Dodaj do ulubionych

Szumowina bordata pissurska wrocila

14.09.21, 22:47
Łukasz Szumowski w nowej roli. Czuwał nad zdrowiem wiernych

no coz, jak sie nakradnie miliony, to mozna od czasu do czasu (pare dni w roku) pracowac spolecznie.

mam nadzieje ze nikt stad nie bedzie musial korzystac pissowskiej sluzby zdrowia, ktora doprowadzili na krawedz bankructwa. tzn. ona juz jest w dupie. i to samo zycze futrzakom i januszekom

moze byc gorzej, klaniaja sie malo rozwiniete kraje afrykanskie.
Obserwuj wątek
      • marekggg Re: Szumowina bordata pissurska wrocila 14.09.21, 22:58
        a jak by bylo w kraju w ktorym obecnie mieszkasz? co by zrobili z ministrem, ktory zakontrktowal, lub jego zona/firma otrzymala kilkanascie milionow euro?

pierwsze co mi wpdalo

Afery Szumowskiego. Za dużo tego, by zamieść pod dywan

chyba by go na taczkach wywiezli. OK waly sa wszedzie, generalnie tam gdzie jest wszystko niejawne, jak wojsko, obrona.

a jezeli chodzi o polska sluzbe zdrowia - to pissuar Radziwill byl przez chwile moim lekarzem pierwszego kontaktu. mieszkal na kabatach pare ulic dale. i to bylo tak ze 20 lat temu. i juz wtedy policzyl sobie niezle za wizyte/
        • bigimax4 Re: Szumowina bordata pissurska wrocila 14.09.21, 23:22
          no tez ci pisze ze w polsce , ja mieszkam w malym kraju i poprostu ludzie widza wiecej na wlasne oczy ,
          po kryzsie 2008 chyba jedynie w 300 tysieczne islandi paru grubasow dostalo sankcje ,
          dla odmiany w stanach synek prezydenta sprzedaje swoje "obrazy" po pol miliona dolkow za sztuke i nic sie nie dzieje, zycie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka