Dodaj do ulubionych

F1 się nie interesujecie, za to maglem

02.08.22, 12:38
za to olejkami, maglem i ile kto ma.kasy i czemu tak dużo - jak najbardziej...
Jesteście już Emamcie...

A tymczasem Fernando w Aston Martinie - tak tak, bywalec - za 15 mln baksów rocznie - trza sie było uczyć - no i wybuchła petarda...
Bo po rezygnacji Vettela fotel mial być dla małego Schumachera albo dla zdolnego juniora Oscara Piastri.
A tu pyk i nici z kombinacji :-)

Pytanie też co z fotelem w Alpine.
Stawiam że wezmą Gasly.
No i zostaje do obsadzenia fotel w McLarenie bo Riciardo jeździ gorzej niż mój teść...
Się będzie tasowało...
Obserwuj wątek
    • galtomone Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 13:28
      To jest pikuś przy tym co na torze robi Ferrari. Jakby się starali udupić swoich kierowców.
      Toż średnio rozgarnięty szympans lepiej by strategią wyścigu zarządzał.
      • jeepwdyzlu Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 14:03
        Toż średnio rozgarnięty szympans lepiej by strategią wyścigu zarządzał.
        -----
        :-))
        Oplułem sie kawą...
        Binotto powinni wyjebać i to natychmiast.
    • marekggg Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 13:31
      moze F1 jest juz po prostu nudna? o tym nie pomyslalesz?
      • galtomone Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 13:40
        Tak mówią tylko Ci co nie oglądają.
        Po zmianach w areo i konstrukcjach bolidów jest naprawdę OK. Dawno tyle walki koło w koło nie było, daaawno.
        Nawet na tak "nudnych" torach jak ten na Węgrzech.
      • perski_niebieski Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 13:45
        Formułą to ja się interesowałem,
        gdy Jody Scheckter jeżdził sześciokołowym Tyrellem i szalał Niki Lauda ?
        Zanim wybuchła małyszomania ...
        ;)

A teraz ???
        Kicha.
        • marekggg Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 13:50
          dokladnie, jakies 35-40 lat temu to mnie to interesowalo, no ale byl nicki lauda.
        • jeepwdyzlu Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 14:05
          Formułą to ja się interesowałem,
          gdy Jody Scheckter jeżdził sześciokołowym Tyrellem i szalał Niki Lauda ?
          ---
          Łżesz.
          Musiałbys mieć z 300 lat.
          • marekggg Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 14:11
            ja sie urodzilem w 1971 i od dziecka ogladalem z dziadkiem F1 w austriackiej telewizji.
            • jeepwdyzlu Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 14:30
              Za dużo Laudy się nie naoglądałeś. Jak Niki się zapalił miałeś 5 lat
              • marekggg Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 14:52
                tak, ale przeciez pozniej tez jezdzil, byl pozniej doradca, komentatorem itp itd.
                dosyc dlugo ogladalem F1, bo to bylo cos czego oczywiscie nie bylo w czechoslowackiej komunistycznej telewizji.
                Prost, Mansell, Senna, Watson - to byli kierowcy ktorzy sie liczyli.
                I tego 6-kolowego bolida, to pamietam w bialo-niebieskich barwach.
              • bywalec.hoteli Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 17:17
                ja tez to oglądałem i mój syn tez
                wspaniały film „Wyścig”

Niki Lauda i Hunt to było to!
    • trypel Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 15:06
      Jeep czy to F1 czy motocyklowe GP to wytrzymuje max minute.
      To jest nudne. Gapienie się jak inni jeżdżą.
      Jak chcesz emocji to skocz do Dortmundu z kumplami, wynajmij tor, pobaw się. Żadne relacje z wyścigów się do tego nie umywają
      kart-rennen.com/home
      • perski_niebieski Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 15:29
        Dlatego " filmy przygodowe " z czasów Nieboszczki Komuny nikogo dziś nie bawią ?
        wzbudzajac u Małolatów uśmiech zażenowania ...
        Łobodziński + Gołębiewski, oraz nieboszczyki.

A przygodę sam przeżywasz - stojąc pod Brenner ?
      • kreinto Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 16:28
        trypel napisał:

> To jest nudne. Gapienie się jak inni jeżdżą.
        > Jak chcesz emocji to skocz do Dortmundu z kumplami, wynajmij tor, pobaw się. Ża
        > dne relacje z wyścigów się do tego nie umywają
        O to, to! Za dzieciaka to było fajne, gdy jeździł Senna i Mansell. Późnej jak już się zasiadło za kółkiem to tak to F1 nie rajcowało. Przez chwilę Kubica trochę przyciągnął ale po kilku razach autem torowym na torze, poszło w zapomnienie.
      • jeepwdyzlu Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 16:54
        Gapienie się jak inni jeżdżą.
        Jak chcesz emocji to skocz do Dortmundu z kumplami, wynajmij tor, pobaw się. Żadne relacje z wyścigów się do tego nie umywają
        ----
        Aha. Zamiast oglądać operę skocz do Mediolanu z kumplami, wynajmij LaScalę, pobaw się. Żadne relacje sie nie umywają.
        Tak samo steki.
        Zamiast zamawiać wagyu skocz do Osaki z kumplami...
        • trypel Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 16:59
          Opera też mnie nudzi.
          Chyba bardziej od F1.
          A sam nie mam ciągot do śpiewu ani grania.

A co do drugiego porównania to jest bez sensu. Raczej powinno być- zamiast iść do knajpy na dobry stek to oglądasz jak INNI jedzą wagyu?
          To już wolałbym zjeść makaron z serem zamiast patrzeć się jak inni jedzą trufle
          • nousecomplaining Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 18:06
            > Raczej powinno być- zamiast iść do knajpy na dobry stek to oglądasz jak INNI jedzą wagyu?
            I dalej tym tropem - zamiast posuwać swoją żonę, walisz konia, patrząc np. jak posuwana jest Sharon Stone albo inna Charlize Theron (wiem, wiem, jedna starsza od drugiej)? Ale to oczywiście zależy od jakości żony. Fuj, co za seksistowski wpis.
            • trypel Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 18:21
              Bardzo dobry przykład
              O np endzin woli pojechać na plażę i obserwować inne laski zamiast zająć się własną
              • nousecomplaining Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 18:27
                > zamiast zająć się własną
                Może została mu już tylko obserwacja...
                • engine8t Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 03.08.22, 01:39
                  No wlasnie.... :)
              • engine8t Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 03.08.22, 01:40
                Nie rozumiem dlaczego od razu musi byc "zamiast"?
                Pamietasz jak Jasko w Samych Swoich mowil do ojca "Tatko jak ja sie tak napatrze..
      • bywalec.hoteli Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 18:30
        trypel napisał:

> Jeep czy to F1 czy motocyklowe GP to wytrzymuje max minute.
        > To jest nudne. Gapienie się jak inni jeżdżą.

Mam takie samo zdanie 😀
        A co do milionów w formule o której wspominał Jeep to wole juz obejrzeć inny nudny sport z milionami czyli tenis 😀 i pokibicować Idze i Hubertowi.
    • bywalec.hoteli Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 17:15
      james bond jeździ teraz w formule 1?

szok, oglądając to można umrzeć z nudów.

przynajmniej zegarek mu został klasowy jaki?
    • engine8t Re: F1 się nie interesujecie, za to maglem 02.08.22, 17:53
      To sie w sumie niewiele rozni u emamc - bo to zwykle reality show podobne do Kardashians... polityka i hazard jak w kazdym sporcie a tu jeszcze graj do kamer zeby byla i akcja i intrygi. I to kto wygrywa przestaje buc wazne bo sie okazuje ze to w duzej mierze jest zalezne od tego ile kasy sponsorzy wpakuja i prawdziwego sportu zostalo niewiele..
    • wislok1 Zawsze mozna sie interesowac wodka i cukrem... 02.08.22, 18:45
      wielkahistoria.pl/cukier-krzepi-najslynniejsze-haslo-reklamowe-przedwojennej-polski/
      Cena cukrru w kaczej RP prawie jak w II Rp

• wislok1 Re: Zawsze mozna sie interesowac wodka i cukrem.. 02.08.22, 18:51
        tiny.pl/wqlmd

Realnie drozej bylo...
        1 zloty w II RP to okolo 10 zlotych obecnie....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka