Dodaj do ulubionych

Zachowanie "po gzesiolkowemu".

• tbernard Re: Zachowanie "po gzesiolkowemu". 29.11.21, 08:33
      W 3:03 był moment gdy pojazd czerwony zatrzymał się i nagrywający rozpoczął omijanie. Mógł wtedy zepchnąć idiotę z drogi gdy podczas omijania ponownie ruszył i wezwać policję, że kierujący włączający się do ruchu wymusił niespodziewanie pierwszeństwo. Przy okazji pokazał by funkcjonariuszom filmik i debil pożegnał by się z prawkiem natychmiastowo.
    • gzesiolek Re: Zachowanie "po gzesiolkowemu". 29.11.21, 09:30
      O kurcze przegapiłem wywołanie do tablicy...

>dawać sobą pomiatać
      To już Twoje odczucie wynikające z czerwonej części typu osobowości...
      Wg mojej oceny debil chciał nieudolnie wymusić stłuczkę.
      W ocenie mojej i kierowcy ciężarówki, stłuczka i starat czasu z tym związana nie była warta straty czasu i np. nie dostarczenia towaru na czas...
      Film strasznie długi, gość lekko upierdliwy, ale strata czasu niewielka...

> zatrzymywać się na drodze, stwarzając niebezpieczeństwo
      Najzabawniejsze jest to, jak zdarzenie i zatrzmanie na środku drogi z powodu stłuczki wg Ciebie nie stanowi niebezpieczeństwa, a zatrzymanie spokojne by jej uniknąć już takowe straszliwe stanowi... ;)

Ja tam podziwiam zimną krew kierowcy TiRa nie mam pojęcia czy ja bym zdzierżył, a on do końca chłodna kalkulacja co mu się bardziej opłaca i się pluskwą i jego zamiarami/emocjami przejmować nie będzie...

Dodałbym coś o kierowcach aut marki Skoda, ale to było by poniżej pasa :P

• klemens1 Re: Zachowanie "po gzesiolkowemu". 29.11.21, 11:25
        gzesiolek napisał:

> To już Twoje odczucie wynikające z czerwonej części typu osobowości...
        > Wg mojej oceny debil chciał nieudolnie wymusić stłuczkę.

Gdyby chciał po prostu wymusić, to hamowałby gwałtowniej i nie jechał celowo bardzo powoli.

> Najzabawniejsze jest to, jak zdarzenie i zatrzmanie na środku drogi z powodu st
        > łuczki wg Ciebie nie stanowi niebezpieczeństwa, a zatrzymanie spokojne by jej u
        > niknąć już takowe straszliwe stanowi... ;)

Po stłuczce włącza się awaryjne, ustawia trójkąt, daje powiadomienie na yanosiku.
        Zatrzymanie się ni stąd ni zowąd jest dużo bardziej niebezpieczne.

> Dodałbym coś o kierowcach aut marki Skoda, ale to było by poniżej pasa :P

Jeżeli sam siebie chcesz walnąć cepem po jajach, to się nie krępuj.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka