Dodaj do ulubionych

Nowy Civic - przód na + oraz Buick

30.04.21, 11:39
antyweb.pl/honda-civic-11-generacji-jest-nudna-ale-i-tak-ja-kupisz/
Przód kojarzy mi się trochę ze Skyline GTR - generalnie lubię jak światła z przodu są wąskie/szerokie.

A skoro mówimy o wyglądzie, to wczoraj widziałem "fajny" (szpetny) "wynalazek".
Buick Rendez-vous - i takich świateł nie lubię.

Swoja drogą ciekawe na ile trudne jest serwisowanie takiego Buick'a w PL?
Jest sporo fajniejszych amerykańskich SUV'ów, które pewnie są równie upierdliwe w posiadaniu w Europie, ale chociaż wyglądają fajnie a nie jak "azjatycka kupa plastiku".
Obserwuj wątek
    • carnivore69 Re: Nowy Civic - przód na + oraz Buick 30.04.21, 13:20
      Civic rzeczywiście na trochę nudny wygląda (może dlatego, że za bardzo konserwatywny/awangardowy jest :-P), choć odchodzenie od koncepcji ufo ma swoje plusy.

A ten randez-vous to w najlepszej tradycji Pontiaka Azteka zaprojektowany został...

Pzdr.
    • vogon.jeltz Re: Nowy Civic - przód na + oraz Buick 30.04.21, 14:13
      > A skoro mówimy o wyglądzie, to wczoraj widziałem "fajny" (szpetny) "wynalazek".
      > Buick Rendez-vous - i takich świateł nie lubię.

To jest przecież samochód Waltera White'a czyli Pontiac Aztek, tylko w innej budzie i z innym znaczkiem. Sprawdziłem, ale po wyglądzie wiedziałem już, zanim sprawdziłem.
      • galtomone Re: Nowy Civic - przód na + oraz Buick 30.04.21, 14:15
        No to jak jest inna buda, to nie jest ten samochód ;-).

Tak czy siak, nie wiem, który brzydszy....

Ale bardziej zastanawiam mnie pomysł sprowadzania takiego auta do PL.
        Jeszcze żeby to był jedyny SUV na rynku...

A ja zawsze myślałem, ze nie ma brzydszego auta niż moje "Jajeczko"....

Cholera wie... może ten Buick sie komuś podoba tak jak mnie sie podobała Previa?
    • nousecomplaining Re: Nowy Civic - przód na + oraz Buick 30.04.21, 17:44
      Ta Honda taka bezpłciowa jakaś, ale to przypadłość wielu modeli różnych marek.
      Ale przy tym Buicku to piękność dnia i nocy jest : )
      A mógłbyś wyjaśnić swoje preferencje w temacie przednich świateł? Bo napisałeś, że „generalnie lubię jak światła z przodu są wąskie/szerokie”. To wolisz wąskie czy szerokie?
    • grzek Re: Nowy Civic - przód na + oraz Buick 01.05.21, 13:31
      Kształt świateł zależy od mody, kiedyś civic 7 też miał wielkie światła. Honda eksperymentuje z wyglądem. Civic 7, w pewnym sensie, z klasyczną linią, został zamieniony w ufo, potem wersja 9 trochę miała poprawione kształty a wersja 10 z wielkimi dyfuzorami z zderzakach raziła w oczy. Nowa wersja 11 przypomina wyglądem samochody sprzed 4-5 lat. Co nie znaczy, że to będzie zły samochód.
    • gzesiolek Re: Nowy Civic - przód na + oraz Buick 02.05.21, 14:28
      Podobają mi się wygibasy w polskich artykułach opartych na artykułach amerykańskich... Bo sedany zawsze były grzeczniejsze niż hatchbacki... A już zwłaszcza od 7.generacji. Hatchback był inny, a sedan konserwatywny... Żelazko vs zwykły sedan, UFO vs zwykły sedan, krzyżówka żelazka z UFO z rogami vs zwykły sedan... I dopiero 10.generacja nieco upodobniła hatchbacka z sedanem... I jak hatchback nie był jakiś dziwny w stosunku do poprzednich generacji, tak sedan dla hamerykancow był nieco szokiem... Stąd teraz tak strasznie podkreślają powrót do konserwatyzmu... Ale ma się to nijak do europejskich odczuć... Zresztą nikt jeszcze nie wie jak będzie wyglądał hatchback... Poza tym wg mnie powinni na UE robić coś bliższego kombi w 9.generacji... Ot trzymać się kształtu żelazka i długości ok 4.5m. Na takiego prawie kombi, z silnikiem z TypeR(nowy pewnie z hybrydą) i automatem mógłbym się skusić...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka