Dodaj do ulubionych

Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:)

09.12.21, 08:27
www.youtube.com/watch?v=YS15RLUQ_FU
Obserwuj wątek
        • waga173 Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 09.12.21, 19:54
          qqbek napisał:

> No dobra, ten "I'm not dead" to przygłup... ale chwilę później jest rowerzysta
          > zmieciony z drogi przez ciężarówkę skracającą sobie drogę przez obszar wyłączon
          > y z ruchu - to już tak śmieszne nie jest.
          >
          Ciezarowka zmiotla dwoch, ten drugi nagrywal. Widac ich obu pod koniec tego "segmentu". Tylko ze, a jestem pewien na sto procent, na tej drodze musial byc zakaz wjazdu rowerow. Czy dalej 100% winy kierowcy?
          • qqbek Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 09.12.21, 21:35
            waga173 napisał:

> Ciezarowka zmiotla dwoch, ten drugi nagrywal. Widac ich obu pod koniec tego "se
            > gmentu". Tylko ze, a jestem pewien na sto procent, na tej drodze musial byc zak
            > az wjazdu rowerow. Czy dalej 100% winy kierowcy?

Krótkie zadanie:
            Wyjeżdżasz z podporządkowanej w jednokierunkową, wjeżdża w ciebie zapierdalający jednokierunkową pod prąd.
            Kogo policja uzna za sprawcę kolizji, a kogo jedynie za winnego jazdy pod prąd?

Nie ma chuja takiej opcji, żeby wolno było wjechać w kogoś, dlatego, że go tam nie ma prawa być.
            A po drugie to nie do końca jestem przekonany co do tego, że tam tych gości nie mogło być.
            Skąd te 100% twojej pewności?
            Możesz uchylić rąbka tajemnicy, czy po prostu nadal będziesz twierdził, że jesteś pewien?
            • waga173 Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 09.12.21, 22:26
              Nie badz jak moja baba ktorej nie wystarczy ze wiem, jeszcze musi wiedziec skad wiem.
              Bo to jest "awtostrada", nawet w Rosji nie wolno po takich drogach jezdzic rowerami. Bo by tam bylo wiecej babuszek w chustach wiozacych z targu kaczke na rowerze damka. Niektore pod prad.

"Nie ma chuja takiej opcji, żeby wolno było wjechać w kogoś, dlatego, że go tam nie ma prawa być."

O tak? To ten ze Skody na Slowacji jest winny? Bo wjechal czolowo w Porsche Polaka ktorego nie bylo prawa tam byc na jego pasie? Gdzie ja mowie ze "wolno wjechac"? Wiekszosc wypadkow bierze sie stad ze ktos jest tam gdzie nie mial prawa byc albo robil cos czego nie mial prawa robic. Dlatego uwazam ze w przypadku jazdy pod prad bylaby wspolwina. A co policja mysli i robi to nie znaczy ze ma racje. Od misiaczka nauczylem sie miec swoje zdanie i domagac sie prawa jego wygloszenia!

Cala ta kompilacja ma tytul "Idiots on Bikes" i ci "kolarze" zostali tam umieszczeni bo jak idioci wjechali rowerami na autostrade. To ze jeszcze trafili na idiote za kierownica nie czyni ich niewinnymi. A kierowca ciezarowki zamiast hamowac zatrabil. Moze Polak?

• galtomone Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 10.12.21, 07:25
            waga173 napisał:
            > Tylko ze, a jestem pewien na sto procent, na tej drodze musial byc zak
            > az wjazdu rowerow. Czy dalej 100% winy kierowcy?

Jeśli ich widział i mógł uniknąć wypadku to tak.
            Kara dla rowerzystów za wjazd tam, gdzie nie powinno ich być to osobna sprawa.

Jak nagrasz film, że bez hamowania wjeżdżasz w pieszego co stoi na środku drogi (choć go widziałeś, mogłeś stance /ominąć) to też poniesiesz za to karę.

To są dwie osobne sytuacje prawne w sumie nie tylko.
            Pieszy na środku drogi (nie licząc po prostu nieszczęśliwych wypadków) nie daje Ci prawa do zabicia go w majestacie prawa i bez konsekwencji.
            • waga173 Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 10.12.21, 08:44
              No to walkujemy dalej. Jak ten filmik ogladalem pierwszy raz to w pierwszych sekundach (to bedzie 1:39) pomyslalem o kurde, co rowerzysta robi na takiej drodze. Jak dal reka sygnal ze bedzie skrecal w prawo to pomyslalem ze bedzie zjezdzal i wpierdzieli sie pod jakis samochod. Duzo sie nie pomylilem. Pewne swiatlo na zaistniala tam sytuacje bedziesz mial jak puscisz filmik w 1/4 predkosci i zatrzymasz na 1:45. Tam prawy pas odchodzi, znika na zasadzie "exit only". Prosto jest fizycznie mozliwe pojechac, ale przez obszar wylaczony z ruchu. Zaraz za obszarem wylaczonym z ruchu rowerzysci byli na pasie drugim od prawej, bo nagle pojawil sie obok nich nowy pas prawy. Chcac na niego wjechac mysleli ze beda tam jako pierwsi, ten na filmiku pokazal niedbale reka "kierunkowskaz", nawet sie nie obejrzal tylko skrecal. A tu bum! Pomijajac czy rowerem tam wolno czy nie wolno jezdzic, rowerzysta nie zachowal nalezytej ostroznosci zmienialac pas i bedac wyprzedzanym. Jest jedynym sprawca kolizji. Najechal z boku na ciezarowke. A jedyne wykroczenie/wina/blad kierowcy ciezarowki jak w zadaniu Qubka wina jadacego pod prad na podporzadkowanej, jest to ze pojechal po obszarze wylaczonym z ruchu. Jeszcze go pochwalic za trabienie!
      • qqbek Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 09.12.21, 13:15
        nousecomplaining napisał(a):

> : )))))
        > Dla mnie oprócz gościa I'm not dead, I'm not dead... na pudle jeszcze jest rusa
        > łka na motorku 0:30

Rusałka?
        Ja bym tam jej nie rusał 🤣

> facet pod szlabanem 1:30
        Jest jeszcze drugi później - kurier z żarciem - tak samo śmieszny :)

> i laska na rowerze 9:40.
        Eee - nic śmiesznego w pijanej lasce nie widzę.
        • nousecomplaining Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 09.12.21, 17:13
          > Ja bym tam jej nie rusał
          No ja raczej też, chyba wyczułeś, że rusałkowatość była tutaj takim opisem nieoddającym rzeczywistości 😁

> Jest jeszcze drugi później - kurier z żarciem - tak samo śmieszny :)
          Taa, może nawet bardziej.

> Eee - nic śmiesznego w pijanej lasce nie widzę.
          Nie wiem, czy była nawalona, mnie się bardziej spodobało to, jak „zarzuciła” główką, żeby zrobić wrażenie, a efekt był jaki był : )
          • qqbek Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 09.12.21, 17:51

> No ja raczej też, chyba wyczułeś, że rusałkowatość była tutaj takim opisem nieo
            > ddającym rzeczywistości 😁

Wiesz, niektórzy w takich gustują.
            Podobno nie trzeba potem długo w łóżku szukać 🤪
            • nousecomplaining Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 09.12.21, 18:04
              > Wiesz, niektórzy w takich gustują. Podobno nie trzeba potem długo w łóżku szukać
              Aaa, to fakt, Mam kumpla, który ma jakieś 170 cm wzrostu, chudzina (ale wyżyłowany przez sporty różne), a jego ślubna dwa razy większa pod każdym względem. Jak oglądamy zdjęcia po wspólnych wakacjach, to czasem się dławię, żeby nie parsknąć śmiechem jak ich widzę np. obok siebie na plaży. Ale się kochają i mają fajną rodzinę z trójką dzieci, więc no, o gustach... itp.
              • qqbek Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 09.12.21, 19:47
                Ja mam kolegę, dwa metry wzrostu z drobnym hakiem, wielki, zwalisty, wysportowany, góra mięśni (i to bez przesady).
                A żonę ma "metr pięćdziesiąt w kapeluszu"... przed dziećmi (też trójka) była chudziutka, teraz trochę przybrała na wadze (za to on sporo zrzucił od tamtej pory, bo kiedyś ponad 150 ważył), ale nadal wyglądają jak Flip i Flap.
          • galtomone Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 10.12.21, 07:27

> > Ja bym tam jej nie rusał
            > No ja raczej też, chyba wyczułeś, że rusałkowatość była tutaj takim opisem nieo
            > ddającym rzeczywistości 😁

Ale co się wstydzisz... z gustami się nie dyskutuje... I podobno każda potwora ma gdzieś swego amatora.

Nic w tym złego, że Ci się podoba 😈😂😂😉
    • bimota Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 09.12.21, 11:49
      1:40 - idiota na rowerze, nie ? "Nagle skrecil mi pod kola"...
      2:00 - to chyba Jaśkowiak, jak udawal rowerzyste po wybraniu na Prezydenta i w 1. dzien sie wypierdzielil w drodze do pracy
      4:33 - tez "nagle", nie dalo sie przewidziec...
      5:45 - najwazniejsze - trabic
      • waga173 Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 10.12.21, 00:17
        Moi kandydaci do staniecia na pudle to:

2:58 ten co najechal szyja na linke pomocy drogowej
        4:37 Murzyniak na rowerze chyba z gola dupa. Jeden z nas tu nie wierzylby gdybym powiedzial ze tam rowerami nie wolno:)
        5:11 rondo pokonane na skroty
        I z dziesiec nagrod pocieszenia tudziez specjalnych wyroznien.
    • trypel Re: Malo bylo o rowerach? Daje wiecej:) 10.12.21, 09:25
      Bardzo dziękuje za filmik
      Bez wchodzenia w sekundy i szczegóły człowiek od razu lepiej się czuje wiedząc ze są więksi od niego idioci.
      Cytując niedokładnie klasyka polskiej literatury - moje chłopskie serce napełniła radość którą może dać tylko świadomość cudzego nieszczęścia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka