Dodaj do ulubionych

Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam

26.07.22, 06:14
w jaki sposob mozna wygrzebac 2-3 letnie posty i odpisywac?
Obserwuj wątek
    • waga173 Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 06:20
      Nekrofilia? Pytanie mam bo po co by innego, zaloz nowy watek i juz.
      • marekggg Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 06:40
        nekroforumofilia?
        • waga173 Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 06:53
          Kiedys mozna bylo wrzucic do "szukaj autor" taki na przyklad Crannmer i wyskoczylo dwadziescia tysiecy jego wpisow. Dzisiaj wyskoczy dwadziescia. Oszczedzaja na czyms.
          • marekggg Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 06:59
            bardzo rzadko mi sie zdarza cos wyszukiwac na forum. moze 1-2 razy w roku
    • qqbek Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 13:49
      Ale dlaczego mamy nie odpisywać?
      Bywalec, swoim zwyczajem, przez ponad 3 lata jeszcze się nie zdecydował na samochód.
      Wątek więc pozostaje nadal aktualny, ponieważ jego założyciel jeszcze nie kupił samochodu, o którego kupno pytał.
      Chyba pamiętamy wszyscy wątek o świecach zapłonowych, gdzie nie mógł się pół roku zdecydować, a w końcu kupił te (NGK), które mu poleciłem w drugiej godzinie "wiszenia" wątku. (Aż sobie wyszukałem wątek - założył go 6 października 2020 roku o 20:36, pierwsza rada "NGK" - mojego autorstwa - 6 października 2020 22:26 - po chwili poparli mnie jeszcze dr.hayd, only_the, waga, ; kupił świece 13.04.2021 - ponad 7 miesięcy później).
      • waga173 Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 16:37
        Potem przez pol roku nie mogl sie zdecydowac gdzie najlepiej kupic klucz do tych swiec.
        • qqbek Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 16:58
          Widzisz - jak ja idę po buty, to po 10 minutach wychodzę z dwoma parami i mam na długo spokój.
          Jak moja żona idzie po buty, to ja zostaje z dziećmi w domu, bo nie mam cierpliwości na jej chodzenie, "wybieranie", przymierzanie... kończące się w 90% wypadków rytualnym "za drogo"/"nie pasuje mi krój"/"nie ma dla mnie rozmiaru"/"może za tydzień będą ładniejsze".

Ja kupuję buty w dzień, na lata.
          Moja małżonka kupuje buty miesiącami, nierzadko na kilka tygodni.
          • waga173 Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 17:07
            Nasz forumowy kolega zanim kupi to pewnie oglada buty przez kilka miesiecy w kilku miastach a moze i krajach. Ile sie przy tym nazwiedza hoteli!
            • bywalec.hoteli Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 00:20
              chłopaki, kochani jestescie 😍🥰😘♥️
              • bywalec.hoteli Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 00:25
                a qqbek długo się przy zagirze nie zastanawiałeś i kupiłeś padake 😅😂🤣 wiec krótkie wybieranie wcześniej to długie jeżdżenie po serwisach później
              • borsuczyca.klusek Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 08:26
                Bywalec a zmywarkę już kupiłeś? "🙄
                • waga173 Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 08:32
                  Nie kupil zmywarki bo jeszcze nie kupil naczyn.
                • bywalec.hoteli Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 09:01
                  borsuczyca.klusek napisała:

> Bywalec a zmywarkę już kupiłeś? "🙄

Kupiłem :D A właściwie to żona kupiła.
          • only_the_godfather Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 08:42
            qqbek napisał:

> Widzisz - jak ja idę po buty, to po 10 minutach wychodzę z dwoma parami i mam n
            > a długo spokój.
            > Jak moja żona idzie po buty, to ja zostaje z dziećmi w domu, bo nie mam cierpli
            > wości na jej chodzenie, "wybieranie", przymierzanie... kończące się w 90% wypad
            > ków rytualnym "za drogo"/"nie pasuje mi krój"/"nie ma dla mnie rozmiaru"/"może
            > za tydzień będą ładniejsze".
            >
            > Ja kupuję buty w dzień, na lata.
            > Moja małżonka kupuje buty miesiącami, nierzadko na kilka tygodni.
            >
            Coś w tym jest jak ja idę na zakupy to kończą się one dość szybko zazwyczaj wejdę do 1 max 2 sklepów i już po zakupach. Za to żona potrafi zejść całą manufakturę by na koniec powiedzieć, że pojedziemy jeszcze do portu/galerii czy ptaka.
      • engine8t Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 23:08
        Nie tylko on. Ja od 10 lat sie zastanawiam nad nastepnym samochodem i co mi sie umysl zaczyna klarowac to wychodza nowe i inne i znow wracam do punktu wyjscia.
        Zreszta jak po kupnie kazdego mysle jaki bedzi nastepny.. i nie wiem.
        Syn jedynie wie i sie smieje "Ojciec, nastepmny bedzie znow BMW".. a ja na to "O nie tym razem juz nie"
        • waga173 Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 23:24
          Ja przestalem sie przejmowac o nastepny jak nie majac odwagi i nie bedac pewien czy kupic ten co mam, uslyszalem od corki Tata, kup sobie, moze to bedzie twoj ostatni samochod. Powaznie, taka szczera jest.
          • engine8t Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 26.07.22, 23:42
            Moj problem jest taki ze co wsiade do nowych to dochodze do wniosku ze sa gorsze pod wieksozscia wzgledow od starych i jak wsiadam do starego to mowie "to jest to".
            Silniki mniejsze - Mercedes juz nawet w AMG 63 bedzie wsadzal 4 cylindowy silnik? , siedzenie mniej wygodne - skora to jest nie eco bo zwoerz trza bylo zabic i masz siedziec na plastiku, kierownica nie ma juz zadnego kontaktu ani z droga ani kierowca bo elktryczna, sa cieche - bo sztacznie wyciszone, wygodne na prostej i maja mase niepotrzebnyc dupereli ale na zakretach sie bujaja jak autobusy. To jeszcze ze mna mniejszy problem ale zona? Wsiada i mowi ze kierownica sie za lekko obraca a silnika nie slychac i na zakretach sie drogi nie trzyma bo ja "wynosi" ?? Jak tak pojdzie to tez do usranej smierci bede jezdzil tym co mam? Strach sie bac.. A te w wersji "sportowej" to twarde i sztywne ze nerki bola..... Co sie K stalo z ta gneracja ludzi ze nie potrafie "wywazyc" ani utrzymac teo co nasza generacja opanowala do perfekcji? Dla nich najwazniejsze to radio , Android Auto, Apple ,, co tam ... inteligent Cruise control, ekran dotykowy i jak otwierasz drzwi to model auta ma sie wyswietlac na cemenciea w srodku masz miec 64 "mood control" swialta. Ja pierd... a galek i przyciskow nie ma. K jak jedziesz to na wyczucie wiesz gdze jest jaka galka i przycisk nimi kreciesz a na tym ekranie dotykowym to musisz odwrocic leb sie skupic ,,,potem klikac zeby sie cos zmienilo i to potwierdzac bo zanedo wyczuciaa i to nazywaja bezpiecznym?
            W sumie jak juz sie pokaza te "autonomiczne" to chyba nie bedzie zal umierac.
      • bywalec.hoteli Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 00:18
        Qqbek chyba twoja umiejetność liczenia kuleje: od pizdziernika do kwietnia jest zaledwie 6 a nie 7 miesięcy!
        • waga173 Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 02:46
          bywalec.hoteli napisał:

> Qqbek chyba twoja umiejetność liczenia kuleje: od pizdziernika do kwietnia jest
          > zaledwie 6 a nie 7 miesięcy!

A niech bedzie tylko dwa tygodnie, ale powiedz nam gdzie jest ten PIZDZIERNIK.
          • waga173 Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 04:08
            Jak zwykle mam dowcip na schodach. Gdzie ten pizdziernik jest to wiem doskonale. Ale KIEDY on jest.
            moglbym wtedy mowic Sciagaj gacie stara, dzis jest pizdziernik. I zdzierac.
          • bywalec.hoteli Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 09:03
            W krajach PIGS jest październik. W Polsce jest piździernik i zaczyna się on czasami nawet we wrześniu
            • waga173 Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 09:12
              "piździernik i zaczyna się on czasami nawet we wrześniu"

A chuja. We wrzesniu to pizdziernik sie konczy. Bo to dziewiaty miesiac.
              • bywalec.hoteli Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 17:09
                i znowu głodnemu chleb na mysli.

a waga Ty nie cierpisz na lustrzyce?
                • waga173 Re: Forum Auto-moto, tak sie zastanawiam 27.07.22, 18:53
                  Dobrze ze Tuwim nie mial narzeczonej Chinki
                  bo by bylo:

Mimozami zwiędłość przypomina
                  Nieśmiertelnik żółty piździernik

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka