Dodaj do ulubionych

Dwa piwa i 0,6 promila

06.10.21, 18:20
sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/963976/byly-reprezentant-prowadzil-pod-wplywem-alkoholu-zatrzymala-go-policja
Albo to była bardzo późna kolacja, albo piwa bardzo mocne.
Obserwuj wątek
        • lajtova Re: Dwa piwa i 0,6 promila 06.10.21, 18:49
          Kiedyś w robocie mieliśmy cwiczenia przeciwpozarowe i trzeba było awaryjnie opuścić biurowiec.
          Stwierdziliśmy, że warto skoczyć na bronka. Wypiliśmy w godzinę po 3 litrowe na łeb. No w tym dniu do fabryki już nie wróciliśmy.
          • nousecomplaining Re: Dwa piwa i 0,6 promila 06.10.21, 19:05
            > No w tym dniu do fabryki już nie wróciliśmy.
            Mam znajomego lakiernika samochodowego. Super fachura. Pracuje w ASO znanej marki, no i ma też warsztat „przydomowy”. Niestety wciąga alkohol jak mrówkojad mrówki i jak nie daj boże klient trafi na jego stan trzeźwości, to robota na bank spierdolona. Ale cóż, znam też ze dwóch chirurgów, co też tak mają - skutki trochę groźniejsze.
            • lajtova Re: Dwa piwa i 0,6 promila 06.10.21, 21:33
              A to tak miałam jak mi Swift wiele lat temu zaczął ściągać. POstanowiłam pojechać zbadać zbieżność.
              Weszłam do warsztaty żeby mi ją zbadali i ewentualnie ustawili. Majstry miały taką zbieżność, że ledwo stali a ściągało ich w lewo i prawo jakby do szturmu szli zakosami.
              Aha, zbieżność była OK, opona się zjebała.
          • qqbek Re: Dwa piwa i 0,6 promila 06.10.21, 22:18
            3 litrowe w godzinę?
            Ja się ciebie boję.

Pamiętam, że była taka knajpa, u mnie w Lublinie przy rynku, nazywała się "Za Drzwiami". Poza tym, że była tam muzyka na żywo, to były też dwulitrowe kufle (tak, dwulitrowe - takie małe wiaderko z rączką). Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek wysączył taki w mniej niż godzinę piętnaście.
    • x49xx Re: Dwa piwa i 0,6 promila 06.10.21, 18:38
      Kiedyś zabrałam klucze młodemu mieszkańcowi mojej wioski, który twierdził, że wypił tylko jedno piwo. Chciał jechać autem, widać było po nim że jest " ciachnięty", bo był wesolutki i rumiany. Gdy go zawiozłam bezpiecznie do domu, to powiedział: no dooobra, wypiłem 4 piwa.
      • klemens1 Re: Dwa piwa i 0,6 promila 07.10.21, 09:27
        ari napisał:

> Wg późniejszego sprostowania było 0,36 a nie 0,6 (co sporo zmienia). Ale jak by
        > ło faktycznie to poczekajmy.

W normalnym kraju taki kierowca jedzie dalej - u nas oczywiście muszą się zawsze przypierdolić, gdy ktoś nie stwarza zagrożenia.
      • tiges_wiz Re: Dwa piwa i 0,6 promila 07.10.21, 12:25
        Mi wyszło, że po dwóch piwach 0.5 6% 0.3 promila miałbym po 3 godzinach, a po 4 mógłbym jechać, choć bezpieczniej po 5.

Musiałby mieć kolację o 1 w nocy (choć wygląda na większego chłopa ode mnie), albo te dwa piwa to było 6.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka