Dodaj do ulubionych

Szaleństwo drogi do jazdy

18.05.22, 11:22
Dla mnie najważniejsze zniknie ograniczenie prędkości na budowanej A1. Łatwiej dojedziemy nad morze, domknie się połączenie Rzeszowa z Warszawą i autostradą A2, . Ale będą też utrudnienia z powodu remontów - podano w środę w "Rzeczpospolitej. Tu jest pełny wykaz .Ważne co się gdzieś wybierają w Polskę . www.salon24.pl/newsroom/1227936,niespodzianka-dla-kierowcow-zaoszczedza-mnostwo-czasu-nowe-drogi-na-wakacje
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Szaleństwo drogi do jazdy 18.05.22, 13:05
      Połączyli z północą Polski matecznik pisowskiego niedojebania umysłowego, czyli Podkarpacie.
      Gdyby to niosło ze sobą nadzieję na jakiekolwiek oświecenie tych terenów, to można by było się nawet cieszyć.
      Ale A4, łączącą niedojebanogród z zachodem, mają już kilka lat, a postępów nie widać.

Uczestnictwo w niedzielnych zabobonach na poziomie dwa razy wyższym niż w cywilizowanych częściach kraju.
      Dwa razy wyższy wynik wyborczy PiS też.

Jedyny pozytyw to trzecie lotnisko w zasięgu dwóch godzin jazdy od mojego domu, łatwiej się będzie na wakacje wybrać.
      • gzesiolek Re: Szaleństwo drogi do jazdy 18.05.22, 14:19
        Kubek, nie pierdol, Lubelskie jak odliczysz sam Lublin to ogólnie nie jest wcale lepsze, więc w krytyce konkretnej opcji politycznej, nie obrażaj aż tak samych wyborców, a obrażając tych wyborców, nie obrażaj wszystkich mieszkańców danego regionu...
        Takim pierdoleniem tylko właśnie się napędza tych mniej zdecydowanych do głosowania przeciw takim "oświęconym" którzy nas obrażają...
        • gzesiolek Re: Szaleństwo drogi do jazdy 18.05.22, 14:27
          Przykład mojego taty... Całą rodzinką go urabiamy, bo on PiSu nie lubi, ale jeszcze bardziej nie lubi PO itp. Żeby przypadkiem na PiS nie zagłosował ;)
          Ale wystarczy, że jacyś oświeceni opozycjoniści gdzieś w mediach pierdolnie takimi tekstami obraźliwymi jak Ty powyżej... A tata choleryk jest i już mu się rozsądek wyłącza... Że go jakiś gołowąs obrażać będzie... i to nawet gdy on przecież ostatnio na PiS nie głosował... I tym razem na złość zechce na PiS zagłosować...

Właśnie takim pierdoleniem wciąż dajemy na tacy PiS wygraną w wyborach...
            • gzesiolek Re: Szaleństwo drogi do jazdy 18.05.22, 14:48
              No w TVP raczej nikt nie pierdoli o niedojebaniu umyslowym mieszkańców podkarpacia...
              Obawiam się, że prędzej coś takiego usłyszał w TVN24...

No i nie rób z niego nieogarnietego gościa... Co można mu cokolwiek ograniczać przy okazji zmiany standardu... Wykształcenie wyższe, elektryk elektronik, zarządzał w swym życiu zakładem prordukcyjnym na kilkaset ludzi... Rozumem ogarnią i TVP bezkrytycznie nie wierzy, ale choleryk jest i odjebania elit z warszafki nie potrafi znieść...
          • stavros2002 Re: Szaleństwo drogi do jazdy 18.05.22, 14:41
            Różnicę widać gdzieś na linii Janowa Lubelskiego. Jadąc na południe opuszcza się rosyjską krainę rozpieprzonej architektury a'la Góra Kalwaria albo Ząbki i wjeżdża w obszar gdzie miasteczka jak Łańcut albo Jasło niewiele różnią się od słowackiego Bardejova, węgierskiego Tokaju czy czeskiego Ołomuńca :)
        • qqbek Re: Szaleństwo drogi do jazdy 18.05.22, 14:34
          A czy ja twierdzę, że lubelskie jest bez winy?
          Upieram się jednak, że chęć głosowania na tych skurwysynów po prawie dwóch kadencjach ich radosnej twórczości to nic innego niż wynik albo skurwienia (czytaj świadomego dania głosu na szkodników za korzyść materialną), albo niedojebania umysłowego.
          • gzesiolek Re: Szaleństwo drogi do jazdy 18.05.22, 14:42
            Więc po co wyskakujesz z tym w tym temacie... Czy jakby był temat o drogach z Lublina do Warszawy to też byś pierdolił w podobny sposób?
            Obrażasz tym pierdoleniem wszystkich mieszkańców Podkarpacia...
            • qqbek Re: Szaleństwo drogi do jazdy 18.05.22, 14:54
              Jadę sobie tez równo po mieszkańcach mojego rejonu..
              Po drugie nazwałem podkarpackie "matecznikiem pisowskiego niedojebania", nie widzę tutaj stwierdzenia bardziej ogólnego.

A cackać się ze skurwysynami z PiS nie zamierzam.
              Tusk się cackać próbował, zamiast te wszystkie Ziobry, Kamińskie, Wąsiki i kierownictwo tej całej mafii do pierdla po ich wyczynach z czasów pierwszych rządów, powsadzać.

Wersal?
              Wersal już był.
                • nousecomplaining Re: Szaleństwo drogi do jazdy 18.05.22, 17:31
                  > A sami politycy się głaskają po ch...ch. Może czas odwrócić ten trend i nie jebać zwykłych ludzi, a jebać polityków?
                  W pełni popieram. Nie chcę nawet wiedzieć, kto z kim spotyka się „na wódeczce” po tym, jak np. w programie typu Kawa na ławę wieszają na sobie psy i niby się obrażają.
                  Jebać polityków.
          • jureek Re: Szaleństwo drogi do jazdy 23.05.22, 14:29
            qqbek napisał:

> A czy ja twierdzę, że lubelskie jest bez winy?
            > Upieram się jednak, że chęć głosowania na tych skurwysynów po prawie dwóch kade
            > ncjach ich radosnej twórczości to nic innego niż wynik albo skurwienia (czytaj
            > świadomego dania głosu na szkodników za korzyść materialną), albo niedojebania
            > umysłowego.

A może to wynik braku alternatywy? No bo, jeśli media i pisowskie, i tvn-owskie zgodnie nadają, że jedyną alternatywą dla rządów PiS jest Tusk, to ktoś, kto widzi, że rządy PiS nie są dobre, ale rządy PO-PSL uważa za jeszcze gorsze, zamiast zagłosować na kogoś spoza tej pary, zagłosuje na mniejsze zło, czyli PiS. Takie są skutki grania na polaryzację.
            • bguslawko_1 Re: Szaleństwo drogi do jazdy 23.05.22, 15:13
              Siema Juras lewicowy chłopcze .Na ten czas nie ma nic lepszego.Stały elektorat ,czyli emeryci siłą napędzającą PIS .Waloryzacja emerytur w lipcu znowu .Nie ma bata na PIS.Guzik naród obchodzi kto za to zapłaci .Jest kasa to się bierze.Na FK nuda .Zresztą pewne dziewczę o tych samych korzeniach znikło i trzeba jej dać czas na uregulowanie życia osobistego .Zawsze mnie wzruszała tą walką o dzieci i te narodzone i nie .Nie lubię nagonki na kogoś ,a Psa zawsze będę bronił .Nic nie poradzę ,ale lubię rozmawiać z kobietami .Na wszystkich portalach .Z adminkami też .I nie ma tu żadnych podtekstów seksualnych .Po prostu lubię .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka