Dodaj do ulubionych

Jak już przy piłkarzach jesteśmy...

01.07.21, 13:20
www.sport.pl/pilka/7,64946,27275834,michal-zewlakow-reauje-na-wyrok-sadu-to-komplikuje-mi-zycie.html#s=BoxOpImg4
Szkoda mi trochę chłopa.
Tak mu życie skomplikowali.
Obserwuj wątek
    • vogon.jeltz Re: Jak już przy piłkarzach jesteśmy... 01.07.21, 13:52
      Zgadzam się, że został potraktowany wyjątkowo niesprawiedliwie, bo przecież nie chciał tej kolizji po pijaku spowodować. Dla piłkarza, byłego reprezentanta Polski i gracza zagranicznych klubów, grzywna 20 tysięcy złotych oznacza w zasadzie bankructwo i pozostawi go bez środków do życia. W dodatku brak możliwości jazdy samochodem przez 3 lata pozbawi go możliwości zarabiania, a przecież mógłby zarobić na tę grzywnę np. jeżdżąc na Uberze. Zwykły Kowalski wyłgałby się zapewne jakim śmiesznym wyrokiem w zawiasach, a tu taki drakoński wyrok. Też mi go szkoda.
    • carnivore69 Re: Jak już przy piłkarzach jesteśmy... 01.07.21, 22:17
      Niech Żewłakow nie płacze. Messi od północy formalnie nie ma pracy (i przepadł mu od tego czasu zarobek rzedu rocznego większości obecnych tu forumowiczów) i nie widać, żeby narzekał. A Żewłak tymczasem wyskakuje z oświadczeniem, że mniej dyspozycyjny w robocie przez brak prawka będzie. No i co z tego, panie Michale?

Pzdr.
    • qqbek Re: Jak już przy piłkarzach jesteśmy... 01.07.21, 22:29
      Też się napracował jako dyrektor...
      Ci wszyscy kopacze z "motorka", job ich mać, to warte siebie towarzystwo.
      Po wieloletnim boju o awans do trzeciej ligi (dla niepoznaki zwanej drugą), teraz plasują się w strefie spadkowej.

Klub, któremu miasto zasponsorowało stadion piłkarski (nie, nie wielofunkcyjny) na ponad 15 tysięcy luda, zagra w przyszłym roku znów ze Sparkakusem Szarowola, albo Sokołem Sieniawa...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka