Dodaj do ulubionych

dziki zabijają ludzi

25.12.20, 21:26
Raz miałem zderzenie z dzikiem...przebiegał z lewej strony przez jezdnię i uderzyłem go centralnie przednim zderzakiem, odbił się jak piłka i poleciał do rowu na prawo...Polo całe, tylko tablica mi odpadła żadnych szkód nawet zderzak nie pękł....miałem szczęście że nie uderzył w bok i nie zmienił mi toru jazdy i nie wpadłem na drzewo jak tu

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26639360,lodzkie-samochod-zderzyl-sie-z-dzikiem-i-wylecial-z-drogi.html#s=BoxOpImg3
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: dziki zabijają ludzi 25.12.20, 21:36
      Pierdolisz misiu.
      Może żeś dziecko potrącił i do rowu wpadło, po dziku "odbitym jak piłka" byś miał poważne szkody.

A tutaj to musiało być nielicho zapierdalane, skoro wynik taki, a nie inny.
      • misiaq009 Re: dziki zabijają ludzi 25.12.20, 22:01
        Nie pierdolę.
        Naprawdę dzika stuknąłem, żadne dziecko, to był mały dziczek. Odbił się jak piłka. Nie jechałem szybko stąd brak szkód prócz tablicy rejestracyjnej która odpadła. Przed uderzeniem wyhamowałem z 80 do 40-50. Po prostu uderzył w zderzak który pochłonął siłę uderzenia a nie błotnik lub maskę które by się pogięły dlatego nic się nie stało , tor jazdy się nie zmienił
    • bolo2002 Re: dziki zabijają ludzi 26.12.20, 08:27
      Miałem w zyciu 2 spotkania z jeleniami i łosiem. 2 x zniszczyły mi wózek, przed łosiem udało sie wyhamować. Co chwilę słyszymy o tragicznych spotkaniach-przy wiekszej prędkosci i braku doswiadczenia-kierowca nie ma szans. Niestety ta durna władza nic nie robi, by ograniczyc te wypadki. Dawno -szereg obszarów lesnych powinno być ogrodzonych-tak jak widzimy to np. w Niemczech czy Holandii. O zmroku lub w nocy -w terenie leśnym nie wolno jechac wiecej niz 70 km/godz. ! Wtedy jest szansa na przezycie! Sprawdziłem wielokrotnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka