Dodaj do ulubionych

Ofensywa antykuligowa

21.01.21, 21:09
Szweps moze juz spac spokojnie bo państwo zajmie się wyłapywaniem szalonych kuligowiczow

tvn24.pl/biznes/moto/nowe-fotoradary-mapa-i-lokalizacje-4982909
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Ofensywa antykuligowa 21.01.21, 22:31
      😂
      Z tym odcinkowym na A1 to będzie tragedia dla naszego repcia.

Z drugiej strony ludzie, kurwa, nie rozumieją o co chodzi z odcinkowym i bardzo mnie to wkurwia.
      Mam "po sąsiedzku", w Łuszczowie... a to akurat trasa na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, więc przy dobrej pogodzie często (pomimo oczywistego w tych warunkach tłoku) się tam zapuszczam.

Sęk w tym, że w Łuszczowie postawiono ten odcinkowy, bo tamtędy jeżdżą ryle do Bogdanki i kilku się już zabiło, zapierdalając po 150-200 km/h po jednojezdniowej krajówce (coś mi to, tak przy okazji, przypomina). Oznaczone to zajebiście, nie sposób przeoczyć... ale jest poza zabudowanym, więc teoretycznie wolno jechać te 90... ale to teoria, bo przynajmniej 1/3 jedzie 60/90 i trzeba wyprzedzać.
      Jak ryle jadą na szychtę o 8, 14 czy 22 w dzień powszedni, to przez większą część roku to nie problem, bo ryle są zaznajomione z systemem.
      Ale jak chcesz się wybrać kilkadziesiąt kilometrów od domu nad jeziorko, to już poważnie tę wyprawę wydłużyć potrafi.
      • trypel Re: Ofensywa antykuligowa 22.01.21, 07:52
        Potwierdzam. Ludzie haslo "pomiar odcinkowy" traktują jako ograniczenie.
        Ale to samo jest w przypadku normalnej kontroli. Jedziesz 90-100 w sznurze aut. Nagle z naprzeciwka ktoś mruga. To zaraz trafi się nadgorliwy co zwolni do 60 nawet jak to tej wsi gdzie stoja jeszcze 3 km.
      • trypel Re: Ofensywa antykuligowa 22.01.21, 10:30
        Juz jest
        Zaden wariacki kulig nie zabije żadnego dziecka a A1
        Szweps wreszcie szczęśliwy
        tvn24.pl/lodz/piotrkow-trybunalski-system-odcinkowego-badania-predkosci-dziala-na-budowie-sypia-sie-mandaty-4993104
        • qqbek Re: Ofensywa antykuligowa 22.01.21, 11:01
          1300 w dobę?
          Nieźle :)

Odcinkowy w Łuszczowie (jeden z pierwszych pięciu "odcinkowych" uruchomionych w całym kraju) był (do tej pory pamiętam) rekordzistą Polski, bo wystawili ponad 1000 mandatów... w pierwszy miesiąc funkcjonowania.
        • schweppes1 Re: Ofensywa antykuligowa 22.01.21, 15:20
          trypel napisał:

> Juz jest
          > Zaden wariacki kulig nie zabije żadnego dziecka a A1
          > Szweps wreszcie szczęśliwy
          > tvn24.pl/lodz/piotrkow-trybunalski-system-odcinkowego-badania-predkosci-dziala-na-budowie-sypia-sie-mandaty-4993104

Jesteś nudny w chuj.
          • klemens1 Re: Ofensywa antykuligowa 22.01.21, 18:14
            marekggg napisał:

> niestety chyb nie. pasy na autosradzie w PL i na S sa inne 3.75 <> 3.5
            > m na S nie musi byc pas awaryjny. no i ludziom odbija jak widza ze cos ma dwa p
            > asy

Widzę że piszesz w kontekście A/S - tu ja akurat nie mam problemu z trzymaniem limitu. Co prawda wolałbym, żeby na S było 140, ale więcej już nie ma sensu pod kątem czasu przejazdu.
            I jestem jak najbardziej za tym, żeby nasrali tych odcinkowych pomiarów najlepiej na każdej A i S - co 5 km.

• trypel Re: Ofensywa antykuligowa 24.01.21, 17:23
      Kolejne kroki
      tvn24.pl/biznes/moto/fotoradary-w-polsce-monika-nizniak-z-gitd-o-nowych-fotoradarach-na-polskich-drogach-4997574
      Podobaja mi sie zwłaszcza te polujące na tych co nie widza odróżniają czerwonego od zielonego.
      I pomysły pomiarów odcinkowych w miejscowościach tranzytowych

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka