Dodaj do ulubionych

Grażyny - moja teoria spiskowa

24.10.21, 19:31
Myślę, że nauka kłamie odnośnie pochodzenia grażyn. Próbuje się nam wmówić że Jessica albo Nicolka ewoluje w Karyne która potem przepoczwarza się w Grażyne.
A ja sie zaczynam zastanawiać czy Grażyny są produkowane w jakieś jednej fabryce od szablonu.

Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Grażyny - moja teoria spiskowa 24.10.21, 20:28
      Ja nie wiem, ale przyznać się na tym forum, że się "Wiadomości" ogląda, to jak pójść na salony i walnąć kupiszcze na środku stołu - większość, z racji swojej kultury, powstrzyma się od głośnego komentowania, ale opinię sobie walący dwójeczkę wyrobi po wsze czasy :)
      • hukers Re: Grażyny - moja teoria spiskowa 24.10.21, 23:30
        qqbek napisał:

> Ja nie wiem, ale przyznać się na tym forum, że się "Wiadomości" ogląda, to jak
        > pójść na salony i walnąć kupiszcze na środku stołu - większość, z racji swojej
        > kultury, powstrzyma się od głośnego komentowania, ale opinię sobie walący dwóje
        > czkę wyrobi po wsze czasy :)
        >

E tam, bez przesady.
        Ja lubię sobie z raz na miesiąc obejrzeć Wiadomości, ale wyłącznie w tandemem z Faktami.
        Najpierw Fakty, później Wiadomości.
        Śmiechu jest co niemiara.
        Kabaretu nie trzeba.
        Nie ma lepszej opcji do uświadomienia sobie, jak Kowalski jest ruchany przez medialny przekaz.
        • gzesiolek Re: Grażyny - moja teoria spiskowa 25.10.21, 09:40
          Ja tam miałem w zwyczaju oglądać takie tandemy nawet 1-2x na tydzień... Może nie cały Dziennik Telewizyjny, tfu... Wiadomości... bo nie dawałem rady, ale choć w tle leciały...
          Ale w pewnym momencie mi się ulało, nie dałem rady, to już był tak ciężki dowcip, że już przestawał śmieszyć...
          I przestałem oglądać w ogóle...
    • gzesiolek Re: Grażyny - moja teoria spiskowa 25.10.21, 09:48
      A ja mam hipotezę, że próbujesz zdefiniować Grażynę na nowo by przypadkiem nikt Cię do nich nie zaliczył ;)

Kolejna hipoteza:
      Tylko ukryte Grażyny zajmują się zwalczaniem innych Grażyn, bo nieGrażyny nie mają nawet pojęcia ani jakichkolwiek chęci by się nad tym zastanawiać :P

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka