Dodaj do ulubionych

Kierowcy nie umieja jezdzic, ani piesi nie umi

27.01.21, 10:01
ieja chodzic, ani kurwa forum nie umie pozwolic na troche dluzsze sformulowanie w temacie watku.

Kwestia konfliktu terytoriow: Jezdnia dla samochodow, przejscie dla pieszych.

Tylko ze tak jakby jedni nie zauwazali ze sa drudzy. Za szybki przeskok z dorozek na samochody i za szybki przeskok ze spaceru po parku na przechodzenie przez trzypasmowa ulice. Niech zyje Darwin:)
Obserwuj wątek
    • trypel Re: Kierowcy nie umieja jezdzic, ani piesi nie um 27.01.21, 10:10
      Zupełnie bez powodu przypomnial mi sie stary zydowski dowcip jak to Salcia skarzy się przyjaciolce:
      - mój mąż nie umie grac w karty, nie umie pic i nie umie sie bic
      - ale to chyba dobrze moja droga
      - niedobrze, nie umie grac a gra, nie umie pic a pije, nie umie sie bic ale sie bije

Juz mi możesz kazac spierdalac :D
      • waga170 Re: Kierowcy nie umieja jezdzic, ani piesi nie um 27.01.21, 10:32
        No kochaniutki, akurat zToba to przenigdy bym nie uzyl slowa spierdalac. Ja przeklinam, rzucam chujami kurwami i innymi idyotami tu na forum, bo kurwa na codzien w cywilu nie za bardzo moge. Nie mogiem.

No to Josek mowi Icek, twoja zone ruchaja na deskach, a Icek na to czy to sa moje deski?
        • engine8 Re: Kierowcy nie umieja jezdzic, ani piesi nie um 27.01.21, 18:39
          Dyrektor szkoly spoziera przez okno i widzi ze Aronek zamiast byc w klasie to sobie lazi po podworku szkoly,'
          Wychodzi i pyta "Arkonu - a niby dlaczego ty zamiast byc w klasie to sie platasz po podworku"?
          A Aronek na to.... Bo Panie Dyrektorzy w tej klasie to teraz jest lekcja logiki o nauczyciel wlasnie zademnstrowal jej bak wiec tam sie niczego nie naucze.

Zaraz, zaraz.... mozesz mi Aronku to wytlumaczyc?

A tak
          Bo widzi Pan panie dyrektorze ja sie kapusty najadlem i puscilem tam w klasei strasznie smierdzacego baka....
          I wie pan co Nauczyciel zrobil?
          A wyrzucil mnie za to klasy... co nie ma najmniejszego sensu.

- No i gdzie tu brak logiki i sensu?

No jak to?
          To w koncu ja puscilem baka i cala klasa teraz siedzi w tym smrodzie - a nauczyciel wywalil z klasy mnie tzn tego co to zrobil i Ja chodze sobie teraz po swiezym powietrzu... :) Ma to sens i jest w tym logika?
    • engine8 Re: Kierowcy nie umieja jezdzic, ani piesi nie um 27.01.21, 18:30
      A sprawa w sumie prosta.
      1. Sa jezdnie dla samochdow a wiec tam samchody maja pierwszenstwo a piesi moga na nie wkraczyc na tzw "wlasne ryzyko? czyli kiedy jest bezpiecznie albo kiedy chca ryzykowac.
      2 Sa drozki dla pieszych i tam piesi maja pierwszenstwo - samochdy moga je przekroczyc kiedy nie ma tam pieszych.
      A wiec ktory przypadek jest ktorym w powyzszym?
      A o tym decyduja swiatla a o swiatlach miasto (wladze miasta)
      A, powecie ze nie wszedzie sa swiatla i nie mozna oczekiwac ze pieszy pojdzi kilometr do swiatel aby przekorczyc jezdnie? Oczywiscie ze tak bo zalezy co sie komu oplaca.
      I to juz sprawa pomiedzy miastem i pieszym bo jak pieszy nie chce ryzykowac i i ceni swoje zycie to pojdzi do przejscia ze swiatlami a jak nie chce i woli ryzykowac to jego sprawa.
      A miasto jak woli miec porzadek i wygide dla pieszysch to ustawi swaitla na przjesciach "waznych" a jak woli pogrzeby i wygode dla kierowcow to nie postawi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka