Dodaj do ulubionych

OT - oby Czarnek twoje dzieci uczył

10.06.21, 17:11
www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,27181864,dyrektorzy-na-smyczy-szykuja-sie-zmiany-w-prawie-oswiatowym.html
Qrna, nie biorą jeńców. Powolutku idą po wszystko. Brak słów, rzygać się chce. Jak długo jeszcze ten durny naród będzie to łykać, wierząc w to, że mu robią dobrze?
Obserwuj wątek
  • klemens1 Re: OT - oby Czarnek twoje dzieci uczył 10.06.21, 21:19
   "Dla zapewnienia prawidłowej realizacji przez szkoły i placówki zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych niezwykle ważne jest, aby przy podejmowaniu na poziomie lokalnym decyzji w istotnych kwestiach dotyczących funkcjonowania jednostek systemu oświaty kurator oświaty miał znaczący głos"

   To dlatego.
   Chociaż może ktoś doczytał uzasadnienie, dlaczego akurat "znaczący głos" kuratora jest niezwykle ważny dla zapewnienia realizacji?
   • waga170 Re: OT - oby Czarnek twoje dzieci uczył 10.06.21, 23:00
    Dlaczego znaczacy glos kuratora? Bo kurator juz kiedys uratowal kaczorowi dupe. Jak osiol nie zdal z klasy dziewiatej do dziesiatej ogolniaka to mamusia tak zalatwila z kuratorem Zoliborza niejakim Kuberskim ze zostal przeniesiony do innej szkoly, ale do klasy... jedenastej. Najciekawsze ze w tej szkole absolutnie nikt go nie pamieta a mature podobno zdal. W srodowisku nauczycielskim tamtych czasow krazyl kawal: Co to jest sledz po kubersku? Bez ogona i bez glowy. Potem Kuberski poszedl w ministry wiec absolutnie nikt nie odwazyl sie zapytac zaraz zaraz, jak to bylo z tym Kaczynskim. Kurator to jest to, a nie jakies tam samorzady. Kto to slyszal zeby ktos sam sie rzadzil jak od rzadzenia jest naczelnik.
    • wislok1 Re: OT - oby Czarnek twoje dzieci uczył 10.06.21, 23:15
     kaczor sie wychowal w komunie i jego zdaniem to byl fajny ustroj, w koncu tatus i mamusia w komunie zyli jak paczki w masle, wille za friko dostali, dzieci role w filmieo ksiezycu, forsy mieli w 3 d.......

     Tylko ze jego i brata do koryta nie chcieli dac, ministrami ich mianowac i sie na komuchow obrazili
     • vogon.jeltz Re: OT - oby Czarnek twoje dzieci uczył 11.06.21, 00:23
      > tatus i mamusia w komunie zyli jak paczki w masle, wille za friko dostali

      Przy czym tatuś był w czasie wojny podporucznikiem Armii Krajowej i powstańcem warszawskim, a takich wczesna komuna mocno nie lubiła. Ciekawe, komu musiał obciągnąć i na kogo donieść. Chciałbym zobaczyć teczkę typa.
  • vogon.jeltz Re: OT - oby Czarnek twoje dzieci uczył 11.06.21, 00:33
   Jestem, kurwa, cały szczęśliwy, że moje córki nie muszą chodzić do polskiej szkoły (choć jedna robi jej program internetowo, oprócz szkoły włoskiej, z egzaminami i świadectwem). Już za moich czasów podstawówkowych to było dno - liceum to co innego, bo to już było w złotych czasach wolnej Polski, gdy wszystko było wolno. Ale teraz, obawiam się, są to najgłębsze pokłady mułu dennego i nauczają już wyłącznie sami debile - bo kto zostaje w oświacie kierowanej przez Czarnka, jest debilem z definicji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka