Dodaj do ulubionych

OT - Kto wygra mecz?!?!?!?

24.10.21, 17:16
WIDZEW!!!!!! WIDZEW!!!!!! WIDZEW!!!!!!
Obserwuj wątek
      • hukers Re: OT - Kto wygra mecz?!?!?!? 24.10.21, 23:11
        Lajtova, ty się mnie tu pozycjonujesz na kobietę idealną.
        Klniesz, pijesz, kibicujesz...
        Jak jeszcze napiszesz, że lubisz się bzykać z rana, to nie uwierzę.
        Bo nie ideałów na tym świecie.
        • lajtova Re: OT - Kto wygra mecz?!?!?!? 26.10.21, 16:17
          Teraz to już nie jest wielkie kibicowanie. Takie telewizyjne jest bardziej. Została mi duża sympatia dla Widzewa i Lecha. Raduje mnie, że oba kluby jak narazie świetnie sobie radzą i Widzew jest na drodze do ekstraklasy a Lech ku mistrzostwu. Jeszcze długa droga, ale ich wyniki nie wzieły się znikad.
          No i jeszcze legła dostaje co tydzien wpierdol co też bardzo cieszy.

Kiedyś bardzo lubiłam się ruchać rano, ale teraz bardziej cenie możliwość spania do 10.
          • gzesiolek Re: OT - Kto wygra mecz?!?!?!? 26.10.21, 16:49
            A jak było wielkie kibicowanie to jak sama sobie wpuszczalas wpierdol, bo kibice Lecha i Widzewa raczej nie darzą się sympatią?
            I jedyne co ich łączy do antylegijnosc... A dzieli wszystko inne zwłaszcza sympatia do dwóch różnych antagonistycznych grup kibolskich z Krakowa...
            • lajtova Re: OT - Kto wygra mecz?!?!?!? 26.10.21, 20:22
              Mam gdzieś tych bandytów. Na piłke chodziłam żeby na mecz popatrzeć i tylko mnie interesowało.
              Był taki moment, że kibice RTS i KKS mieli sie "ku sobie". Ale nie spowodowało się to przywódcom bandytów i oni spowdowali totalną kosę.
              • gzesiolek Re: OT - Kto wygra mecz?!?!?!? 26.10.21, 21:15
                Hmmm... Czyli nienawiść jednych klubów a raczej ich fanów to "wymysł bandytów" których masz gdzieś, ale nienawiść do innych to coś co warto pielęgnować patrz "legła" i radość z "wpierdolu"...
                Ech... Hipokryzja jak z Łodzi do Poznania... Albo zgadzasz się na te chore zasady półświatka kibolskiego i wszelkie zgody, układy i wrogów, albo nie...
                Inaczej narażasz się na śmieszność ;)

A ja z takich nielicznych kibiców co mam kumpli i znajomych po obu stronach barykady i byłem i na meczach na Reymonta i na Kałuży. Kibicuję i Białej Gwieździe i Pasom, ale Derbach bliżej mi do Wisełki, mimo, że jest teraz w stanie permanentnego kryzysu sportowego. Odcinam się od chorej nienawiści i filozofii kibolskiej. Legia rzeczywiście czasem mnie drażni ilością klakierów w prasie i innych mediach, ale nie będę się zniżał do poziomu troglodytów i pisał "legła". Aha mam szwagra i jego syna, chrześniaka zapalonych kibiców Kolejorza... Nawet sam młodemu gadżety Lecha kupowałem... A na Widzew (i Ruch też) czekamy w Ekstraklasie... Ba pamiętam moje dwa pierwsze mecze ekstraklasy które na żywo oglądałem: to były wizyty Legii i Widzewa na Siarce w Tarnobrzegu... Kiedy ta ostatnia grała w Ekstraklasie. Lata 90te. Oldschool. Trybuny na wałach ziemnych. Miejsca stojące i zwiewanie byle dalej po meczu bo latało w stronę kibiców gości i policji wszystko co się dało wyrwać lub przynieść... Z siekierkami i młotkami włącznie... Malownicze wpierdole wtedy Siarka zbierała od głównych kandydatów do mistrzostwa... Chyba 3:5 z Legią i 1:3 z Widzewem... Ale nie pamiętam dokładnie poza tym, że multum bramek było...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka