Dodaj do ulubionych

rakieta SpaceX wybuchła - piękna katastrofa:)

04.03.21, 14:16
Nie tylko Tesle wybuchają ale rakiety także :)
"W środę, jeszcze przed lądowaniem rakiety Starship w Teksasie, japoński miliarder Yusaku Maezawa ogłosił, że w 2023 r. zamierza odbyć prywatną podróż wokół Księżyca kosmicznym statkiem SpaceX i poszukuje ośmiu towarzyszy podróży, którzy zostaną wyłonieni w drodze konkursu."

engine zgłoś się na lot wokół księżyca :) Będziesz moim idolem :)

nt.interia.pl/raporty/raport-kosmos/informacje/news-lot-starshipa-sn10-na-10-km-eksplozja-po-ladowaniu,nId,5085843
Obserwuj wątek
    • waga170 Re: rakieta SpaceX wybuchła - piękna katastrofa:) 05.03.21, 02:43
      Otto Lilienthal sie zabil! Hura! Nie bedzie szybownictwa! Hura! Nie bedzie tu jakies cos, tfu, wynalazek Lucypera latalo po niebie wbrew woli Pana, Hura! Tylko anioly! Nie bedzie lotnictwa! Hura! Ty misiek jestes cudem natury, musze to jednak przyznac. Umyj rece po wybranzlowaniu, bo jednak dales rade sprowokowac mnie do komentarza twojej wypowiedzi z Bonczy. To tam gdzie sie pizda z dupa laczy.
      • waga170 Re: rakieta SpaceX wybuchła - piękna katastrofa:) 05.03.21, 07:08
        Ten jebany chuj misiek sie ucieszyl ze amerykanska rakieta wybuchla. Poeta, cytuje juz po raz kolejny, zauwazyl ze jest wiele do powiedzenia ludziom ale niech sie najpierw naucza wiedziec kiedy sie smiac a kiedy plakac. Zapalic za kogos kto przyplacil zyciem progi przedtem niepokonane swieczke czy z jego niepowodzednia sie cieszyc? Kiedys rozprowadzalem przed Zaduszkami 40 tysiecy chryzantem, a setki tysiecy ludu w tym dniu zapalali swieczki. Moze biznes swiecznikowy byl lepszy? Zgadnij gdzie ja komu zapalalem. Nie zgadniesz, ale 96-ciu Niemcom w zbiorowym grobie z 1915, gdzie tablice na pomniku odlupali lomem i na zlom ukradli polske katolyky a nikt o Poleglycch nie pamietal i pol swieczki nie zapalal.. A bili sie z ruskimi. Jakby to byli ruskie to tez bym im zapalil swieczki...
      • waga170 Re: rakieta SpaceX wybuchła - piękna katastrofa:) 06.03.21, 04:45
        toreon napisał:

> A wiesz że macie z Muskiem jedną wspólną cechę?

Do kogo to napisales bo drzewko to tylko dziala dopoki dziala, a pare wpisow dalej lepiej uzyc opcji "cytuj".

Poza tym podciagnij swoj polski. A wiesz ze MASZ z Muskiem, bo jak macie to kurwa twoje macie, skumbrie w tomacie cos tam macie.
          • misiek123411 Re: rakieta SpaceX wybuchła - piękna katastrofa:) 06.03.21, 11:14
            Wy jesteście tacy głupi że nawet nie wiecie z czego ja się śmieje. Nie śmieje się z tego że ktoś zginął bo to rakieta bezzałogowa była więc nikt nie zginął ! Ja się śmieje z samej idei podboju kosmosu bo tam nic nie ma ani życia ani warunków do powstania życia , ani surowców. Wydaje się na to grube miliardy dolarów a jaka jest korzyść dla ludzkości z lotu na księżyc i marsa? żadna! Na całym świecie milioy ludzi umiera na COVID19 i z głodu w Afryce a oni sobie latają w kosmos topiąc w to miliardy dolarów zamiast pomóc tym biednym ludziom .... dla szarego człowieka nie ma znaczenia co jest na księżycu i marsie....jego interesuje życie na ziemii - mamy tu dużo więcej ważniejszych problemów i nad nimi pracujmy (wyjątek to satelity telekomunikacyjne - telewizja, internet i zdjęcia satelitarne dzięki którym przewidujemy pogode, huragany i ewakuujemy ludność z zagrożonych terenów ostrzegamy wcześniej przewidujemy kilka dni do przodu inne zjawiska na Ziemii to jedyny pożytek z kosmicznych podbojów). A te wszystkie loty na księżyc i marsa to marnowanie kasy i fanaberie bogaczy Amerykańskich. Teraz zwyzywajcie misia bo tylko na tyle was stać. Amen.
            • jeepwdyzlu Re: rakieta SpaceX wybuchła - piękna katastrofa:) 06.03.21, 11:54
              Wydaje się na to grube miliardy dolarów a jaka jest korzyść dla ludzkości z lotu na księżyc i marsa? żadna!
              ----
              Mylisz się.
              Programy kosmiczne bardzo popchnęły naprzód różne dziedziny techniki. Np komputery, kombinezony, filtry i maski, metalurgia,.smary, nanopowłoki, żywność liofilizowana, diody led....
                • misiek123411 Re: rakieta SpaceX wybuchła - piękna katastrofa:) 07.03.21, 12:09
                  waga170 napisała:

> Chyba nie zrozumielismy siusiaczka. Korzysc "z lotu na ksiezyc i marsa" jednak
                  > jest zadna. Wystarczy na Ziemi dawac na tace, dawac dupy zbokowi, krasc ale w m
                  > iare, bic zone, znow dawac na tace, a Ksiezyc i Marsa tylko ominiemy w locie be
                  > zposrednio do Nieba:)

siusiaczku niczego nie zrozumiałeś to prawda. Zamiast lotów na Marsa i Księżyc lepiej te miliardy (budżet NASA to 21 mld $ rocznie - przez 10 lat przejedli 210 mld. A budżet Europejskiej Agencji Kosmicznej to 7 mld.) W sumie te 200 mld $ gdyby wydano na żywność dla umierających z głodu dzieci w Afryce i na badania nad lekiem na raka i na inne choroby tego świata i dzięki temu gdyby uratowali setki tysięcy ludzi to by lepszy pożytek z tego był.
              • waga170 Re: rakieta SpaceX wybuchła - piękna katastrofa:) 07.03.21, 03:29
                Engine! Widze postep! Wkurwiales mnie traktowaniem tego chuja powaznie, chociazby podpowiadajac mu trase wojazy po zachodnich USA. Czym, kurwa osiemnastoletnim Polo w dyzlu i na gazie? Wyslales chuja do mysiej dziury, to tak jakbym poczul zapach fajki pokoju miedzy nami. Bo ja to juz jestem taka felerna waga, albo jedna albo druga szalka calkiem w dol albo do gory. A rownowagi ni chuja. Ale z Klemensem jakbym sie do tego zblizal. Ale ja jestem waga a nie waserwaga, jeszcze poczekamy. Na razie ozywiam forum jak moge:)
              • misiek123411 Re: rakieta SpaceX wybuchła - piękna katastrofa:) 07.03.21, 12:15
                engine8 napisał(a):

> Misiu ty tez bys sie z Kolumba i tych Magellanow smial ze plyna gdzis gdzie nic
                > zego przeciez nie ma..
                > No i misiu w tym kosmosie to sie ludzi nauczyli jak srac i szczac do gory i te
                > go nie polknac a o seksie w stanie niewazkosci nie wspomne - to moze by ci sie
                > przydalo
                >

z Kolumba i Magellana bym się nie śmiał bo oni odkrywali nowe zakątki ziemii na których się osiedlali, przywozili nowe gatunki roślin, przyprawy, złoto, niewolników i jakiś pożytek dla ludzkości i dla Europy mają. A jaki pożytek dla ludzkości ma lot na księżyc i Marsa? Czy są na tych planetach jakieś formy życia? nie ma ! Czy są surowce naturalne złoto ropa naftowa? Nie ma ! tam są tylko skały ...a srać to ja potrafię bez latania w kosmos:) na ziemii warunki do srania są lepsze go gówno nie leci w górę lecz w dół hehe

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka