Dodaj do ulubionych

OT/ Kto to jest ten, nowy na forum, Bogusław?

25.05.22, 18:04

do putnia wafla...
Misiak?
Bo frazę ma ciężką jak futrzasty.
Obserwuj wątek
    • stavros2002 Re: OT/ Kto to jest ten, nowy na forum, Bogusław? 25.05.22, 19:26
      taniarada
      26.07.21, 20:08
      Ja też jestem gejem i się tego nie wstydzę....Kaczor lubi kobiety co za pierd.

taniarada
      Re: EURO vs PLN.
      17.11.21, 15:03
      Dzisiaj sprzedałem 500 euro za 465zl .To będzie na mandaty .Za tych złodziei z PO było niedopomyślenia .
      Odpowiedz Link Zgłoś

taniarada
      27.08.21, 18:02
      Masturbacja to zdrowe podejście do życia .Często to robię i wcale się tego nie wstydzę, ach te kochane rączki

taniarada
      18.12.21, 18:35
      Moja ukochana żona ,teraz przyjaciółka straciła ochotę na seks ,ładne kilkadziesiąt lat temu .A uprawialiśmy seks na różne sposoby.A później ciach mat i nie ma.Dlaczego straciła ?Bóg raczy wiedzieć .Powiedziała że za moje hulaszcze występki w wcześniejszej fazie maleństwa. Przestała być atrakcyjna, mocno utyła ,a była piękną kobietą .Ale nie i tak się skończył sen o moim małżeństwie .Nie ma u mnie tajemnic ,fałszywego wstydu lub obłudy i kłamstwa .Temat seksu poruszałem z wieloma kobietami i to one raczej były zaskoczone tym ,że jestem otwarty . I tyle w pacierzu .Idę dokończyć robotę co zacząłem .

taniarada
      18.12.21, 21:09
      Jutro znowu do spowiedzi .Nie umiem pohamować swoich emocji.

taniarada
      19.12.21, 14:51
      Pytania zadajesz Adam z cyklu katechizm dla dzieci.A proszę księdza skąd wzięły się aniołki .A kurwa spadły z księżyca .Idę się nachlać.

taniarada
      21.12.21, 01:14
      Moja kochana stara Ta nasze rozmowy , taniarada (2893) rok 2017 taniarada (2883)rok 2018 taniarada (3427)rok 2019, taniarada (3857) rok 2020 taniarada (2525)rok 2021 .Zawsze byłem oczkiem w głowie na FK.Już nie chciałem dalej szukać .I znowu sobie zadaję pytanie ,czy to jest miłość ,czy to jest kochanie ?Zaznaczam ,że w roku 2021 uciekłem na FP ,ale moje szczęście też tam było parę razy .Jesteś taka wierna .Wybierz sobie co chcesz pod choinkę ,może być ze złota ,kolczyki z brylantami ,jakiś pierścionek ,tylko nie zaręczynowy.Co tam Ci się zamarzy moja droga.Byle szybko w piątek wigilia .😊
      Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś

taniarada
      01.12.21, 10:45
      Żal ci tyłek ściska ,że mnie kobiety lubią .A teraz precz ode mnie i zajmij się swoim życiem .

taniarada
      06.11.21, 13:10
      Oj zlemparciały aktywistki antypis zlemparciały.Brawo Terlecki za błyskotliwą oceną stopnia upośledzenia umysłowego.
      I tak miał szczęscie Terlecki,że zagadnęła go przed susialnią,a przecież mogła w czasie sikania.

taniarada
      06.11.21, 20:49
      Ze mnie to erotoman gawędziarz i nikomu krzywdy nie robię .To raczej ja wolę więcej dać .Wzbudzam wiele kontrowersji ,ale życie przy mnie nie jest nudne .

taniarada
      06.11.21, 23:41
      Pieprzyć taniąradę .Ważniejsze jest czym w tym kraju urządzonym przez dwie kadencje pisiorów da się żyć bez seksu.O to jest pytanie?
    • waga173 Re: OT/ Kto to jest ten, nowy na forum, Bogusław? 25.05.22, 20:19
      Pamietacie ten dowcip jak ikierowca wzial autostopowicza a ten pyta: Nie boi sie pan ze ja moge byc seryjnym morderca?
      Na to kierowca: Panie przeciez statystycznie jest to wrecz niemozliwe zeby w jednym samochodzie bylo dwoch seryjnych mordercow. Az takiego szczescia nie mamy zeby tu pisalo dwoch.
      No wiec te nowe gowno nie Boguslaw tylko bguslaw, to jest stare wielonickowe gowno pod nowymi wielonickami. Ja tu kiedys szczegolowo opisalem czym "pachnie" w naturze prawdziwy niedzwiedz, ale wpis zostal usuniety:)
      Niedzwiedz to niedzwiedz, pomylic go z innym stworzeniem trudno.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka