Dodaj do ulubionych

[OT] Jakie złoto!!!

21.10.21, 15:54
Internet potrafi być źródłem złota w najczystszej postaci!
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: [OT] Jakie złoto!!! 21.10.21, 19:49
      Ostrzegam lojalnie - "prawa strona" tutejszej sceny "nie czuje" czarnego humoru.
      Za grosz :)

Na całe szczęście "lewa strona" nie ma w dupie kija poprawności politycznej, więc jedwabne koszule (jakie ulubione pewnej grupy etnicznej) przejdą szybciej, niż żart z przyjaciela pedofili Jana Pawła II.
      • gzesiolek Re: [OT] Jakie złoto!!! 22.10.21, 08:10
        Jestem konserwa. Powyższe mnie rozbawiło... Ważniejszy jest poziom puenty i żartu... Znam za to multum osób z kijem w 4literach mieniących się jako osoby liberalno-lewicowe...
        A czarny humor dot. uchodźców, czarnoskórych i Żydów powoduje u wielu atak wścieklizny...
        Więc sorki, ale wg mnie piszesz bzdury... Albo po prostu zbyt generalizujesz...
          • gzesiolek Re: [OT] Jakie złoto!!! 22.10.21, 09:47
            Ok jeśli generalizowaniem nazwiesz spojrzenie szersze niż tylko do uczestników forym to tak masz rację - generalizuje...
            Choć i tak wg mnie źle odbierasz tutejsze stosunki...
            Ja tu robię zwykle za największego adwokata KK jako współnoty w dyskusjach, ale dobry dowcip docenie, także z gatunku czarnego humoru...

Aha i tutaj na forum granica między prawą a lewą stroną jest mocno zamazane...
            Bo kogo uznasz, za takiego klasycznego prawicowca-konserwę (liberalnego gospodarczo a konserwe światopoglądowo)?
            Chyba tylko engine... no ja też, ale mniej radykalnie... nie wiem może hukers, ale z dużym dystansem to spraw światopoglądowych...

Bo tutaj silne prawaki ala konfederacja są raczej anty KK.... Za to Ci pro KK są socjalistami spod znaku PiS (futrzak i chyba nasza droga nauczycielka)...

Więc jak Ty wysnyłeś tu jakiś konkretny wniosek i podejście to nie mam pojęcia...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka