to w nagrodę wysłałem automatycznego maila do wszystkich skarbówek w Polsce, w związku z którym każda jedna musiała uruchomić pracochłonną procedurę, a następnie wszystkie one musiały zasypać papierami centralę. Jak to wtedy liczyłem, to nie wiem czy ilość wygenerowanego papieru zmieściłaby się w kawalerce. Zawsze to parę więcej wyciętych drzew, szkoda tylko że nie tych przy drogach. Chciałem tej mojej pobliskiej skarbówce w ramach lokalnego patriotyzmu wysłać załącznik w postaci kilkudziesięciu ryz papieru zadrukowanego jakimś spamem, który musieliby zgodnie z prawem ponumerować co do strony, ale trochę za drogo by mnie to wyszło, no i nie znalazłem sposobu na sfilmowanie tego, żeby można potem wrzucić na yt, więc żadna radość.
                    • tbernard Re: Ważna informacja dla kucy korwina 30.12.20, 18:14
                      schweppes1 napisał:

> Bzdura. Wrzucił skan sądowego nakazu zwrotu prawa jazdy.

Dokumentem uprawniającym do kierowania pojazdami nie są jakieś skany sądowe.
                      Sprawa jest prosta, albo był na ponownym egzaminie i zdał, albo nie. Skany sądowe może sobie w dupę wsadzić.
                      • schweppes1 Re: Ważna informacja dla kucy korwina 30.12.20, 18:47
                        tbernard napisał:

> schweppes1 napisał:
                        >
                        > > Bzdura. Wrzucił skan sądowego nakazu zwrotu prawa jazdy.
                        >
                        > Dokumentem uprawniającym do kierowania pojazdami nie są jakieś skany sądowe.
                        > Sprawa jest prosta, albo był na ponownym egzaminie i zdał, albo nie. Skany sądo
                        > we może sobie w dupę wsadzić.

Skoro sąd nakazał zwrot prawka, to znaczy że musiał zdać egzamin. Nie ma innej opcji. A od 5 grudnia dokument prawa jazdy też możesz sobie w dupę wsadzić.
                        • tbernard Re: Ważna informacja dla kucy korwina 31.12.20, 10:37
                          schweppes1 napisał:

> Skoro sąd nakazał zwrot prawka, to znaczy że musiał zdać egzamin. Nie ma innej
                          > opcji. A od 5 grudnia dokument prawa jazdy też możesz sobie w dupę wsadzić.

Jeśli zdał ponowny egzamin i tylko do urzędu nie pofatygował się po odbiór, to zupełnie inna sprawa. Wprawdzie nie musiałem przez taka procedurę przechodzić, ale czy w takich okolicznościach w ogóle sąd jest angażowany w wydawanie nakazów? Nie wystarczy, że do urzędu wpłyną protokoły po pozytywnie zdanym egzaminie?
                          Coś tu zalatuje ściemą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka