Dodaj do ulubionych

Calkiem O/T wiewiorki:)

07.08.22, 09:07
Jak juz moze zauwazyliscie, na temat tych stworzonek mam niezlego pierdolca. W moim ulubionym parku poprzykrecalem do pni drzew kubki, a jakze ze stali nierdzewnej i co rano wypelniam je obluskanymi niesolonymi orzeszkami ziemnymi. Zeby im nie zaszkodzilo na nereczki:) Dzisiaj rano zamiast jak zwykle pustych kubkow, byly pelne wody! Ktos pomyslal ze to poidelka! Jutro biore wiertarke i boruje dziure w denkach. Ale osobe ktora tam ponalewala wody chetnie bym spotkal i pogadal.
Obserwuj wątek
    • nienawisczabija1 Re: Calkiem O/T wiewiorki:) 07.08.22, 10:25
      Orzeszki ziemne ?????? Z neta co lubią wiewiórki .Najlepszym pożywieniem dla wiewiórek jest mieszanka orzechów laskowych i włoskich, nasiona słonecznika, siekana marchew, sucharki bezcukrowe, arbuz, pokrojone jabłko, winogrona, kiwi i dużo świeżej wody.Ja im daje orzechy włoskie przekrojone na pół w skorupkach .Waga miej litość
      • marekggg Re: Calkiem O/T wiewiorki:) 07.08.22, 12:42
        kurwa, arbuz, kiwi, sucharki bezcukrowe winogrona - to czy to sa wewierky wedrwniczki-turystki?
        przestan czytac babskie pierdoly na internecie.
        tanianiedarady.... i naucz sie uzywac interpunkcji w koncu. te twoje posty to jak teksty troglodyty.
        • kreinto Re: Calkiem O/T wiewiorki:) 07.08.22, 14:27
          marekggg napisał:

> kurwa, arbuz, kiwi, sucharki bezcukrowe winogrona - to czy to sa wewierky wedrw
          > niczki-turystki?
          > przestan czytac babskie pierdoly na internecie.
          > tanianiedarady.... i naucz sie uzywac interpunkcji w koncu. te twoje posty to j
          > ak teksty troglodyty.
          One wybredne są. Kiedyś została mi mieszanka studencka, więc zimą na spacerze pomyślałem, że poczęstuję te rude myszy z kitami. W dupach się im poprzewracało od tego dokarmiania. Nie chciały.
    • engine8t Re: Calkiem O/T wiewiorki:) 07.08.22, 18:19
      Oh, zwykle i czesto wredne gryzonie z puszystymi ogonami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka