Dodaj do ulubionych

Malysz, teraz jest prezesem PZN....

25.06.22, 20:29
Tajner emerytura....

Ja pier..., gosc po zawodowce, kompletnie niekumaty, poziom umyslowy zawodowki to pochwal w jego wypadku,,,,

Tajner i KOLEJNI trenerzy kadry go rozgrywali jak ostatniego go.niarza,
robili go w wala non stop...

Do teg ostatnio sie zbuntowali najlepsi skoczkowie ze Stochem i Kubackim, tez go robili w wala non stop...

Skoki w PL teraz ostatecznie upadly....
Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: Malysz, teraz jest prezesem PZN.... 25.06.22, 20:39
      No, ale skoczek genialny, to trzeba mu oddac
      na nim sie zywili Tajner i nastepni trenrzy, plus stado dzialaczy z PZN....
      ciezki hajs na tym malo ogarnietym gosciu z zawodowki zarabiali...

A Malysz tez niezle zarabial, bo byl kura znoszaca zlote jaja....

Ale prezes PZN ????

Katastrofa

• wislok1 Re: Malysz, teraz jest prezesem PZN.... 25.06.22, 20:58
        On ku.wa nie ma zielonego pojecia o narciarstwie alpejskim poza skokami.....
        Nie wie nic, absolutnie nic.....

Do tego jako malo rozgarniety gosc po zawodowce jest idealna osoba dla wszystkich cwaniaczkow, co beda na nim zerowac....

Po zakonczeniu kariery skoczka usilowal robic kariere w rajdach samochodowych za panstwowe pieniadze Orlenu, skonczylo sie to totalna katastrofa, beznadziejny kierowca, dno odpadlo...

Tajner i dzialacze potrzebowali marionetki, uratowali go, od tego czasu byl DYREKTOREM w PZN, bez realnego wplywu na PZN, mial robic dobre wrazenie, zawsze mu kase odpallli....

A teraz prezes, marionetka dzialaczy...
      • qqbek Re: Malysz, teraz jest prezesem PZN.... 25.06.22, 22:38
        bywalec.hoteli napisał:

> widzę wątek, który założył Wisłok i sam sobie 3 razy odpowiedział 😂😂😂

Też mu na tę "sraczkę myślową" już uwagę zwracałem, ale on sobie z tego nic nie robi.

Ja tam takim pesymistą nie jestem.
        Małysz jest dekarzem, bo miał ojca alkoholika i musiał mieć zawód na wypadek, gdyby ze sportem "nie wyszło".
        I to właśnie świadczy o tym, że mocno stąpa po ziemi tak on, jak i jego wuj.

PZN miał już fatalne kierownictwo w przeszłości, co wcale nie przeszkodziło Małyszowi w zdobyciu "Olimpu" w skokach.
        • bywalec.hoteli Re: Malysz, teraz jest prezesem PZN.... 26.06.22, 01:20
          I dodatkowo jest kimś z forumowej wikipedii na tematy pobiczne.

Przykładowo: napiszesz, ze wypiłeś dobra kawę po wiedeńsku, to napisze ci o języku używanym w Monachium i Wiedniu i poda ile jest austriaków w Monachium

Nie znam sie na narciarstwie ale Małysz chyba głupi nie jest.
          • waga173 Re: Malysz, teraz jest prezesem PZN.... 26.06.22, 13:32
            bywalec.hoteli napisał:

> Nie znam sie na narciarstwie ale Małysz chyba głupi nie jest.

Oj jest jak ta ich cala reszta. Ryzykowac zyciem za metr dalej wyjebania dupa po sniegu. Ku radosci tak zwanych
            kibicow. Jedni sraja po nogach bo ich "idol" wygral a drudzy bo przegral.

• wislok1 Re: Malysz, teraz jest prezesem PZN.... 26.06.22, 15:50
        Ja juz pisalem wczesniej, ze czasem za pierwszym razem nie potrafie ujac swoich przemyslen, wiec dodaje UZUPELNIENIA..
        Nie jest to dyskutowanie z samym soba...
        Co do nowego prezesa,to chcialbym, zeby moje bardzo krytyczne spostrzezenia sie nie sprawdzily.....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka