Dodaj do ulubionych

Wystarczylo nie krasc 33 400 złotych na paliwo

22.07.22, 19:51
Rachunek Doroty Chorosińskiej za paliwo zwala z nóg. Posłanka PiS wydała na benzynę ponad 33 tys. zł

i to w czasie kiedy paliwo bylo w miare tanie.
Ja nie wiem ile km zrobi jakis rep miesiecznie, ale moze i 100kkm da rade za 13.5 miesiaca.
Obatel Rychu mogl krasc w parlamencie, europejskim, to przeciez ta niegorsza.

widzis futrazku, tyle ty zarobisz za caly rok.
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Wystarczylo nie krasc 33 400 złotych na paliw 22.07.22, 19:58
      A prawo jazdy chociaż miała?
      Bo niejaki Adam A. (wpierw Szmatiz, potem Prostytucja i Synekury) wziął 40 tysięcy kilometrówek nie mając nawet prawa jazdy.
    • kreinto Re: Wystarczylo nie krasc 33 400 złotych na paliw 22.07.22, 20:34
      marekggg napisał:

> Rachunek Doroty Chorosińskiej za paliwo zwala z nóg. Posłanka P
      > iS wydała na benzynę ponad 33 tys. zł

>
      > i to w czasie kiedy paliwo bylo w miare tanie.
      > Ja nie wiem ile km zrobi jakis rep miesiecznie, ale moze i 100kkm da rade za 13
      > .5 miesiaca.
      > Obatel Rychu mogl krasc w parlamencie, europejskim, to przeciez ta niegorsza.
      >
      > widzis futrazku, tyle ty zarobisz za caly rok.
      To raptem 55tys. km. lepszą bryką. Tyle to ja robiłem służbowym w nieco ponad pół roku.
      Kapiszon a nie sensacja.
      😉
    • bolo2002 Re: Wystarczylo nie krasc 33 400 złotych na paliw 23.07.22, 09:17
      To nie pierwsza osoba w parlamencie, która okrada Polaków. Mechanizm rozliczania paliwa powinien byc zlikwidowany. Byli juz Pnowie z PIS-co to na kunferencje do madrytu autem podobno jechali i to w trójkę! Ale najlepszy to był wybitny polityk z PIS/ czyli partii, która rządzi kradnie na potęgę!/-który zimą do Brukseli jeżdził z Sanoka- fiatem cabrio ! I najeżdził 100 tys Euro-potem ten złodziej musiał to zwrócić. Był i jest dalej wybitnym przedstawicielem PIS w parlamencie UE ! Takich Polska ma wybitnych przedstawicieli!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka