Dodaj do ulubionych

Misiek, pytanie do Ciebie...

24.03.21, 17:27
Obajtek ma 45 lat i 38 nieruchomości.
A Ty?
Obserwuj wątek
  • jeepwdyzlu Re: Misiek, pytanie do Ciebie... 24.03.21, 17:38
   Przy okazji.
   Apartament w Bemowie zaniżony o milion a dodatkowo:
   Tomczyk (poseł) mówił też o metodzie przepisywania majątku, darowiznach. Że to styl zorganizowanych grup przestępczych. Posłowie skomentowali też inwestycję w Kopalinie. – Za co Obajtek wybudował tam domki letniskowe? – pytał Sowa. Mówił, że takiej informacji nie znalazł w ujawnionych przez prezesa Orlenu kwitach.

   Twierdził, że brak też pełnych informacji o Lanckoronie, gdzie przy rynku stanęła willa (320 m kw.). – Warta około 2 mln zł, nie ma jej w dostępnych wykazach. Pytam, kto był inwestorem i skąd pochodziły środki finansowe – ciągnął Sowa.

   Następne wątpliwości to spółka ERG Bieruń-Folie, gdzie Daniel Obajtek i jego matka mają po 10 proc. udziałów. Gdy je kupowali, były warte po 260 tys. zł (czyli w sumie musieli zapłacić gotówką lub wnieść aportem majątek o wartości 520 tys. zł), po kilku latach, w 2017 r., udało się podnieść wartość udziałów do 800 tys. zł (czyli w sumie 1,6 mln zł). – Dlaczego nie było o tym słowa? – pytał Sowa. – W dwa lata ta firma dostała 30 mln zł dotacji [z małopolskiego urzędu marszałkowskiego na rozwój i badania], więc i udziały są droższe - uzupełniał.
   • gzesiolek Re: Misiek, pytanie do Ciebie... 25.03.21, 08:40
    A teraz powinni mu zrobić szach-mat i odkupić dla uspokojenia nastrojów i przejrzystości sytuacji większość nieruchomości w cenie zadeklarowanej, no plus 5% za straty moralne i przyszłe zyski... a nieruchomości przerobić na domy pomocy dla samotnych matek z dziećmi niepełnosprawnymi... Czy ktoś w sejmie odważy się wnieść coś takiego pod obrady?
  • bywalec.hoteli Re: Misiek, pytanie do Ciebie... 24.03.21, 20:40
   jeep, biorąc pod uwagę branżę, w której działasz, to powinieneś być chyba dumny z dokonań nieruchomościowych Obajtka?

   businessinsider.com.pl/finanse/handel/daniel-obajtek-majatek-nieruchomosci-zarobki-prezesa-pkn-orlen/y3chs0z

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka