Dodaj do ulubionych

OT - Gowin jak Dwayne w Die Hard 😂

14.01.21, 12:50
www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,26685025,jaroslaw-gowin-ostrzega-zbuntowanych-przedsiebiorcow-kto.html
"Jarosław Gowin ostrzega zbuntowanych przedsiębiorców: Kto złamie rozporządzenie, ten nie otrzyma pomocy"

W pierwszej części Die Hard jest taka scena, jak jeden porucznik (na dole) grozi Johnowi, co mu zrobi, jak wyjdzie z tego budynku...

Dwayne T. Robinson : Oh, no way, man, no way. They'd be talking to us. Listen, you tell this partner of yours, Powell, to stay the hell out of this from now on, do you hear me? Because, if he doesn't, I'm gonna nail him, boy. I'm really gonna nail his ass, now, believe me.

Sergeant Al Powell : The man is hurting! He is alone, tired, and he hasn't seen diddly-squat from anybody down here. Now you're gonna stand there and tell me that he's gonna give a damn about what you do to him, *if* he makes it out of there alive? Why don't you wake up and smell what you shoveling?

Innymi słowy, przedsiębiorcy i ich pracownicy, którzy walczą o przeżycie, żeby mieć na jedzenie, mieszkanie, dzieci.... to nie tylko przecież utrzymanie samych biznesów... maja sie przestraszyć, że nie dostana wirtualnej pomocy do Gowina? 😂😂😂😂😂😂😂

Na pewno sie przestrasza, bo przecież jak się dostanie zwolnienie z ZUS i 5k do podziału na siebie i załogę, to problem na pare miesięcy rozwiązany.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka