Dodaj do ulubionych

Najszybsza fura świata na otomoto

13.07.22, 12:46
...Wydawało sie niemożliwe a jednak i to youngtimerem.. 43000 km od 8 do 10 lipca.. rekord Pana Wojciecha padł w Brzesku (Małopolskie)
Start
www.otomoto.pl/oferta/honda-shuttle-honda-shuttle-2-3-vtec-ls-ID6EsAbA.html?
Meta
www.otomoto.pl/oferta/honda-shuttle-honda-shuttle-2-3-vtec-es-ID6EMkQl.html

Obserwuj wątek
    • toommynaley Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 12:48
      och nie..dopiero teraz zobaczyłem..Pan Wojciech jednak zmienił tablice..sorki
    • qqbek Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 12:51
      Ciekawi mnie rzeczywisty przebieg tej Hondy.
      Nawet 218 nie wygląda zbyt wiarygodnie w wypadku 23-letniego VAN-a.
      • qqbek Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 12:58
        Tak przy okazji i dla porównania - moja 9-letnia Zafira (w której nie trzeba było obszywać na nowo kierownicy skórą, bo oryginalna trzyma się nadal dobrze). Zdjęcie ze stycznia, teraz bliżej 230 już jest.
    • duze_a_male_d_duze_m Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 13:04
      Różne VINy
      • toommynaley Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 13:10
        Przebieg z pewnością prawdziwy.. bez LPG to byłaby masakra ekonomiczna mówiąc kolokwialnie..
        • qqbek Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 13:11
          toommynaley napisał(a):

> Przebieg z pewnością prawdziwy.. bez LPG to byłaby masakra ekonomiczna mówiąc k
          > olokwialnie..

23 lata i 175 tysięcy?
          Prawdziwy?
          Ty tak serio?
          • kreinto Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 16:36
            qqbek napisał:

> 23 lata i 175 tysięcy?
            > Prawdziwy?
            > Ty tak serio?
            Moje zegary z przedwczoraj tuż przed północą. Rocznik 2017. W tym tempie za 18 lat będzie 37tys. 🙂

• qqbek Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 16:43
              Ty lepiej powiedz, co to za samochód i kiedy zamierzasz go sprzedawać... niewykluczone, że bym się w kolejce zechciał, juz teraz, ustawić.
              A od 2017 więcej zrobiłem (i to na pewno więcej) rowerem, niż ty samochodem. A samochodami od tamtej pory to juz z 80-85 (10-15 BMW X5), tyle samo Zafirą juz, 40-45 Golfem i jeszcze z 8-10 Pugiem (ktorego miałem raptem 8 miesięcy).
              • kreinto Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 21:33
                qqbek napisał:

> A od 2017 więcej zrobiłem (i to na pewno więcej) rowerem, niż ty samochodem.
                Ja też. 😉
                To auto stało 4 lata. Dopiero zacząłem nim jeździć. Zrobiłem przez pół roku dolny wynik. Wcześniej ktoś zrobił nim 5900km. w dwa miesiące od zakupu w Kanadzie i być może przez te ich niby wielosezonowe M+S letnie Bridgestony Turanza, nie wyhamował i zrobił małe bęc. Z tym, że, moje 2tys. w pół roku to i tak wyjątkowy wyjątek. Zwykle robię 3tys. rocznie.
                Auto nieduże, brzydkie i paliwożerne. 3.7 benzyna. W sumie to jest dla mnie bez sensu ale chciałem jeszcze zaliczyć jakieś, japońskie, wolnossące V6. Pewnie za pół roku, może rok będę sprzedawał? Poszukam Trevis-a perełki chociaż to byłoby cud gdybym znalazł bo to już wiekowe auta. 🙂
                • qqbek Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 21:37
                  Jak się tak kamuflujesz, to sam sobie wyszukałem - Infiniti G37 😁
                  • kreinto Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 23:01
                    qqbek napisał:

> Jak się tak kamuflujesz, to sam sobie wyszukałem - Infiniti G37 😁
                    Jeśli to ważne to QX50 long z pakietami W01 i P02. Z ostatnich miesięcy produkcji wersji J50.
                    Takie bezsensowne auto. 🙂
                    • qqbek Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 23:36
                      Fajny SUV.
                      Ale "po co", jak robisz tym przebiegi mniejsze niż rowerem?
                      To miałoby sens, gdybyś jeździł dłuższe trasy, albo chociaż dojeżdżał regularnie do pracy te kilkadziesiąt kilometrów dziennie.
                      Ja bym kupił jakiegoś smarta, albo coś podobnie niepozornego, gdybym nie musiał auta aż do tego stopnia wykorzystywać (piszesz "mniej niż 3 tysiące rocznie" - Lupo, którego nie kupiłem - choć zaczynam żałować - robiło w Niemczech, po mieście, 10-11 rocznie).
                      • kreinto Re: Najszybsza fura świata na otomoto 14.07.22, 07:52
                        qqbek napisał:

> Fajny SUV.
                        > Ale "po co", jak robisz tym przebiegi mniejsze niż rowerem?
                        No właśnie to też jest bez sensu, dlatego zapewne niedługo pójdzie do kogoś innego. Zdecydowanie wolę całkiem małe autka.
        • duze_a_male_d_duze_m Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 13:13
          Nie wiem jak przebieg, ale to inne egzemplarze.
          • qqbek Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 13:29
            duze_a_male_d_duze_m napisał:

> Nie wiem jak przebieg, ale to inne egzemplarze.

Też racja - do tego ten ze "175" bardziej ściorany niż ten z "218".

Na wiadomość o tym, że te auta mają (obydwa) mniejszy przebieg niż moja Zafira wziąłem i poszukałem Paska B5 TDI (koniecznie "haj-lajn") spełniający wymagania PN 160.

I znalazłem:)
            Co prawda nie 1.9 a 2.5... ale można kupić 23-letnie auto w "Polskiej Normie 160".

Z benzyniakami są nawet takie z przebiegiem 80-120!
          • toommynaley Re: Najszybsza fura świata na otomoto 13.07.22, 13:30
            Optycznie wygląda na ten przebieg. Kierownice obszyte bo fabrycznie są ze zwykłego plastiku nie widziałem skórzanych w tym modelu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka