Dodaj do ulubionych

Jeszcze parę godzin

19.05.22, 19:18
zostało do umycia swojego autka. Jutro już będzie za późno :)

Przy okazji
Obserwuj wątek
      • al.1 Re: Jeszcze parę godzin 19.05.22, 21:06
        waga173 napisał:

> Jak przeczytalem ze jutro bedzie za pozno to pomyslalem ze pewnie pis zakazal mycia samochodow.

Nie. Rzecz w tym, że na następną okazję trzeba czekać cały rok. Jedni twierdzą, że brud jest konserwantem karoserii, ale... nie w sezonie zimowym, bo sól przyczynia się do nadżerek.
    • bolo2002 Re: Jeszcze parę godzin 20.05.22, 08:11
      Tyle tylko, że ... częste mycie-skraca życie- nawet najlepszego auta. Jak sąsiad myje auto co tydzień szczotą-to lakieru juz praktycznie nie ma . Taki matoł- nie rozumie, co robi. Tylko bezdotykowo!
      • al.1 Re: Jeszcze parę godzin 20.05.22, 23:02
        trypel napisał:

> 5 maja był światowy dzień mycia rąk. Mam nadzieję że umyłeś na zapas i starczy na długo

Nie, bo mam dylemat osiołka po zezłomowaniu anglika z uwagi na wysokie koszty przekształceniowe.
        Nie wiem co lepiej:
        - czy moje brytyjskie prawo jazdy wymienić na polskie, czy
        - udać głupa i zawnioskować wtórnik?
        Na Wyspach sprawa jest banalnie prosta. Jak mija termin ważności, odhaczasz choróbska, których nie masz i z automatu masz przedłużkę. W naszym pięknym acz jajcarskim kraju pewnikiem będą żądać badań lekarskich i kto wie, czy nie będzie sugestii aby wdzięczności nie wsadzić do kieszeni.
        • qqbek Re: Jeszcze parę godzin 21.05.22, 22:05
          al.1 napisał:

> W naszym pięknym acz jaj
          > carskim kraju pewnikiem będą żądać badań lekarskich i kto wie, czy nie będzie s
          > ugestii aby wdzięczności nie wsadzić do kieszeni.

Co się boisz - to lekarz orzecznik - sprawdzi czy widzisz i czy umiesz utrzymać równowagę.
          Gdyby to miał być psychiatra, to mógłbyś się bać, a tak "luz blues".
          • al.1 Re: Jeszcze parę godzin 21.05.22, 23:16
            qqbek napisał:

> Co się boisz - to lekarz orzecznik - sprawdzi czy widzisz i czy umiesz utrzymać
            > równowagę.
            > Gdyby to miał być psychiatra, to mógłbyś się bać, a tak "luz blues".

Jeśli nie będzie tworzenia sztucznych problemów, to OK
      • waga173 Re: Jeszcze parę godzin 21.05.22, 01:48
        trypel napisał:

> 5 maja był światowy dzień mycia rąk. Mam nadzieję że umyłeś na zapas i starczy
        > na długo

Ja ciagle drapie sie po jajach, na zapas. Bo lada chwila pisi i ich epidiaskop wymysla Narodowy Dzien Drapania i "sztraf" za drapanie sie kiedy indziej. A potem za drapanie sie gdzie indziej. Przerazajacy jest brak granic ludzkiej glupoty. Dla pisiakow bystrzakow dowcipnisiow, a takich wsrod smutnych debili u nich nie znajdziesz, swoja glupote zaliczam tez, wiec sie nie wysilajta na jakies zalosne riposty ala wina Tuska.
        • al.1 Re: Jeszcze parę godzin 21.05.22, 23:26
          waga173 napisał:

> Ja ciagle drapie sie po jajach, na zapas. Bo lada chwila pisi i ich epidiaskop
          > wymysla Narodowy Dzien Drapania i "sztraf" za drapanie sie kiedy indziej. A pot
          > em za drapanie sie gdzie indziej. Przerazajacy jest brak granic ludzkiej glupot
          > y. Dla pisiakow bystrzakow dowcipnisiow, a takich wsrod smutnych debili u nich
          > nie znajdziesz, swoja glupote zaliczam tez, wiec sie nie wysilajta na jakies za
          > losne riposty ala wina Tuska.

W każdym dniu jest jakieś święto. Niektóre wymyślone chyba przez czubów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka