Dodaj do ulubionych

O/T Czy jest jasnowidz na sali?

02.05.22, 08:27
Albo prorok? Bo ciekawi mnie czy Chujutin bedzie na defiladzie 9-tego maja czy nie bedzie, "ze wzgledu na stan zdrowia"?
Przecieki typu filmiki ze tu mu sie trzesie reka a tam noga, nie do pomyslenia u dyktatorow, sa wedlug mnie na tyle niezwykle ze az podejrzane. To jest preludium do czegos.
Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: O/T Czy jest jasnowidz na sali? 02.05.22, 16:22
      Kiedys byl jasnowidz w III Rzeszy, przeopowiiedzail zwyciestwo NSDAP w wyborach, to ze adolf bedzie kanclerzem, ze obali traktat wersalski i tak dalej...
      adolf byl zachwycony, jasnowidz byl geniuszem...
      Ale skonczyl zamordowany w lochu gestapo, bo adolf chcial koniecznie wiedziec, jak skonczy sie wojna...
      I tu jasnowidz nagle dostal zacmienia i twierdzil, ze nie wie....
      A wyraz twarzy mial taki, ze bedzie totalna wtopa dla adolfa...
      pl.wikipedia.org/wiki/Erik_Jan_Hanussen
      • wislok1 Re: O/T Czy jest jasnowidz na sali? 02.05.22, 19:38
        W 1825 roku zmarl oficjalnie car Rosji Aleksander I...
        No, oficjalnie, bo jak otwarto trumne w Petersburgu, to byla pusta, bez trupa cara....

Oczywiscie to zatuszowano, jego brat Mikolaj I, nowy car, oswiadczyl, ze starszy brat zostal zakopany na miejscu, gdzie nie nie powie....

I koniec dyskusji, kto bedzie temat drazyl, to Syberia czeka, dozywocie na wlasna prosbe....

Rzecz jasna nikt nie drazyl, pojawilo sie sporo plotek i spekulacji, ale Aleksander I zniknal, jego cialo tez....
    • donvito52 Re: O/T Czy jest jasnowidz na sali? 02.05.22, 21:15
      waga173 napisał:

> Albo prorok? Bo ciekawi mnie czy Chujutin bedzie na defiladzie 9-tego maja czy
      > nie bedzie, "ze wzgledu na stan zdrowia"?
      > Przecieki typu filmiki ze tu mu sie trzesie reka a tam noga, nie do pomyslenia
      > u dyktatorow, sa wedlug mnie na tyle niezwykle ze az podejrzane. To jest prelud
      > ium do czegos.

Spytajcie tego chusteczka Jackowskiego co do losów wojny i Putlerka.
      Tylko trzeba nagrać łgarza i oszusta bo wyprze się.
      Swoją drogą, cóż za idioci wierzą w brednie tego ****a ??
    • bolo2002 Re: O/T Czy jest jasnowidz na sali? 03.05.22, 08:32
      Chujutin na defiladzie musi byc- bo bez niego- to ona nie moze sie odbyc! To , że ręka czy noga mu sie trzęsie to pół biedy- najwyżej za chwilę tego kawioru astrachańskiego nie utrzyma na łyzce. Gorsza jest głowa- bo to jest schizofremia i bandyta ma wizje i majaki- takie oto, że jest panem całego świata i musi nim zawładnąć. A tam jest jak w Korei Płn.-jak wódz każe to lud musi. I zaczyna robić sie niebezpiecznie- wygląda mi to niestety na początek III wojny światowej- bo chory desperat się nie zatrzyma na Ukrainie!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka