Dodaj do ulubionych

Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023

19.07.21, 05:56
warto zobaczyc film "Idiocracy"

Idiocracy 2006

jeszcze pare czarnkow i im podobnych pisuarow
Obserwuj wątek
   • kaczor00007 Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 19.07.21, 19:16
    wislok1 napisał:

    > Polexit

    polexit?
    słyszę tą piosenkę już 3 lata i nadal nie ma polexitu....wcześniej gadali że kasy na 500+ braknie a tu minęło tyle lat nadal jest mało tego, doszła 13-sta emerytura a od 2022r będzie 14-sta emerytura i zwolnienie z podatku do 30 000 zł i wyższy próg podatkowy....kiepskie z was wróżki ! wasze wróżby się nie sprawdzają zmieńcie fach :) haha
     • kaczor00007 Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 20.07.21, 16:30
      simr1979 napisał:

      > kaczor00007 napisał(a):
      >
      > > polexit?
      > > słyszę tą piosenkę już 3 lata
      >
      > Dopiero 3 lata? A wcześniej co? Głuchota?
      > A nieeee, zaraz - wcześniej po prostu był inny pracodawca, sorki.
      >

      racja.... dłużej niż 3 lata i nadal polexitu nie ma....to świadczy jeszcze bardziej o tym jakie bzdury ludzie gadają bo ich gadanie się nie sprawdza hahahaha:)
      • nousecomplaining Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 22.07.21, 16:56
       > racja.... dłużej niż 3 lata i nadal polexitu nie ma....to świadczy jeszcze bardziej o tym jakie bzdury ludzie gadają bo ich gadanie się nie sprawdza hahahaha:)
       Jeśli nie widzisz, że kaczor (ten mający władzę, nie ty) dąży do wyprowadzenia Polski z Unii, to jesteś durniejszy niż myślałem. I niestety nie będzie potrzebował do tego żadnego referendum ani opinii suterena. Po prostu zgłoszą wniosek o wyjście, który zostanie skierowany do „trybunału konstytucyjnego”, który to organ sprawę klepnie. Fakt, pisowe potrafią myśleć długoterminowo i tak mydlić ludziom oczy, że kiedy ci się zorientują, jakimi są zakłamanymi skurwielami, już jest po wszystkim. Jeśli tego nie widzisz, to są dwie opcje: 1. nie chcesz tego widzieć jako zaślepiony pojeb 2. widzisz, ale celowo (nie chcę nawet znać tego przyczyn) uskuteczniasz swoją działalność np. na tym forum. Jeśli prawdziwa jest opcja 1., to pół biedy. Jeśli ta druga, to wszyscy tutaj powinni natychmiast cię zbanować.
  • qqbek Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 19.07.21, 22:22
   Jedno słowo - "strutowienie".
   Znają je pszczelarze.

   To taki stan w ulu, w którym królowej odpierdala i zamiast wytwarzać robotnice rodzi same trutnie.
   Morał z tej historii jest niepocieszający.
   Trutnie w końcu zeżrą cały miód, bo robotnice nie nadążą go zbierać, a potem cały ul chuj strzeli, bo wyzdycha z głodu.
   • kaczor00007 Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 20.07.21, 13:16
    only_the_godfather napisał:

    > Co ma być będzie druga Wenezuela. Najbardziej po tyłku dostaną takie misaiczki
    > które dziś ślepo są zapatrzeni w tą władzę i są gołodupcami. Kto jest mądrzejsz
    > y już dziś kombinuje, żeby nie stracić choćby oszczędności.

    Kłamiesz. Takie biedne misiaczki najbardziej zyskały od tej władzy poprzez socjal i najmniej stracą bo nie mają czego tracić nie mając oszczędności.
    Najbardziej stracą bogate burżuje z milionami na koncie .... 4% inflacji od miliona na koncie to 40 000 zł rocznie straci bogaty .... a gdy ma 2 miliony to straci 80 000 zł rocznie....po 3 latach to 240 000 zł straci burżuj :) a biedny nic nie ma to nic nie straci proste..... tylko zyska bo dostał tarczę, 500+, trzynastą emeryturę , wiek emerytalny obniżono a kwota wolna od podatku wzrośnie do 30 000 zł :)
    • only_the_godfather Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 20.07.21, 13:26
     Czyli przyznajesz, że jesteś gołodupcem który nic nie ma i żal ci dupę ściska, że inni swoją ciężką praca coś osiągnęli. Problem jest taki, że takim jak Ty wydaje się że ci bogatsi stracą. Otóż nie stracą, bo oszczędności mają np ulokowane w obcych walutach, albo w funduszach które inwestują w giełdy w innych krajach. Ale jak to wszystko pieprznie taki jak Ty będzie płakał najbardziej.
     • kaczor00007 Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 20.07.21, 16:41
      only_the_godfather napisał:

      > Czyli przyznajesz, że jesteś gołodupcem który nic nie ma i żal ci dupę ściska,
      > że inni swoją ciężką praca coś osiągnęli. Problem jest taki, że takim jak Ty wy
      > daje się że ci bogatsi stracą. Otóż nie stracą, bo oszczędności mają np ulokowa
      > ne w obcych walutach, albo w funduszach które inwestują w giełdy w innych kraja
      > ch. Ale jak to wszystko pieprznie taki jak Ty będzie płakał najbardziej.

      Ja nie mówię o sobie lecz o zjawisku społecznym....dziś zyskują biedni , tracą bogaci...Ciężką pracą? Przecież na ich bogactwo ciężko pracowali ich pracownicy za głodowe pensje! To dzięki ich ciężkiej pracy właściciele fabryk zarabiali miliony płacąc im grosze po 1500 zł na rękę za czasów PO. Za rządów peo zyskiwali bogaci bo inflacja była zerowa i nie zjadała ich milionów do tego zatrudniali pracowników za głodowe pensje bo ci pracownicy nie mieli wyjścia i musieli pracować za głodowe 1400 zł bo bezrobocie było wysokie i socjalu 500+ nie było....a dziś sprawiedliwość dziejowa się dokonuje ....burżujowi przez inflację topnieją miliony na koncie jak śnieg na wiosnę a biedny zyskuje i wydostaje się z biedy po wielokroć (bezrobocia nie ma(dziś 4% a za PO 13%), pensje skoczyły w górę,13 emerytura jest, socjal 500+ jest , podatku do 30 000 zł nie ma :) W ten sposób zasypuje się nierówności społeczne między bogatymi a biednymi.....
    • dr.hayd Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 20.07.21, 21:12
     kaczor00007 napisał(a):
     Takie biedne misiaczki najbardziej zyskały od tej władzy poprzez socjal i najmniej stracą bo nie mają czego tracić nie mając oszczędności.


     > Najbardziej stracą bogate burżuje z milionami na koncie .... 4% inflacji od mi
     > liona na koncie to 40 000 zł rocznie straci bogaty .... a gdy ma 2 miliony to s
     > traci 80 000 zł rocznie....po 3 latach to 240 000 zł straci burżuj

     Naprawdę wierzysz, że ktoś kto ma 2 mln to trzyma je na koncie w jakimś Pekao czy PKO???
     Nie wyrosłeś jeszcze z kreskówki i Sknerusie McKwaczu?
     Ja za PO kupowałem chleb po 1,80zł,teraz za ten sam chleb płacę 3,60zł. Opłaty za utrzymanie mieszkania płaciłem 380zł, dziś zapłaciłem 880 zł.
     Sąsiadka pracuje w MOPS i opowiadała o ciekawym zjawisku: po rządowym podniesieniu płacy minimalnej kobiety potraciły prawo do środków z Funduszu Alimentacyjnego, więc faktycznie te rodziny mają mniej.
   • gzesiolek Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 23.07.21, 09:42
    Najbardziej stracą Ci co są biedni, ale zapierdalają, żeby choć być mniej biednymi...
    Gołodupcy zostabną gołodupcami i jeśli będą dostawać na chleb i piwko od Państwa to będą PiS wychwalać i na PiS głosować...
    Ale Ci co zapierdzielają by mieć te 200-300tys PLN rocznie na rodzinę, z mieszkaniem/domem na kredyt, oszczędnościami na poziomie wytrzymania 1-2Q max bez dochodu... Ci nie uciekną przed ssaniem podatkowym, oszczędności za dużo nie mają, jak glebnie nie będzie co zbierać... chyba, że już nie zdzierżą i będą migrować całą rodziną zanim wszystko się zawali...
    • kaczor00007 Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 23.07.21, 10:46
     Nieprawda. Ci którzy są biedni ale zapierdalają by być mniej biedni zyskają bo dostają 500+ i nie zapłacą podatku - zwolnienie do 30 000 zł a ci którzy są obecnie w drugim progu podatkowym i mają 85-120 000 zł rocznie wejdą w pierwszy próg i zapłacą niższy podatek czyli zyskają a nie stracą. Stracą milionerzy bo inflacja zje ich miliony i zapłacą wyższą składkę zdrowotną. Można żyć skromnie ale godnie i mądrze, być wartościowym człowiekiem. Wyścig szczurów za kasą sprawia że przestajemy być ludźmi i stajemy się cynicznymi robotami i burżujami myślącymi tylko w kategorii zysku - straty.
    • kaczor00007 Re: Co czeka Polske po wygranej pisuarow w 2023 22.07.21, 15:44
     qqbek napisał:

     > Widzę pewną analogię działań Policji... tłumu bandytów się boją, ale postrzelić
     > idącego przy krawędzi jezdni człowieka, który dość wyraźnie nic nie ma z tym w
     > spólnego (2:04) to już mogą.
     >

     coś ci się pojebało....Polska to normalny kraj w którym policja nie strzela do ludzi uczestniczących w marszach a jedyna agresja której polska policja użyła w marszach kobiet i innych to gaz i pałka....zero strzelania!!!....a tu masz jakiś dziki afrykański kraj w którym są zamieszki i policja strzela do ludzi i porównujesz to z Polską?...ty zaślepiony nienawiścią do pisu różnicy nie widzisz....sam chcesz bić misia po ryju więc posługujesz się agresją a zarzucasz agresję innym? Obłudniku ! Wyzbądź się agresji, przebacz misiowi i wtedy zarzucaj innym.

     " Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata."
     Mt 7,3-5

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka