Dodaj do ulubionych

W maju pisowskie lotniska czynne od 9:30 do 17:00

27.04.22, 01:00
Brakuje pół godziny do pełnego etatu. Będziemy ewenementem w skali świata.

Pisowcy to wybitni specjaliści od lotnictwa - komisje smoleńskie, CPK, a teraz kontrolerzy. I nad wszystkim czuwa pisowski przygłup H0rała.
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: W maju pisowskie lotniska czynne od 9:30 do 1 27.04.22, 09:41
      Gdybym miał gdzieś lecieć na majówkę, to bym się pewnie mocno wkurwił.
      A tak siądę sobie z boku i popatrzę jak ten burdel się rozpada kawałek po kawałku.
      Mam Schadenfreude.
      Od siedmiu lat pisałem, że tak się "radosna twórczość" tych skurwysynów skończy (kryzysem i kompromitacją Polski).
      • only_the_godfather Re: W maju pisowskie lotniska czynne od 9:30 do 1 27.04.22, 09:47
        Pytanie czy to się skończy szybko, czy patowa sytuacja będzie trwać dłużej. Jeśli będzie dłużej, to zamiast lecieć z Polski, najwyżej będę szukał lotów z Berlina albo czeskiej Ostrawy. Rodzice mają przylecieć na koniec maja do PL, zawsze latali do KTW albo LCJ, ale jeśli nie będą ograniczenia to wybór pewnie padnie na Berlin albo Ostrawe.
        • qqbek Re: W maju pisowskie lotniska czynne od 9:30 do 1 27.04.22, 09:56
          U mnie na LUZ to gdyby nie wojsko ostatnio, to mogliby Horałę do pasania krów zatrudnić, bo po 4-5 lotów... dziennie jest.
          • only_the_godfather Re: W maju pisowskie lotniska czynne od 9:30 do 1 27.04.22, 09:57
            to i tak lepiej jak na LCJ.
            • qqbek Re: W maju pisowskie lotniska czynne od 9:30 do 1 27.04.22, 10:35
              only_the_godfather napisał:

> to i tak lepiej jak na LCJ.

Właśnie rzuciłem okiem na tablicę odlotów na LCJ.
              O kurczę, takie wielkie miasto, a takie "zdechłe" lotnisko.

U mnie dzisiaj 5 odlotów (2x Warszawa, 2x Lądek Zdrój, Dublin)... na LCJ 5 odlotów (2x Dublin, 3x Lądek Zdrój)... od dziś po drugi maja, czyli przez 6 kolejnych dni :)

U nas za "ruch" robią transportowce teraz głównie, w Niemcach pod Lublinem urządzili główne centrum dystrybucji i przeładunku pomocy humanitarnej dla Ukrainy i samych cywilnych z lekami i innymi takimi jest po kilka dziennie. A do tego są jeszcze "nierozkładowe" - wczoraj przykładowo Guterres od nas do Moskwy poleciał.
              A są jeszcze takie, które widać "fizycznie", ale które latają bez włączonych transponderów (czyli nie widać ich na Flightradar).
      • pies_w_studni Re: W maju pisowskie lotniska czynne od 9:30 do 1 27.04.22, 19:07
        Ja w tym roku w maju zamiast do samolotu to wjeżdżam na prom. Miałem nosa...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka