Dodaj do ulubionych

No tośmy pograli ze Słowacją

14.06.21, 22:01
Smuteczek.
Chociaż cudów się nie spodziewałem po tych matołach.
Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 14.06.21, 22:16
      Szczerze mowiac, to liczylem, ze wygraja, bo za Brzeczka wygrywali z Austria, Macedonia, a to jest poziom Slowacji....
      Za Brzeczka by wygrali na 100%
      Do tego za Brzeczka grali niezle z Ukraina, wygrywali, z Wlochami, Holandia walczyli ....

W porownaniu z tym za Zolly portugalskiego jest totalny B U R D E L

Ten trener to jest DNI, ktore odpadlo i g... o go tlumaczy

A jeszcze wiekszy problem to ten, co tego szarlatana zatrudnil...
      I ci co nakrecali histerie i lansowali dyzme portugalskiego na geniusza....

Jest taka bajka Krasickiego
      wolnelektury.pl/katalog/lektura/wol-minister.html

• wislok1 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 14.06.21, 22:23
        Inna rzecz, ze Lewandowski po kontuzji w meczu z reprezentacja panstwa Andora ROBI WSZYSTKO; zeby sie w meczach reprezentacji nie przemeczyc i bron Boze nie odniesc kontuzji, w zasadzie robi wszystko, zeby udawac granie....

Ta kontuzja go o malo co by uniemozliwala pobicie rekordu Müllera....

A do tego Ania chce miec szybkie W A K A C J E

Jeszcze tylko 2 mecze i jej marzenie bedzie spelnione na rozkaz
      • gzesiolek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 06:28
        Pierdolisz. Jak zgoda, że głównym winowajcą tutaj jest Boniek, tak twierdzenie, że Brzęczek to by nie wiadomo co osiągnął jest wróżeniem z fusów, bo jeśli oglądałeś te mecze np. z Austrią to wiesz, że wcale lepiej niż wczoraj nie grali...
        Główny problem z Wujem był taki, że z mniejszym lub większym fartem przetrwał te eliminacje.
        Nie powinien w ogóle być zatrudniany, albo zwolniony po jesieni w LN.
        Boniek na koniec kadencji zrobił tylko to o co go prosiło nieoficjalnie całe "środowisko" czyli nasze piekiełko...
        Znalazł kozła ofiarnego spoza PMS. Szanse na ugranie czegokolwiek na Euro graniczyły z cudem, a tak to mamy Zołzę na którego od początku trwa ciągły atak tak jakby on był winny temu, że ktoś zatrudnił go za 5 dwunasta...

Bo po Euro, po Brzęczku musiałby przyjść ktoś sensowny z poza PMS, a tak będzie ktoś z piekiełka... Jakiś Michniewicz czy Probierz... A jeszcze będzie tłumaczony, że to przez Zołzę nie ma szans na awans na MŚ...

Ja, jak widzę, teraz robienie z Brzęczka trenera pełną gęba to stwierdzam, że pamięć ludzka jest jednak ulotna...
        Zołza nie jest gorszy, ba pod względem pojęcia, ustawienia i pomysłów jest lepszy, problem w tym, że sam pomysł bez wykonawców, będzie uznany za szarlataństwo... Zołza jest przeciętny, ale przede wszystkim naiwny, ani nie zrozumiał do jakiego beztalencia drużynowego trafia (bo głębie selekcji to mieliśmy większą nawet w latach 90tych), ani tego, że Boniek zatrudnił go na alibii, żeby można było trwać przy selekcjonerach z kliki...
        • wislok1 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 18:07
          Fakty sa takie, ze za Brzecka awansowali z 1 miejsca, grali niezle jak na taki sklad...

A to jest swinstwo zmieniec trenera, ktory wygral eliminacje....

W DE byly bardzo liczne glosy po 0-6 z Hiszpania, zeby wyje.ac trenera, ale uznali, ze to nie byloby fair...

Najwyzej odpadna, ale Löw nie zasluguje na to, zeby go potraktowac jak szmate
          • gzesiolek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 20:28
            Nie, nie grali nieźle. Ba poza może 3meczami grali tak, że zęby bolały. Po prostu punktowali... I mieli najsłabszą grupę eliminacyjną...
            Żeby nie było uważam zmianę trenera w tym momencie za głupotę, ale nigdy nie zgodzę się z tezą, że Brzęczek jest niezłym trenerem...
              • gzesiolek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 22:04
                Była. Nie wiem może Ci pasowała paniczna obrona i wybijanie po autach nie tylko z Holandią, czy Włochami w LN, ale też z potężną Austrią w eliminacjach... Patrząc na grę była siara. Tylko wyniki w eliminacjach jakoś się broniły... Jeśli za kilka punktów więcej pasuje wszystkim taki styl przy którym Grecy zdobywając ME grali porywająco i byli znacznie lepiej poukładani to ok. Ja po meczu z Holandią gdzie nawet przegrywając broniliśmy się w 10 w meczu o pietruszkę stwierdziłem, że Brzęczek powinien być zmieniony już dawno... A jak go nie zwolnili dawno powinni pozwolić mu się zblaznic na Euro a nie celować w uwalenie jakichkolwiek pomysłów na opcję zagraniczną...
                • wislok1 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 23:03
                  Ja zostaje przy swoim....

Robimy protokol rozbieznosci.....

Wlasnie skonczyl sie mecz De-Francja, idiota maksymalny Hummels zrobil samoboja, dzieki Hummelsowi Niemcy przegraly, choc potem niezle graly...
                  A najweselsze jest to, ze Löw Hummelsa z kadry wypier.olil na zbity psyk kilka lat temu...
                  I teraz go wzial z powrotem....
                  I w nagrode za dobre serce trenera mu Hummels zawalil totalnie mecz

Masz miekkie serce, musisz miec twarda d....

Zona Hummelsa jest znienawidzona w DE za totalny lans w mediach spolecznosciowych, jest przerazajaco bezczelna i glupia zarazem, na niej sie wzoruje zona lewego....
                  • bywalec.hoteli Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 23:19
                    Odwal się od Hummelsa! On umie sporo mówić po polsku i lubi Polskę, a jeśli jeszcze wbił gola Niemcom to dodatkowy plus!

A jeśli żona idiotka się lansująca na celebrytkę? A jakie są zwykle te WAGs? Kasa i popularność piłkarzy przyciąga specyficzny rodzaj kobiet.

A Sara Boruc czy Marina Szczesna to są lepsze, więcej literatury klasycznej czytały? 😂🤣😀
      • qqbek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 14.06.21, 23:13
        bywalec.hoteli napisał:

> A powiedzcie mi jak wypadł kandydat na sportowca stulecia i najlepszy piłkarz ś
        > wiata Lewy? :D

Całkiem nieźle.
        Niestety Lewy grał "swoje", a drużyna "swoje".
        W środku pola to wyglądało to "jak zwykle" - "aa piłka! jak fajnie! to sobie ją gdzieś kopnę!"... no i kopali... gdzieś... bo podaniami tego nie sposób było nazwać.
            • qqbek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 00:16
              wislok1 napisał:

> Piszac absolutnie na serio, to dzisiejszym meczem lewy sobie niezle nagrabil i
              > to jego koniec w Bayernie...

Pitu-pitu.
              Srają muchy, będzie wiosna.

Czy ty znasz niuniuś niemiecki?
              Cytat za FAZ: "Wieder einmal erlebte der Weltfußballer mit der polnischen Nationalmannschaft auf der großen EM-Bühne eine herbe Enttäuschung."

Z powyższego wynika, że - w ocenie komentatora - to raczej "Lewy" był zawiedziony, niż sam sprawił zawód... nie sądzisz?
            • bywalec.hoteli Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 00:47
              wislok1 napisał:

> Piszac absolutnie na serio, to dzisiejszym meczem lewy sobie niezle nagrabil i
              > to jego koniec w Bayernie...

szczerze to nie sadze. Lewy gra dobrze w Bundeslidze i strzela dużo bramek a nawet zdobył przeca Ligę Mistrzów. Tylko jakoś w reprezentacji w finałach mistrzostw bramek nie strzela.
              To taki sportowiec stulecia Bundesligi :D :D

I tym rozni się od Ronaldo który dobrze gra w nie za mocnej reprezentacji i ciągnie ja jak lokomotywa w górę.

Ale Messi w reprezentacji tez gra piach.
              • tbernard Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 12:00
                bywalec.hoteli napisał:

> szczerze to nie sadze. Lewy gra dobrze w Bundeslidze i strzela dużo bramek a na
                > wet zdobył przeca Ligę Mistrzów. Tylko jakoś w reprezentacji w finałach mistrzo
                > stw bramek nie strzela.
                > To taki sportowiec stulecia Bundesligi :D :D

Trudno tu jednej przyczyny się dopatrywać. Z jednej strony może być tak, że bardziej forsuje się tam gdzie mu to daje więcej profitów. Nie wiem, czy sukces reprezentacji miał by u niego jakieś atrakcyjne przełożenie na sukces finansowy. To nie są czasy PRL-u gdzie w reprezentacji było duże parcie aby być zauważonym na zachodzie i aby go tam ściągnięto. On już na zachodzie gra i tam się stara. W reprezentacji dla samego splendoru miałby forsować się i narażać na kontuzje?
                A inna sprawa, że jego sukcesy w Bundeslidze, to w istocie bardzo duży wkład całej drużyny i on w tej drużynie potrafi po prostu znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie aby skutecznie akcję wypracowaną przez drużynę wykończyć. A nasza drużyna jako całość jaka jest każdy widzi.
              • wislok1 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 18:02
                Takich jak lewy bylo w bundeslidze sporo, jest bardzo dobrym pilkarzem, ale juz srednio inteligentna malpa zauwazy, ze zupelnie inaczej gra w Bayernie, na 100%, a zupalnie inaczej w NIEKTORYCH meczach reprezentacji PL---

Poza tym, gdyby WYROWNAL rekord Müllera, to by nikt nie powiedzial zlego slowa...

Ale on go pobil, choc Müller ANI JEDNEJ bramki przy rekordzie nie strzelil z karnego, a lewy 8

Takie troche sliskie....
                • wislok1 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 18:48
                  Tak, ale on jest KAPITANEM zespolu, jego szefem i rola kapitana jest tez mobilizowanie kolegow, m,in, do tego zeby mu podawali....

Poza tym w Bayernie nie ma takich statystyk w meczech ze slabym przeciwnikiem, jak ze Slowacja, czyli 0 celnego strzalu, za to 10 straconych pilek....

Jakos w bundeslidze potrafi szukac okazji do zdobycia goli o dziwo sam podaje kolegom, pomaga im strzelac gole
                  nie tylko oczekiuje biernie na podanie kolegi
            • gzesiolek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 06:34
              Po ilu piwach byłeś, bo widać, że emocje plus alko dają niezły odjazd i jeszcze chyba się odgrażałeś Lewym sąsiadom/znajomym, bo inaczej nie wiem skąd, aż taki żal...
              Bayern sprzeda Lewego tylko jak kupi Haalanda, a na Lewego będzie oferta za kilkadziesiąt mln EUR...
              Bo podchodzi do tego biznesowo, a nie emocjonalnie...
              • wislok1 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 18:11
                Bayern trzyma lewego, bo jest bardzo dobrym pilkarzem, ale jak ten bardzo dobry pilkarz nie umie oddac ANI JEDNEGO celnego strzalu w meczu ze slaba Slowacja, to pojawia sie pytania, dlaczego lewy ma gleboko w d.... reprezentacje ....

Oczywiscie nikt tego glosno nie powiedzial, ale miedzy wierszami sprawa jest jasnaÖ lewa olewa reprezentacje dla kasy w Bayernie...
                • samspade Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 00:27
                  wislok1 napisał:

> Bayern trzyma lewego, bo jest bardzo dobrym pilkarzem, ale jak ten bardzo dobry
                  > pilkarz nie umie oddac ANI JEDNEGO celnego strzalu w meczu ze slaba Slowacja,
                  > to pojawia sie pytania, dlaczego lewy ma gleboko w d.... reprezentacje ....

Pewnie dlatego że jeszcze głębiej w d reprezentację mają jego koledzy z kadry. I na złość lewemu grają padakę
          • bwv1080 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 12:00
            wislok1 napisał:
            > W niemieckiej TV non stop sie z niego nabijali i nazywali go ROZCZAROWANIEM naj
            > wiekszym tych mistrzostw...
            >
            > Mieli z niego totalny ubaw

Albo nie rozumiesz języka niemieckiego, albo łżesz.

> No, ale to antypolski spisek

Te brednie to antyniemiecki spisek wisloka.
            • bwv1080 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 12:28
              bwv1080 napisała:
              > > Mieli z niego totalny ubaw
              >
              > Albo nie rozumiesz języka niemieckiego, albo łżesz.
              >
              > > No, ale to antypolski spisek
              >
              > Te brednie to antyniemiecki spisek wisloka.

Oczywiście spisek wisloka odnosi się do rzekomego ubawu. Bo niezadowalające wyniki Lewandowskiego w turniejach międzypaństwowych są ewidentne i bezdyskusyjne.
              • bywalec.hoteli Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 13:38
                bwv1080 napisała:

> Oczywiście spisek wisloka odnosi się do rzekomego ubawu. Bo niezadowalające wyn
                > iki Lewandowskiego w turniejach międzypaństwowych są ewidentne i bezdyskusyjne.

Też tak uważam. O dziwo jeszcze w eliminacjach mistrzostw potrafi dobrze grać, strzelać najwięcej bramek, nawet z dobrymi przeciwnikami typu Niemcy dobrze grać. W finałach mistrzostw niestety gra nieskutecznie.
                Od zawodnika światowej klasy, najlepszego strzelca w reprezentacji Polski, najlepszego strzelca Budnesligi, najlepszego piłkarza świata, kandydata na sportowca stulecia Polski oczekuję więcej.
                Rzuciłem okiem do zestawienia i jeśli dobrze policzyłem to w 3 imprezach mistrzowskich (2012,2016,2018) Robert zdobył 2 gole. 2 na 66 goli w reprezentacji!
                pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Lewandowski#Reprezentacyjne
                • samspade Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 15:06
                  Może to dlatego że na imprezach mistrzowskuch są lepsi przeciwnicy niż Andora? I tak się może składać że lepszy drużyny wiedzą że najlepszą metodą na Polskę jest wyłączyć RL. Reszta nie jest aż tak groźna.
                • tbernard Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 16:02
                  bywalec.hoteli napisał:

> Od zawodnika światowej klasy, najlepszego strzelca w reprezentacji Polski, najl
                  > epszego strzelca Budnesligi, najlepszego piłkarza świata, kandydata na sportowc
                  > a stulecia Polski oczekuję więcej.
                  > Rzuciłem okiem do zestawienia i ...

A ja bez rzucania okiem jako mało znający się nieśmiało zauważam, że piłka nożna to gra zespołowa.
                  • vogon.jeltz Re: No tośmy pograli ze Słowacją 16.06.21, 11:22
                    > A ja bez rzucania okiem jako mało znający się nieśmiało zauważam,
                    > że piłka nożna to gra zespołowa.

Był kiedyś taki koleżka: megaloman, hochsztapler i kokainista. Oprócz tego pogrywał też trochę w piłę. Nazywał się Diego Maradona. Też był w swoim prime time najlepszym piłkarzem świata. Tylko że on praktycznie sam jeden potrafił zaciągnąć słabiutką Argentynę (tylko 2 wygrane mecze i tylko 5 strzelonych bramek w całym turnieju) do finału World Cup 1990. Załatwił też jedyne dwa tytuły mistrza Włoch i jedyne europejskie trofeum (puchar UEFA) przeciętnemu klubikowi z Neapolu, gdzie do dziś uważany jest za boga. Tak że gra zespołowa grą zespołową, ale od gwiazd oczekujemy jednak więcej.
                        • bywalec.hoteli Re: No tośmy pograli ze Słowacją 16.06.21, 15:30
                          Wiesz, komuniści dziela sie na tych, którzy jak kłamią to wiedzą, że gadają kłamstwa i robią to perfidnie i tych którzy w nie sami wierzą. Ty jesteś widać z tej drugiej grupy.
                          Bo nie, nie gadasz samych sensownych rzeczy ale tez sporo bzdur gadasz.
                          • gzesiolek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 16.06.21, 17:25
                            Jak sam się z vogonem często spieram, zwłaszcza jeśli chodzi o fakty historyczne i światopoglądowe, bo nie lubię zero-jedynkowego pojmowania świata, tak bywalec przesadzasz... Zwłaszcza, że w temacie o piłce robisz niepotrzebne wrzutki... Chcesz się głównym poobrzucać to wracaj na egrażynę... Tam raz, dwa się ktoś znajdzie, ale tutaj zachowajmy poziom, ajk dyskutujemy o piłce to wymieniajmy argumenty o piłce, a nie k...a o definicji komunizmu...
                                  • bywalec.hoteli Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 00:21
                                    po prostu Bywalca nie każdy lubi - gada czasami takie rzeczy ze cześć chciałaby mu dać w ryj.

Ale są takie osoby, które potrafią powiedzieć jedno, dwa zdania spokojnie i bywalca totalnie spacyfikować i zneutralizować.

Są takie osoby w normalnym życiu jak i wirtualnym, wśród egrazyn jaki moto-januszy.
                                    Ty gzesiolek masz takiego skillset (a waga np nie, on to bywalca jeno irytuje)
                                  • gzesiolek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 08:35
                                    Widzisz, nigdy nie sądziłem, że idioci politycy tak skutecznie zdeprecjonują te pozytwne w gruncie rzeczy słowa...
                                    A poczułem się w pierwszej chwili jakbyś mi w twarz splunął, dopiero wtedy zauważyłem, że P i S nie są z dużej litery, więc mogę przełknąć.
                                    Nie zmienia to faktu, że w wątku o naszych pilkarzach teraz wciągasz mnie w OT na mój temat, co też niezbyt mi się podoba ;)
                                      • gzesiolek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 09:10
                                        Ok koniec OT. Co do pewnej partii to pozwolę sobie nie tracić czasu na poszukiwanie jakichkolwiek cech nawiązujących do prawa i sprawiedliwości, bo może się okazać to syzyfową pracą...

No to jak typujecie wynik z Hiszpanią...?
                                          • bywalec.hoteli Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 11:06
                                            to juz lepiej pogadajmy jak oceniacie szanse Polaków w siatkówce na olimpiadzie?

Ja to mam nadzieje na złoto i wiem, ze szansa jest duża i jak nie teraz to kiedy? za 3 lata Leon bedzie juz trochę stary i mamy świetnych starszych ale i świetnych młodych zawodnikow. Ale boje się ze znowu nas ktos wyeliminuje w ćwierćfinale :)
                                            • gzesiolek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 12:00
                                              Siatkówka to też OT w temacie OT ;)

Ja obawiam się, że trafi się jeden mecz w fazie pucharowej, gdzie zagrywka nie będzie siedzieć, a przeciwnikom a owszem i cały wysiłek pójdzie na marne...
                                              Mamy niby 3 wyrównane składy, ale po pierwsze brakuje stabilności, chyba każdy z graczy zaliczył choć jeden słabszy mecz w LN (może poza Leonem, albo jego słabszy mecz to jak niezły u kogoś innego), a po drugie brakuje mi możliwości odmiany meczu w trakcie jego trwania, ćwiczenia zmian, wchodzenia zadaniowców, zmiany sposobu gry wtedy gdy nie idzie...
                                              Generalnie w LN jest tak, że jak siedzi nam zagrywka to przeciwnik nawet nie beknie... Odrzucony od siatki, dostaje czapy seriami, a jak się stawia to i się kilka asów trafi... Bardzo często są to mecze bez historii...
                                              Jak nam nie idzie zagrywka to niby jest walka ale zwykle seria zagrywek pomaga przeciwnikom, a my nie potrafimy odwrócić meczu (tak było i ze Słowenia i z Brazylią)... Wyraźnie bez Leona tracimy wtedy 30% siły ofensywnej, zwłaszcza serwisu... A jakoś brakuje mi planowanych manewrów "co jeśli", czyli przeciwnik odskakuje na 3 punkty - powinna być opcja A, opcja B i opcja C kto wchodzi, jaka zmiana, kto na zagrywkę, jaka zmiana w bloku itp.
                                              Więc wbrew pozorom klne strasznie na te wszystkie łatwe zwycięstwa, bo w kontekście IO nic nam nie dają...
                                              No i jak na przyjęciu jest fajna walka o miejsca w składzie poza Leonem...
                                              Tak na ataku jakaś taka niemoc... Nawet Kurek nieco pod formą...
                                              Zobaczymy jakim składem zagramy z Francją, bo z Brazylią strasznie brakowało Leona...
                                              • hukers Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 15:46
                                                gzesiolek napisał:

> Siatkówka to też OT w temacie OT ;)
                                                >
                                                > Ja obawiam się, że trafi się jeden mecz w fazie pucharowej, gdzie zagrywka nie
                                                > będzie siedzieć, a przeciwnikom a owszem i cały wysiłek pójdzie na marne...
                                                A jakoś brakuje mi planowanych manewrów "co jeśli", czyli przeciwnik odsk
                                                > akuje na 3 punkty - powinna być opcja A, opcja B i opcja C kto wchodzi, jaka zm
                                                > iana, kto na zagrywkę, jaka zmiana w bloku itp.

> No i jak na przyjęciu jest fajna walka o miejsca w składzie poza Leonem...
                                                > Tak na ataku jakaś taka niemoc... Nawet Kurek nieco pod formą...

Jak będą grali pierwszym składem na olimpiadzie, to zawsze komuś zagrywka siądzie. Nie sądzę, żeby wszystkich złapała niemoc. Jak nie Leon to Kurek, jak nie Bieniek to Kochanowski, jak nie Kubiak, to Semeniuk, albo Kaczmarek. Są chłopaki z dobrym serwisem. A z tymi opcjami, zmianami, to jeszcze przed igrzyskami zdążą. Spokojnie. Na razie jest etap wyboru 12.
                                                Z atakiem racja, Kurek w miarę ok, ale Kaczmarek i Muzaj na razie nie przekonują.
                                                Tak czy inaczej, moim zdaniem są faworytem do wygrania na olimpiadzie. W końcu byli dwa razy mistrzami świata a teraz doszedł jeszcze Leon.
                                        • hukers Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 15:51
                                          gzesiolek napisał:

> No to jak typujecie wynik z Hiszpanią...?

Zawsze drugi mecz był o wszystko, a teraz w zasadzie już tylko o honor.
                                          Zaprezentujemy się lepiej niż w pierwszym meczu, chłopcy będą ambitnie walczyć, starać się, na tyle ile wystarczy im umiejętności (czy na niewiele) i przegrają 3:0.
                    • tbernard Re: No tośmy pograli ze Słowacją 16.06.21, 15:18
                      Ale od dawna wiadomo, że Lewandowski nie jest tego formatu gwiazdą i już nigdy nie będzie. Za to do perfekcji opanował sztukę znalezienia się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu aby skutecznie wykończyć akcję wypracowaną przez zespół który potrafi tą jego umiejętność wykorzystać. Niestety tym zespołem nie jest nasza kadra narodowa. Taka jest różnica między nim a wielkimi gwiazdami.
                      Zarówno on potrzebuje dobrego zespołu jak i dobry zespół potrzebuje jego. Bo bez niego dobry zespół może i by ładnie grał ale nie koniecznie tak skutecznie jak z nim. Skuteczność Lewandowskiego jest wprost proporcjonalna do jakości zespołu w którym gra.
                    • gzesiolek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 16.06.21, 17:20
                      Ok, ale Maradona był jeden, poza tym grał w czasach, gdy intensywność, zespołowość, analiza, ustawienie, przygotowanie fizyczne byly zupełnie na innym poziomie... Wtedy jak miałeś talent zostawałeś gwiazdą... a Maradona był kosmitą i w swoim prime nie był aż tak strasznie prowadzącym się... Ale nawet taki alkoholik z brzuszkiem jak Gazza zamiatał jeszcze w latach 90tych PremiereLeague i był jednym z liderów repry Anglii (talent wystarczał)... a teraz nawet Messi (jak dla mnie też kosmita) nie potrafił powtórzyć osiągnięć Diego w dzisiejszych czasach... Bo 11 świetnie przygotowanych fizycznie maszyn z dobrym trenerem jest w stanie nawet przy poziomie talentu 2-3x niższym zatrzymać wirtuoza...
                      Lewandowski jest właśnie przykładem tej nowej piłki... Przecież on talentem nawet w połowie nie dorównuje Bońkowi, Citce, Kowalczykowi, Juskowiakowi, czy nawet Olisadebe... Ale on jest maszyną... maszyną która się ciągle rozwija, poprawia, doskonali... Na samym talencie skończyłby na byciu rezerwowym w Borussi i ew. zrobiłby kariere na poziomie Żurawskiego, Brożka czy Saganowskiego... Co byli gwiazdami u nas w lidze, a nigdy na poziom TOPu europejksiego/światowego nie weszli...
                      Teraz u nas jest trochę takich co próbują fizycznością nadrobić braki w wyszkoleniu, talencie, ale takiej wytrwałości, pracowitości i szczęścia do trafienia w odpowiednim momencie na odpowiedniego trenera nikt jeszcze poza trójką z Borusii nie miał (a taki Błaszczykowski nie miał tyle zdrowia i wytrwałości by wejść poziom wyżej jak Lewy)...
                        • vogon.jeltz Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 12:05
                          > Jeszcze jedna sprawa. Ciekawe czy kiedykolwiek przeprowadzano jakieś testy
                          > antydopingowe Maradonie w czasie jego największych osiągnięć.

Zdaje się, że robili. Nie wiem, czy w czasie największych osiągnięć, ale był nawet zdyskwalifkowany za koks. Ale właściwie jakie to ma znaczenie? Nawet gdyby był naszprycowany jak tucznik, to nie miało to przecież żadnego wpływu na jego technikę i umiejętności piłkarskie, za które go cenimy. Majkelowi Dżordanowi w NBA też nikt nie robił testów antydopingowych. Zresztą, doping powinien być całkowicie legalny.
                          • tbernard Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 19:30
                            No to można domniemywać, że przy tych największych osiągnięciach też był porządnie nakoksowany. A co ma do tego doping? Otóż całą tą swoją technikę i umiejętności to mógłby sobie w dupę wsadzić, gdyby odebrać mu ponadprzeciętną chwilową wydolność organizmu pozwalającą górować nad przeciwnikami.
                            Co do dopingu, to w tamtych czasach w piłce zawodowej też chyba mieli zdanie, że powinien być legalny ale nie wypadało tego na głos mówić, więc ograniczano się do olewania. Być może powinien faktycznie oficjalnie być zalegalizowany i jak ktoś ma parcie na poziom gwiazdorski to koksuje na własne ryzyko. Ale automatycznie usługi medyczne powinny być skalibrowane tak, że pochłaniają większą część zarobków gwiazd.
              • jestklawo Re: No tośmy pograli ze Słowacją 17.06.21, 11:24
                bmw 1800 bredzi:

> Oczywiście spisek wisloka odnosi się do rzekomego ubawu

rzekomego?
                Szadenfrojde to nie ubaw? To nie radość z cudzego niepowodzenia?

Jeśli jest za trudno, chętnie wytłumaczę: kiedy Niemcy strzelili samobója, to Polacy żadnego ubawu nie mieli.
                Ale przecież smutni nie byli :)))
                Dla nas mecz otwarcia już był, czekamy na mecz o wszystko, potem o honor, a na koniec, żeby tylko Niemcy odpadli :)
              • wislok1 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 18:42
                Oczywiscie to nie byl taki het jak w internecie, ale co chwila wbijali lewemu szpile i sie glosno dziwili, ze tak gra....

Przed meczem w studiu PL byla zdecydowanym faworytem i podkreslano to ciagle...

A potem przyszla zmiana...

• ktos_z_kosmosu Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 08:47
      Polska gminna tradycja wiecznie żywa.
      Zadowolisz Polaka, to pod niebiosa będzie cie wynosił. Potknie ci się noga, to - za łeb i w gnojówkę.
      Tym bardziej to smutne, bo wielu nie zauważa, że polski sport jest jak polska polityka. Tu tylko układy się liczą.
      Tak jak w polityce, w sporcie panoszą się "działacze" typu Sasin, Suski i im podobni mierni bierni ale wierni.
      A jako, że na układy nie ma rady, to - spacerkiem chłopaki, spacerkiem. No i - ........ uważaj gdzie pakujesz nogę, by ci jej nie złamali, to kosztuje.
      Ps. Tak coś na moje oko, to z Hiszpanią zaprezentują się lepiej. Tamci na technikę stawiają, a nie na metodę wzorowaną na kopaczce do kartofli.

• ktos_z_kosmosu Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 09:36
          only_the_godfather napisał:

> Czyli jak to powiedział klasyk, stan polskiego sportu, szczególnie gier zespoło
          > wych odzwierciedla stan państwa polskiego.

Dokładnie.
          A też nie tylko zespołowych. Pamiętasz na ile "działacze" chcieli wyczesać Świątkównę?
      • hukers Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 09:20
        ktos_z_kosmosu napisał:

> Ps. Tak coś na moje oko, to z Hiszpanią zaprezentują się lepiej. Tamci na techn
        > ikę stawiają, a nie na metodę wzorowaną na kopaczce do kartofli.
        >

Z Hiszpanią to oni piłki nie powąchają, tym bardziej, że Hiszpanie wczoraj zremisowali to teraz się wyżyją na naszych nieborakach.
        • qqbek Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 10:00
          hukers napisał:

> Z Hiszpanią to oni piłki nie powąchają, tym bardziej, że Hiszpanie wczoraj zrem
          > isowali to teraz się wyżyją na naszych nieborakach.

Tak jak pisałem - jeszcze dwa razy wpierdol i do domu.
          Szkoda, że wczoraj wyniku meczu nie obstawiłem, bo też 1:2 typowałem.
        • ktos_z_kosmosu Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 10:03
          hukers napisał:

> Z Hiszpanią to oni piłki nie powąchają, tym bardziej, że Hiszpanie wczoraj zrem
          > isowali to teraz się wyżyją na naszych nieborakach.

Nie wiadomo.
          Jak to kiedyś powiedział Górski - piłka jest okrągła, a bramki są dwie, tak sprawa jest otwarta.
          A czy się wyżyją? Pewnie wygrają, ale namęczyć też się mogą. Inna drużyna i inaczej się z nią gra. Tu istnieje mniejsze prawdopodobieństwo bycia ofiarą taktyki glanowania, albo roboty na zlecenie. Czyli znajduje się gdzieś w trzecim szeregu osiłka i stawia mu się propozycję - złam ....... nogę, a masz ....... €. Proceder znany w sporcie od lat.
          Takie mistrzostwa są do tego idealną okazją, bo sprawa się rypła, a nie ma kogo oskarżać. W klubowych rozgrywkach jest inaczej bo to klub ponosi (zakulisowe) konsekwencje, często wielomilionowe, a też i prestiżowe. Piłka klubowa to biznes i prymitywne zagrywki są raczej nie do przyjęcia.
            • ktos_z_kosmosu Re: No tośmy pograli ze Słowacją 15.06.21, 11:59
              bywalec.hoteli napisał:

> Polacy Hiszpanom złamią nogę czy Hiszpanie Polakom złamią nogę?

Nie zrozumiałeś.
              Była mowa o taktyce gry typu glanowanie. Liczące się drużyny na to sobie nie pozwalają, małe i owszem. Wiedzą, że taktycznie i umiejętnościowo są słabsi, to idą na rympał i bywa, że im się udaje, bo przeciwnicy bojąc się kontuzji, czyli utraty kasy, grają jak śmaje. Tu też odgrywa rolę kwestia taktyki. Słabego nikt nie analizuje i nie nastawia przeciw niemu swoich graczy i temu słabemu może się udać. Tak jak kiedyś Grekom udało się zdobyć mistrzostwo Europy. Tu też masz przykład Igi Świątek. W zeszłym roku zaskoczyła, bo nikt jej nie czytał, nie brał pod uwagę. W tym roku, już tak łatwo nie poszło. Przeczytali ją, przeanalizowali i zagrali w jej słabsze punkty. To, że ostatnio tak wysoko zaszła, uważam za sukces. Dobra jest.
              Tak przy okazji, nie zrozumiałeś też, że na zagraniczne wczasy nie jedzie się na sześć dni i do "dzikusów".
              Też bazując tylko na ogólnych zapewnieniach o niestosowaniu kwarantanny względem przyjezdnych, nie bierzesz pod uwagę, tego, że te zapewnienia dotyczą zdrowych, a jeśli tak, to co ci zagwarantują w przypadku, gdy któreś z was zacznie na miejscu gorączkować, a może też powonienie i oddech tracić?

• bolo2002 Re: No tośmy pograli ze Słowacją 16.06.21, 08:10
      Miało być pięknie a wyszło jak zawsze! Żadna Zouza polskiej piłce nie pomoże. wiecie dlaczego? Otóz od czasów wspaniałego trenera Górskiego oglądam wazne mecze reprezentacji. Co mnie uderzyło? Otóz nasi wspaniali piłkarze-którzy w swoich klubach grają genialnie- w reprezentacji nie graja wogóle. Dlaczego- bo graja ciagle w poprzeg boiska. czyli mielismy w tym spotkamiu ze Słabiutką Słowacja 300 tys podań w szerz boiska-wtedy oni do przodu sie nie posuwaja tylko drepczą w miejscu i traca czas - chociaż cisna rywala. W ten sposób zmarnowali 2 godziny. Tymczasem podań wzdłuż boiska nie było. Słowacy wykonali kilka podań tzw. prostopadłych wzdłuz boiska i wygraki. Takie to proste i znane od lat w swiecie piłki noznej. Teraz nasi jadą do Sevilli a tam 40 st C- bedzie podobno 33 st C - ale w cieniu. Na słońcu ca 45 st C-i co -to bedzie rżeż niewiniątek. Po meczu z Hiszpania - moga juz nie grać ze Szwecją bo nie bedzie po co ! Wracajcie chłopcy do klubów i róbcie kasę- reprezentację sobie odpusccie. Zakładam sie , że ta Zouza zostanie zwolniona!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka