Dodaj do ulubionych

Adios Amigos

28.12.21, 12:12
Zalozylem watek, glownie chodzilo o to ze na 14 watkow 10 bylo O/T, zniknal do Oslo w Norwegii w tak zwane try miga.
Ja jednak z tego tramwaju w koncu wysiadlem.
Pozdrawiam Was wzystkich, fajnie bylo. Do czasu.
Obserwuj wątek
    • gzesiolek Re: Adios Amigos 28.12.21, 12:22
      Oj waga starzejesz się...
      Nie rób dramy, ot napisz od czasu do czasu, a jak nie chcesz to nie pisz, ale robienie wątku z tego, że wysiadasz, bo masz dość... Ja pier...e to tylko forum... W życiu ile razy miałeś dość? I nadal jakoś dajesz radę co nie...
      Weź się w garść, dupę w troki i jakby co załóż coś ciekawego, a nie strzelaj focha... Na razie...
      • waga173 Re: Adios Amigos 28.12.21, 12:47
        Widzisz Kolego Grzesiolek, ja nie jestem z takich co mi beda watki usuwac. Pojebaniec o stu nickach jest nietykalny, a ja tykalny. Prawdopodobnie przez niego.
        Powtarzam, milo bylo, czasami nawet nie majac racji chwytalem sie argumentow z dupy aby tylko ozywic dyskusje.
        Dla wszystkich ktorzy to czytaja, HAPPY NEW YEAR!*
        *Czy Ty Gezesiolek nie jestes przypadkiem Grzesiek A******* z ulicu G***********16?
        Bo nick masz ciekawy...
              • tiges_wiz Re: Adios Amigos 28.12.21, 14:09
                Przykłady:
                O kurwa zesram sie i do podtarcia uzyje gazety (4) waga170
                Crannmer, zrobiles homework na tamat Hamiltona (4) waga173
                Bimota, napisz wiersz albo piosenke o barankach (8) waga170
                Pytam bo nie wiem, dlaczego w tytule watku mozna z (3) waga170
                Do Trypla w rrzy sekundy moj wpis poszedl do Oslo (6) waga173
                O/T czy nie O/T? (3) waga173

Więc niech nie robi z siebie takiego biednego-prześladowanego
                • misiek13 Re: Adios Amigos 28.12.21, 14:14
                  tiges_wiz napisał:

> Przykłady:
                  > O kurwa zesram sie i do podtarcia uzyje gazety (4) waga170
                  > Crannmer, zrobiles homework na tamat Hamiltona (4) waga173
                  > Bimota, napisz wiersz albo piosenke o barankach (8) waga170
                  > Pytam bo nie wiem, dlaczego w tytule watku mozna z (3) waga170
                  > Do Trypla w rrzy sekundy moj wpis poszedl do Oslo (6) waga173
                  > O/T czy nie O/T? (3) waga173
                  >
                  > Więc niech nie robi z siebie takiego biednego-prześladowanego
                  >

Mam lepsze przykłady:

1. "Zapominasz chujku o piątym przymiotniku." qqubek
                  2. "wiesz chamie niemyty, że do ciebie i twojego gównianego ataku" qqubek
                  3. "Mam nadzieję, że jak dokopią się do farm trolli, to odpowiesz za współsprawstwo... niech to będzie grzywna i 4. jakieś zawiasy, a i tak będę kontent." qqubek

Pytanie do tigesa : dlaczego tego nie usunąłeś? qqubek mnie wylgarnie obraża! to wulgaryzmy i groźby niekulturalne ! bo qqubka lubisz a mnie nie lubisz? haha
        • tiges_wiz Re: Adios Amigos 28.12.21, 13:56
          >Pojebaniec o stu nickach jest nietykalny, a ja tykalny.

Chyba coś kłamiesz. Znajdź mi jakiś post misiaczka :)
          Twoje przynajmniej lądują na ośle. Tam można kontynuować.
        • gzesiolek Re: Adios Amigos 28.12.21, 14:04
          Co do usuwania wątków pełna zgoda...To tiges tak się przejął, czy siakieś wraże siły?
          Co do focha, pierdol to i to bez dupy ruszania... Jakeś waga, nie takie przeciwności kiedyś Cię nigdy nie zraziły... Tylko byś zapodał puentę, która by w pięty modowi poszła...
          Co do Futrzastego to nikomu nie znikają tak posty i wątki jak mu ostatnio... Tiges tnie równo z glebą...
          Co do mej tożsamości to niestety (albo na szczęście) jakem żyw żadnego Grześka A z G... nie znam...
          Jam jest Grzesiek ale z zupełnie innej strony alfabetu bo Z... i z Krakowa, P.... 5/17
          A w nicku nic ciekawego ot przeszło 20lat temu jak zakładałem skrzynkę do komunikacji z aktualną miłością, która pracowała za oceanem, jak że wszystkie grzeski czy grzeski z data urodzenia były zajęte, użyłem inicjałów i dodałem coś ocieplającego wizerunek :P
          I tak już zostało w necie, że jak zobaczysz gzesiolek (ew. gzesiolej, gzesioley) to na 99% będę ja...
          Zeby było śmieszniej, poza netem nikt z moich znajomych tego nicku nie używa lub nawet nie zna...
        • misiek13 Re: Adios Amigos 28.12.21, 14:23
          waga173 napisał:

> Widzisz Kolego Grzesiolek, ja nie jestem z takich co mi beda watki usuwac. Poje
          > baniec o stu nickach jest nietykalny, a ja tykalny.

jakto przez niego? ja niewinny jestem....nie mam możliwości kasowania wątków....nie jestem adminem....to przez tigesa bo to on kasuje wątki ....nietykalny? nieprawda...mi też pokasowali wątki....a wyzywanie od pojebańców niegrzeczne jest i tyle....żegnam
    • trypel Re: Adios Amigos 28.12.21, 12:34
      I nawet go opisałeś jako OT
      To już jakas skurywysynska złośliwość
      Weź ty nie adijosuj nam tu bo zostaną tylko Grażyny i Krystyny za chwilę
        • hukers Re: Adios Amigos 28.12.21, 16:43
          borsuczyca.klusek napisała:

> Chyba tylko Danusie 🙄
          >

Borsuczyca, widziałem tu na forum Twoje zdjęcia w jakiejś tam świątecznej kiecce.
          Ty niezła dupa jesteś, a nie żaden klusek.
          Jestem pozytywnie zaskoczony.
          A Borsuk śpi...
          I nie chwali...
          • frequenter.light Re: Adios Amigos 28.12.21, 22:06
            hukers napisał:

> Borsuczyca, widziałem tu na forum Twoje zdjęcia w jakiejś tam świątecznej kiecce.
            > Ty niezła dupa jesteś, a nie żaden klusek.
            > Jestem pozytywnie zaskoczony.

I kur..a potem i tak powiedzą, że Bywalec ściągnął grażyny na Automoto.
            A słodzą łaszą się i ślinią hukerski, qqbek, galtomonek i cała banda starych automociaków.
            Nic mi to nie przeszkadza - ale dlaczego potem atakują biednego Bywalca?
            Ściągnął grażyny itp (nawet te których nie ma na grażynie czyli Danuśka xxx49)
            • qqbek Re: Adios Amigos 28.12.21, 22:12
              frequenter.light napisał:

> I kur..a potem i tak powiedzą, że Bywalec ściągnął grażyny na Automoto.
              > A słodzą łaszą się i ślinią hukerski, qqbek, galtomonek i cała banda starych au
              > tomociaków.

Ja się łaszę?
              Wypraszam sobie.
              Tylko z kluseczką się znośnie gada, cała reszta tego, co tutaj wlazło to jedna wielka pomyłka.
              Za to ja na e-madce mam chyba raptem dwa posty, lata temu i bez większego odzewu... nie to co engine, czy kilku innych tutaj.

> Nic mi to nie przeszkadza - ale dlaczego potem atakują biednego Bywalca?
              > Ściągnął grażyny itp (nawet te których nie ma na grażynie czyli Danuśka xxx49)

Ale czy ja mam do ciebie pretensje?
              Największe mam do engine...
              Dlaczego więc mi włazidupstwo zarzucasz?
              • frequenter.light Re: Adios Amigos 28.12.21, 22:24
                wlazidupstwa Ci nie zarzucam - ale wiem ze jestes pies na baby (myśle ze wierny jednak małżonce)

Engin działa na grażyny jak czerwona płachta na rozjuszonego byka - to prawda.
                Mnie czesc grazyn lubi a cześć nienawidzi

Anyways, toast Franciszkanerem właśnie wnoszę w kierunku Lublina jako toast pokoju :)
                • qqbek Re: Adios Amigos 28.12.21, 22:39
                  Mam Johannes-a z browaru Amber, więc zdrówka.
                  Jutro Orange przyjeżdża w końcu Internet stacjonarny zakładać (aż dziwne, że wytrzymałem pół roku z lejkiem po 400GB w LTE), Zafira u mechanika, do pracy nie jadę, to mogę się napić.

A co do "pies na baby" - z małżeństwem jest tak, jak z pójściem do restauracji, gdy jest się na diecie - dieta nie sprawia przecież, że nie da się obejrzeć całej karty dań...
            • x4x9x Re: Adios Amigos 28.12.21, 22:14
              To chyba normalne, ładnie wygląda w tej sukience. Mnie też niedawno sąsiad strzelił komplement, ale go nie powtórzę, bo nie powinien tak do mnie mówić.
                • qqbek Re: Adios Amigos 28.12.21, 22:57

> Kluska, przecież ja jeszcze nie mam kuchni - zmywarka bedzie - po raz wtóry pyt
                  > am : jaka markę polecasz? Zjemensa?

Zmywarki nie masz?
                  Miałem Electroluxa, miałem tanią Beko, miałem Siemensa, teraz mam drogą Beko... wszystko jeden "wuj" co do skuteczności mycia, ale z trwałością było tak, że Electrolux i tanie Beko szybko się poszły kochać.
                  Siemens żyje do dziś (będzie z 5 lat już), ta droga Beko w użyciu od marca, więc jeszcze nie mogłem sobie opinii wyrobić (na pewno masę nabłyszczacza zużywa w porównaniu z Siemensem, za to mniej soli).

Kup coś przyzwoicie wykończonego (żadnych plastikowych komór - ma być nierdzewka dookoła) i przyzwyczaj się do myśli, że taniej niż za 2-2,5 nie kupisz.
                  No i nie daj się podpuścić nikomu od szafek, że "45 cm to wystarczy", jesteś facetem z żoną i trojgiem dzieci, doskonale wiesz, jak ważne jest "te 15 centymetrów" - słowem "sześćdziesiątka" to nie przesada, to w twoim wypadku rozsądne minimum.
                  • frequenter.light Re: Adios Amigos 28.12.21, 23:02
                    Ma być 60-ka. Może Siemens. A co sądzicie o zmywarkach Ikei?
                    Nie mam aktualnie w mieszkaniu zmywarki bo mam kuchnie z mała ilością szafek i to o takich wymiarach, ze nawet na 45 musiałbym rozwalić i wymienić pół kuchni oraz stracić wazna szafkę, chciałem kupować, rozmawiałem z żoną, ale oprotestowała ten pomysł, mamy się przemęczyć do przeprowadzki, sam zmywam często i sobie wtedy słucham muzyczki
                    • gzesiolek Re: Adios Amigos 29.12.21, 12:34
                      Ja mam Boscha, czyli Siemensa w innym wdzianku, ale mam 45cm i dla rodzinki 2+2 jest idealna... Jedno pakowanie pełne na dzień... Jedynie jak są goście to wtedy brakuje 60cm...
                      Aha generalnie sprzęt nie do zdarcia...

• borsuczyca.klusek Re: Adios Amigos 28.12.21, 22:58
                  Mam siemensa. Wszystko domywa i co ważne naczynia wychodzą suche. Jedyna wada jaką zauważyłam to dość szybko wytarł się panel i wygląda jak brudny. Ale i tak go nie widać, więc whatever 🙄
                  • qqbek Re: Adios Amigos 28.12.21, 23:03
                    Jak to "wygląda jak brudny"?
                    Masz wolnostojącą zmywarkę? Serio?
                    Bo w mojej Beko wytarł się po pół roku (w Siemensie chyba dłużej to zajęło, ale też się wytarł) - ale co to komu przeszkadza, skoro widzisz go tylko wtedy, gdy ustawiasz zmywanie?
                      • qqbek Re: Adios Amigos 28.12.21, 23:32

> Mam zabudowaną i rzeczywiście widać tylko przy otwieraniu.

No to co marudzić?
                        Ze wszystkimi się tak ostatnio dzieje, więc nie ma co włosa na czworo dzielić nad jakimś zdrapanym lakierem.
                        Byle by wyświetlacz działał i piktogramy z opisem programów i funkcji dodatkowych się nie starły, żeby było wiadomo "co do czego" przy ustawianiu, i na resztę można mieć "wyfafane".
                  • hukers Re: Adios Amigos 29.12.21, 12:21

> Mam siemensa. Wszystko domywa i co ważne naczynia wychodzą suche. Jedyna wada j
                    > aką zauważyłam to dość szybko wytarł się panel i wygląda jak brudny. Ale i tak
                    > go nie widać, więc whatever 🙄
                    >
                    O widzisz, też mam zmywarkę Siemensa, od, uwaga, uwaga, 16 lat.
                    Zajebisty sprzęt, teraz już takich nie robią.
                    A panel, po 16 latach, też wygląda jak nowy.
                  • qqbek Re: Adios Amigos 28.12.21, 23:27
                    engine8 napisał(a):

> Miele - nic jej nie bije, plus zona do ladowania i rozladowywania

Cenowo niestety też.
                    Ale rzeczywiście sobie kiedyś sprawię Miele, jak już będę taki ramol, że zepsutej Beko w godzinę nie wymienię na nowego Siemensa.
                    Póki co daję radę :)

A Miele to taki Bentley sprzętu AGD.
                    • engine8 Re: Adios Amigos 28.12.21, 23:56
                      My mamy juz druga bo pierwsza poszla z domem (ktore nawiasem mowiac w odroznieniu od naszych wcale nie miele - czyli nie ma mlynka na zmielnie resztek ktore trzeb niestety zmyc z talerza) i koszt w sumie niecale 2x tego co jakas tam inna.
                      Podobnie z odkurzaczami - 2x drozsze ale warte.
                      Gdyby sie Miele nie wycofalo z runku z pralkami i suszarkami naszych rozmiarow to pewnie tez mielibysmy ale oni mieli je tu wycenione 6x w porownaniu z lokalnymi i sie nie sprzedawaly jako ze sa granice rozsadku.
            • hukers Re: Adios Amigos 29.12.21, 12:25

> hukers napisał:
              >
              > > Borsuczyca, widziałem tu na forum Twoje zdjęcia w jakiejś tam świątecznej
              > kiecce.
              > > Ty niezła dupa jesteś, a nie żaden klusek.
              > > Jestem pozytywnie zaskoczony.
              >
              > I kur..a potem i tak powiedzą, że Bywalec ściągnął grażyny na Automoto.
              > A słodzą łaszą się i ślinią hukerski, qqbek, galtomonek i cała banda starych au
              > tomociaków.
              > Nic mi to nie przeszkadza - ale dlaczego potem atakują biednego Bywalca?

Atakują, bo miałeś jeden transfer udany na pięć wykonanych....
            • gzesiolek Re: Adios Amigos 29.12.21, 12:28
              Zwykle ja mam "ale" do tego Twojego prowokowania między auto-moto a egrażynkami, ale tylko jak widzę, że ciągle wracasz tam i ciągle jakieś wiązane linki wrzucasz... Tutaj z tam, i tam z tutaj...
              Więc tutaj nie płacz, bo sam wiesz, że bez powodu Ci szpil nie wbijam ;)
      • waga173 Re: Adios Amigos 28.12.21, 13:08
        qqbek napisał:

> Pierdolisz jak postmenopauzalna Grażynka...
        >
        Chuj tam, jak bym pierdolil to bym dupa ruszal. Raz sie usmialem jak kobitka uslyszawszy nie pierdol odpowiedziala
        absztyfikantowi "jak bym pierdolila to bym dupa ruszala" i mnie to sie wydalo baardzo smieszne:)
        Jeden z moich przodkow Wojska Polskiego w Anglii za czasow wiadomo w ktorych latach, dowodzil Pierwsza Podolska Brygada Kawalerii. Na wszystkich paradach meldowal zwierzchnictwu jako First Polish Podolish Pierdolish Cavalry Regiment i oni to powtarzali nie tylko po jakichs tam megafonach, ale i w gazetach:)
    • hukers Re: Adios Amigos 28.12.21, 14:35
      Tiges ma fuchę jak minister zdrowia w czasach covidu.
      Część narzeka, że zbyt liberalny, część, że zbyt radykalny.
      Nie dogodzisz.
      A prawda jak zwykle, leży pośrodku.
    • tiges_wiz Re: Adios Amigos 28.12.21, 15:02
      OT zostają wątki które mają jakiś potencjał na dyskusje jak ten o covidzie czy o resorakach (ale to nawet nie jest nawet chyba OT). Reszta to kierunek osioł. Jak zaczyna się pyskówka, to też kierunek osioł (nawet jak autor jest niewinny) no chyba, że można całą gałąź łatwo usunąć.

Więc już zostałem z jednej strony pisowcem, a pisowiec marudzi, że jest wycinany.
      • misiek13 Re: Adios Amigos 28.12.21, 18:46
        tiges_wiz napisał:

> OT zostają wątki które mają jakiś potencjał na dyskusje jak ten o covidzie czy
        > o resorakach (ale to nawet nie jest nawet chyba OT). Reszta to kierunek osioł.
        > Jak zaczyna się pyskówka, to też kierunek osioł (nawet jak autor jest niewinny)
        > no chyba, że można całą gałąź łatwo usunąć.
        >
        > Więc już zostałem z jednej strony pisowcem, a pisowiec marudzi, że jest wycin
        > any.
        >

Nie marudzę. Cieszę się,że robisz porządek. Chciałbym pomóc i dać Ci jedna radę. Kasuj także posty wulgarne. Ja nie używam takich słów. Np. Qqubek w tym wątku użył słowa brzydkiego. Zgłosiłem. Działaj.
        • x4x9x Re: Adios Amigos 28.12.21, 18:53
          Qqbek nieraz mnie obraził, ale nigdy na niego nie donosiłam ( ani na inne osoby), bo nie jestem kapusiem. Nie donoś, nikt tego nie lubi.
          • misiek13 Re: Adios Amigos 28.12.21, 19:43
            x4x9x napisała:

> Qqbek nieraz mnie obraził, ale nigdy na niego nie donosiłam ( ani na inne osoby
            > ), bo nie jestem kapusiem. Nie donoś, nikt tego nie lubi.

Ciebie nie obraził tak jak mnie wiele razy non stop w prawie każdym wpisie w sumie z 20-40 razy bardzo wulgarnie.
            • qqbek Re: Adios Amigos 28.12.21, 20:10
              A ty "kulturalny człowieku" kupiłeś z cudzej żałoby.
              To ja już wolę przekląć kilka razy, niż z taką "kulturą" tutaj wjeżdżać.
                • misiek13 Re: Adios Amigos 28.12.21, 20:21
                  Dobra wyzywaj mnie zasłużyłem. Nie kpiłem z żałoby tylko broniłem prezesa który na cmentarz poszedł gdy inni nie mogli...Przepraszałem już z 5 razy...sorry....
                  Głupi miś jestem , każdemy sie zdarzy coś głupiego napisać jeszcze raz przepraszam.
      • qqbek Re: Adios Amigos 28.12.21, 22:14
        marekggg napisał:

> no to szkoda...

Zresetuje (wytrzeźwieje/zapije/wytrzeźwieje/zapije) i zmieni zdanie.
        Tym bardziej, że za tydzień to forum będzie wyglądało już zupełnie inaczej... i będzie go kusić :)
          • qqbek Re: Adios Amigos 28.12.21, 23:29

> A co ma się zadziać? 🧐

Nie wiem, ale oczekuję tego z niepokojem.

Od soboty wchodzi nowy taryfikator.
            Może szwepsia złapią na zapierdalaniu i będziemy mieli wątek na 500 wpisów o narodowosocjalistycznym wyzysku uskutecznianym przez nierząd na bozi ducha winnych repach?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka