Dodaj do ulubionych

OT - Dziewczęta w letnich sukienkach

14.08.22, 01:07
Jako ze mamy fantastyczne słoneczne lato to i dziewczęta w letnich sukienkach są.

Dziś wieczorem statek wpłynie do portu … mam nadzieję 😀
A Wasz?
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 01:22
      bywalec.hoteli napisał:

> Dziś wieczorem statek wpłynie do portu … mam nadzieję 😀
      > A Wasz?

🙄

• bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 01:30
        do twojego portu borsuczyca wpłynął? 😉
        • borsuczyca.klusek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 01:45
          Oblech 🙄
          • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 01:47
            borsuk znaczy się?
            • borsuczyca.klusek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 01:51
              Zgaduj dalej 🙄
    • waga173 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 01:40
      bywalec.hoteli napisał:

> A Wasz?

Nie polegaj na nadziei bo wiesz czym pieklo jest wybrukowane. Przyjedz do nas na Brzeska ktora nigdy nie spi a na pewno wsiadzesz do pociagu. Moze i bylejakiego, ale z pewnoscia nie do statku w porcie Elblag ktory statkow nie przyjmuje.
      • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 01:43
        Elbląg po przebiciu się przez cienka osłonkę juz przyjmuje statki 😀
        • waga173 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 01:54
          Naucz sie od starego kapitana. To port zawsze mial nadzieje ze moj statek do niego wplynie.
          • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 02:08
            dojrzysz ty jeszcze ten swój statek bez lustra, a?
            • waga173 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 02:20
              Zalezy gdzie sie polozy lustro. W nastepnym domu podloga w lazience bedzie z lustra.
      • klemens1 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 13:43
        waga173 napisał:

> bywalec.hoteli napisał:
        >
        >
        > > Dziś wieczorem statek wpłynie do portu … mam nadzieję 😀
        > > A Wasz?
        >
        > Nie polegaj na nadziei bo wiesz czym pieklo jest wybrukowane. Przyjedz do nas n
        > a Brzeska ktora nigdy nie spi a na pewno wsiadzesz do pociagu.

Myślisz, że jak go dorwą miejscowe lumpy, to dojedzie do ostatniej stacji?

• bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 14:08
          Brzeska to na Pradze. Otóż moi mili po Pradze to ja spacerowałem nieraz dniem i nocą, czasami w damskim towarzystwie i nic mi się nie stało. Pamietam fabrykę wódek Koneser przerobiona na centrum kultury a potem na drogie bloki - ciekawe co nasz pijak Waga na to?
          • klemens1 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 14:22
            Trafiają się tam do tej pory klimatyczne spotkania.
            • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 14:26
              nie chodzę po warszawie z szalikiem lecha i nie śpiewam legia to kurwa
              • klemens1 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 14:50
                Ja piszę o klimatycznych spotkaniach, a nie o mordobiciu
                • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 15:12
                  miejscowe lumpy dorywają ludzi w celu wpłynięcia do portu??
                • yadaxad Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 16:14
                  Nawet nie w zasadzie, tylko to co wczoraj w nocy na mieście miała dziewczyna na sobie, to czarny kostium kąpielowy. U koleżanki, jeszcze można się był domyśleć szortów z małą górą.
                  • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 16:17
                    kostium kąpielowy dwuczęściowy? 😀
                    • yadaxad Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 16:21
                      Tego nie wiem, bo brzuch miała zakryty, czy to była całość tekstylna, czy majtki i podkoszulek.
                      • yadaxad Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 16:24
                        A w zasadzie jak można chodzić w rajstopach i koszulce, niby to leginsy ale na tyle przezroczyste , ale stringi na pupie widać, to czemu nie?
                      • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 17:07
                        rozumiem ze widok był przyjemny? A dziś widziałem dużo kobiet w letnich sukienkach w trochę miejskim trochę wiejskim kościele. Naprawdę przyjemne widoki. Ubrane tak by do kościoła pasowało, ale i trochę ciała ukazało i podkreśliło 😀
                  • yadaxad Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 16:18
                    Widzę w tym progresywność i całkiem dziewczynom życzę rozpiętej koszuli bez stanika.
    • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 07:04
      bywalec.hoteli napisał:

> A Wasz?

Nie wiem, cholernie daleko jeszcze do wieczora.

Pite było?
      (pytanie retoryczne)
      • waga173 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 07:19
        "Pite było?"
        Mam nadzieje ze nie, bo jezeli tak to statek prowadzony reka pijanego sternika mine sie z wejsciem do portu i albo wejdzie do mieszczacego sie nieopodal ujscia sciekow albo trafi na palety i mu w kadlub wejdzie drzazga.
        • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 07:47
          Uszkodzony dziób statku to nie przelewki. Można na całe tygodnie trafić do suchego doku...
          • waga173 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 08:09
            qqbek napisał:

> Uszkodzony dziób statku to nie przelewki. Można na całe tygodnie trafić do such
            > ego doku...

I jeszcze moze jakas ropa wyciekac.
            • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 08:19
              waga173 napisał:

>
              > I jeszcze moze jakas ropa wyciekac.

Jaka ropa?
              1:07 chwalił się, ze zaraz dokuje, a 1:30 już plotkował z borsuczycą o krypie starego borsuka.

Nie panamaxa, a szybką łódź regatową najwyraźniej cumował ;)
              • waga173 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 08:52
                Ropa sie pojawi za jakies trzy dni. Kiedys ta "ropa" nazywala sie materia.
                Zupa z trupa, rosol z rany, chleb materia smarowany:)
    • only_the_godfather Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 09:24
      Prosta zasada piłeś nie pisz.
      • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 09:45
        Oj - każdemu może się zdarzyć.
        Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w końcu długi weekend mamy.
        Mnie to żona opieprza, że nie ma gdzie zupy na jutro odłożyć, bo spora część lodówki w piwie.
        Tylko, że ja dzisiaj rano jeździć trochę musiałem, więc nawet nie nadwyrężyłem tego zapasu wczoraj.
      • waga173 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 09:56
        only_the_godfather napisał:

> Prosta zasada piłeś nie pisz.

Prosta zasada to jest ze jak sie ujebales to se nie pojebiesz. Albo rybka albo pipka. Ale popisac na forum to se ujebawszy jeszcze mozna. Ciekawi mnie a juz uplynal czas "od pomyslu do wytrysku" czy ten okret/statek/kajak jego gdzies wplynal, czy go jutro znajdzie tam gdzie zawsze byl, obtarty o przescieradlo.
      • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 10:47
        only_the_godfather napisał:

> Prosta zasada piłeś nie pisz.

To nie tak szło.
        "Piłeś - nie jedź!
        Nie piłeś - wypij!"

(Za ścianą Wars wita nas!)
        • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 13:24
          Jestescie powaleni 😀

Pite było ale niewiele bo trzy piwa na cały dzień ciężkich robot na ogrodzie minus to co wypiła Zofia.
          Po prostu siedząc na tarasie w ciepła noc celebrowałem lato takie jakie lubie - ciepłe, słoneczne, z ciepłymi nocami.
          Wtedy pomyślałem sobie ze jednym z symboli lata są dziewczyny w letnich sukienkach. Potem pomyślałem o tej piosence.
          A statek wpłynie do portu wieczorem - dziś 😀
          • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 14:29
            bywalec.hoteli napisał:

> Jestescie powaleni 😀

A dziękuję.
            Czasem się człowiek czuje niedoceniany, szary, zbyt typowy, a przyjdzie taki bywalec i potrafi docenić :)

> Pite było ale niewiele bo trzy piwa na cały dzień ciężkich robot na ogrodzie mi
            > nus to co wypiła Zofia.

No tak, w moim lokalnym "wodopoju" też to piwo było.
            Czeskie Svijany 450.
            Puszka 2000 ml.
            Dwa na cały dzień to tak "akurat", trzy to rzeczywiście lekko za dużo, nawet jak część wypociłeś pracując to za kierownicę się raczej dzisiaj jeszcze nie nadajesz.

> Po prostu siedząc na tarasie w ciepła noc celebrowałem lato takie jakie lubie -
            > ciepłe, słoneczne, z ciepłymi nocami.

Też to lubię.

> Wtedy pomyślałem sobie ze jednym z symboli lata są dziewczyny w letnich sukienk
            > ach. Potem pomyślałem o tej piosence.
            > A statek wpłynie do portu wieczorem - dziś 😀

To żeś mierzeję przekopał szybciej niż Prezes!
            • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 14:34
              a to „powaleni” to tak czule z mojej strony 😀
              było 3x330ml plus 1x500ml minus 200ml które wypiła Zofia
              • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 16:45
                bywalec.hoteli napisał:

> a to „powaleni” to tak czule z mojej strony 😀
                > było 3x330ml plus 1x500ml minus 200ml które wypiła Zofia

Ja zaraz idę na rower, więc prewencyjnie, żeby się za bardzo nie pocić, walnąłem pół godziny temu "bączka" (0,33) IPA Sławosza.
                Mój styl piwa - ciemne od chmielu, walące goryczką jak cepem, może nie do końca IPA, ale podoba mi się... kupiłem przypadkiem wczoraj w markecie. Alkoholu nie ma za dużo (5,5% zdaje się), a chmielu tyle, że z jednej małej buteleczki starczyłoby na sześciopak koncernowego sikacza... z zapasem.
                Za kierownicę nie siadam już (starczy, 130 kilometrów po Lublinie i okolicach dziś zrobiłem) a godzinę po "bączku" będę miał mniej niż 0,1 więc na rower akurat... burze idą to trzeba się trochę wyżyć na rowerze, ze dwadzieścia kilometrów przed ponownym siadaniem do pracy nakręcić.
    • waga173 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 10:05
      Czy mnie jeszcze pamietasz, czy pamietasz ten dzien, czy jak inne dziewczeta w letnich sukienkach, zapomnialas juz mnie...

Zes kurwa dobral taki filmik ze chuj opada na rece a ja opadam na nie zboczencu popierdolony.
      • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 14:11
        Sam jestes zboczony waga.
        W tej piosence nie zauważyłem nic zboczonego: celebracja lata, pieknych dziewczyn i pierwszej miłości.
        • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 16:18
          i nie wiem dlaczego piosenkę Niemena tu wrzuciłeś?
    • bolo2002 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 10:11
      Nie ciesz sie zawczasu- może być sztorm i się mocno spóżni!
    • trypel Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 17:32
      A oryginał znasz?
      youtu.be/DImPx4rHQKw
      • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 18:41
        Nie znałem - niezłe - tekst prawie taki sam
        w ogóle Yugoton i Yugopolis są w dużej mierze genialne
        • trypel Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 20:52
          A to?
          Nie pamiętam kto ale chyba była też polska wersja
          youtu.be/ZBefXP-_eGg
          • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 21:24
            Kayah z Bregoviciem? Nie ma nie ma ciebie.?
            • trypel Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 21:38
              Kayah!!!! Masz racje. Nie mogłem siebie przypomnieć
              Dzięki
              • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 22:27
                Ta płyta tez wybitna 😀 Kayah i Bregović
      • wislok1 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 19:50
        OKROPNE

Obie wersje

Po prostu cos strasznego...

Muzycznie dno, tekstowo tez do d...

Ale kwestia gustu
        • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 19:53
          tysiąc razy lepsze niż te twoje panny ze słowacji i bawarii
          • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 21:32
            bywalec.hoteli napisał:

> tysiąc razy lepsze niż te twoje panny ze słowacji i bawarii

A co powiesz o "moich" pannach z Niemiec?
            • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 22:14
              Qqbek, totalnie nie trawie zespołu Rammstein, nie wiem o co w nim chodzi, mimo iz bardzo lubie heavy metal.
              • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 22:42
                bywalec.hoteli napisał:

> Qqbek, totalnie nie trawie zespołu Rammstein, nie wiem o co w nim chodzi, mimo
                > iz bardzo lubie heavy metal.

Ale Rammstein to metal industrialny, śmiem twierdzić.
                Heavy Metal to Judas Priest, czy Iron Maiden (oba również zacne), czy potem Metallica.

Nie wiem - mnie bawi sama treść piosenek.
                Nie są tak "nadęci" jak większość grup i w większości utworów "puszczają oczko" bardziej ogarniętym słuchaczom. Bardzo mi się to w Rammstein podoba.
                • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 23:09
                  A bo Ty masz obywatelstwo również niemieckie to trafisz niemiecki industrialny metal 😀

Ja znam język niemiecki, ale jak słyszę jak wokalista spiewa czy tez mówi „Du hast” to w ogóle mnie to nie porywa 😀
                  • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 14:03
                    Ja?
                    To Jeep ma podwójne.
                    Moja siostra też, ale ja nie :)
                    • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 14:28
                      aaaa to cos mi soe pomyliło - sorry!
                      • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 16:20
                        bywalec.hoteli napisał:

> aaaa to cos mi soe pomyliło - sorry!

Nie za ma co.
                        Chętnie bym też zrobił, ale do tego to trzeba tam mieszkać/pomieszkiwać przynajmniej.

A ja w Niemczech może łącznie z pół roku życia spędziłem i to przede wszystkim u znajomych rodziny/turystycznie/w celach nauki języka.

Dwa lata to ja w Anglii mieszkałem, ale tam bym wracać nie chciał.
                        Pojebało ich do końca po tym Brexicie i brunatne gówno wylało się szerokim strumieniem na ulice.
                        Mam znajomych w Lądku, mam znajomych w Oxfordzie, mam znajomych w Liverpool-u i Manchesterze, mam nawet znajomego w Szkocji, w Edynburgu... i wszyscy mówią to samo.
                        • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 16:59
                          co się stało? Szkoci raczej nie lubia Anglików i nie musza tak jak oni?
                          • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 21:27
                            bywalec.hoteli napisał:

> co się stało? Szkoci raczej nie lubia Anglików i nie musza tak jak oni?

Nie, ten znajomy ze Szkocji lubi Szkotów.
                            Wychodził z pubu ze szkocką flagą w klapie i mu brytyjski nacjonalizm, dosłownie, uderzył do głowy.
                            Wstrząśnienie mózgu, krwiak, jakieś tam szwy, ponad 2 miesiące chorobowego łącznie.
                            • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 22:27
                              kto go pobił? w Szkocji w Edynburgu?
                              • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 22:33
                                bywalec.hoteli napisał:

> kto go pobił? w Szkocji w Edynburgu?

Brytole, a niby kto.
                                Myślisz, że w Szkocji sami Szkoci mieszkają?
                                Przynajmniej 1/4 uważa się za Brytyjczyków, albo tzw. "brytyjskich Szkotów".
                                • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 23:38
                                  nie wiedziałem, ale raz poznałem Szkota to on Anglików nie lubił i wyrażał nadzieję, że Polska ich pobije w meczu piłki nożnej
                                • wislok1 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 16.08.22, 16:33
                                  Zapewne kibice Rangersow z Glasgow...

Zapewne niez za flage, ale jeszcze do tego znaczek Celticu

I jescze kilka tekstow, a ze byl sam....

Ci z Rangersow sa brytyjskimi Szkotami, z naciskiem na BRYTYJSKIMI

Jak bylo referendum w Szkocji, to jednak wygrali zwolennicy unii z Angolami...
                                  ( minimalnie ale zawsze )
              • wislok1 Wruce Wam cos najgorszego na swiecie 14.08.22, 20:21
                Nawet gorszego od Zenka Martyniuka, co jest prawie niemozliwe na tym swiecie...
                gorszego
                od totalnego dna Slowomira Zakopanego, co tez jest prawie niemozliwe....

Ale Niemcom sie udalo w 1981, zreszta zachodnim, to jest DNO ABSOLUTNE ...

• bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 21:32
              co chcesz od Dua Lipy? Kosowarka z Londynu, świetny głos ma, śliczna dziewczyna, ociera się nieco o kicz ale „break my heart” mogę słuchać w kółko.
              • wislok1 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 17:59
                Ja lubie, jak spiewa.....
                Dlalem ja jako przyklad pozytywny
          • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 14.08.22, 22:14
            Wisłok ty lubisz chyba jak panny prezentują nogi w rajstopach (czy tam pończochach - nie wiem które są które)
            • wislok1 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 18:00
              Przy tej pannie z Francji zwrocilem uwage na to, ze bardzo fajnie spiewala i wygladala
          • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 16:09
            wislok1 napisał:

> To jest dobre:
            >
            >
            > I to ;
            >
            >
            > A to najlepsze;

A ta Alyzee to tez widać znakomita tancerka jest:
            • wislok1 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 18:03
              Kulawa nie jest...
    • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 11:34
      Statek wpłynął do portu i z niego wypłynął 😀
      • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 16.08.22, 00:20
        bywalec.hoteli napisał:

> Statek wpłynął do portu i z niego wypłynął 😀

Przeoczyli, a ja to tak zostawiłem.
        Z dedykacją:

Jednak nie ma jak Bon Scott w "acepiorundece"... Brian jest też w porządku, ale to jednak Scott "zrobił" ten zespół.
    • marekggg Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 13:47
      bywalcu - chyba naprawde nie pisz po spozyciu roznych substancji.

czy bys chcial zeby na widok twoich "dziewczat" sie faceci slinili?
      • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 13:50
        a kto mówi o ślinieniu?

nie podoba ci się jak piękne Słowaczki, Polki i Belgijki spacerują latem w letnich sukienkach?
        • marekggg Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 16:11
          szkoda slow
          • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 16:13
            w twoim przypadku Skoda ;)
            • stavros2002 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 21:06
              Szymuś, dużo myślisz o dziewczętach w letnich sukienkach?

"Żona" cie odstawiła?
    • qqbek Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 15.08.22, 23:34
      Masz walczyk, o dziewczynkach, od Mundka Fettinga*:

*Walczyk jest świetny i aż dziwne, że Fetting był w rzeczywistości waginosceptykiem, odrzucił awanse samej Osieckiej... a ukochany chłopak mu uciekł "na zachód".
      • wislok1 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 16.08.22, 16:27
        Fetting to genialnie spiewal w 4 pancernych na poczatku kazdego odcinka.......

Osiecka to miss PL nie byla, wielu by odrzucilo...

A to ze Fetting lubil chlopakow, nie wiedzialem....
      • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 16.08.22, 17:45
        Osiecka była geniuszem słowa ale jako kandydatka na żonę czy miłość to raczej zły wybór byłby 😀 Hlasko, Passent czy Przybora zapewne cos by mogli powiedzieć na ten temat … gdyby żyli.

Jak ktos tak śpiewał takim głosem to nie dziwie się ze waginosceptyk 😀 Mi tam nic do tego - jak tak miał to tak miał 😀 a i Waldorff tez był w tym „klubie” - i co?
    • bywalec.hoteli Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 17.08.22, 12:43
      a taka letnia sukienka może być?
      music.youtube.com/watch?v=R0XUW-sU57g
      • wislok1 Re: OT - Dziewczęta w letnich sukienkach 17.08.22, 17:13
        Sukienki nie zauwazylem, wystep bardzo fajny....

Znam jedna katechetke, byla oburzona, ze Lady Gaga chodzila do ultrakatolickiej szkoly, a teraz tak sie zachowuje...
        Nie powiedzialem jej, ze musi Lady Gaga odreagowac traume....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka