Dodaj do ulubionych

OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin

19.08.22, 22:20
Sanna Marin zrobiła test na obecność narkotyków. Premierka: Chcę rozwiać wątpliwości

bawi sie, co w tym zlego? ma 36 lat.

Obserwuj wątek
    • schweppes1 Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 19.08.22, 22:27
      Pisowcy zazdroszczą, bo oni wolą tęczowe orgie lgbt w Toruniu, w których trzymają się z kolegami za ręce przed Rydzykiem.
    • qqbek Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 19.08.22, 22:42
      Sam bym na imprezę czy koncert poszedł w takim towarzystwie.
      Ładna kobieta, nie robi nic zdrożnego.

A napić się każdy musi czasem.
      My też mieliśmy jednego prezydenta-socjaldemokratę, co to mu się nóżki czasami plątały (bo pić lubił, ale niestety nie umiał), a i tak jest przez większość postrzegany jako najlepszy prezydent "trzeciej rzepy".
      Tylko on pił "służbowo", pani premier zaś w godzinach wolnych.

Trzeba by było przypomnieć wszelkiej maści krytykantom, za którego Prezydenta jego kancelaria zamawiała najwięcej "małpek" do smutnego picia w odosobnieniu.
      • bywalec.hoteli Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 19.08.22, 23:45
        Dziewczyna jest młoda, ładna, szczupła, umie się bawić.
        Sam bym poprosił do tańca gdybym miał taką okazję.

Trudno powiedzieć czy wyciągnięcie tego filmu to robota ruskich - ci to raczej podlozyliby kochanka agenta gdzies w hotelu i potem szantażowali.

Ale pląsy i śpiewy na imprezie? Bez przesady
        • qqbek Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 19.08.22, 23:55
          bywalec.hoteli napisał:

> Trudno powiedzieć czy wyciągnięcie tego filmu to robota ruskich - ci to raczej
          > podlozyliby kochanka agenta gdzies w hotelu i potem szantażowali.
          >
          > Ale pląsy i śpiewy na imprezie? Bez przesady

Ano właśnie.
          Trzeba poczekać na wypowiedź użyszkodnika "megafiut (13 cm)", czy jak mu tam.
          Jak potępi panią premier, to znaczy, że to raszystowska propaganda związana pewnie z planami Finlandii dotyczącymi wstąpienia do NATO.
          Jak się nie odezwie, znaczy się, że to po prostu międzynarodówka inceli/wapniaków ;)
          • bywalec.hoteli Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 00:07
            odezwał się na egrazynie w analogicznym watku o Sannie. Stwierdził ze ona robi z męża cuckolda. A nic na tych filmach nie było, na tym drugim tańczy z jakimś gościem co przymula i słabo tańczy.
            • galtomone Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 08:06
              bywalec.hoteli napisał:

> odezwał się na egrazynie w analogicznym watku o Sannie. Stwierdził ze ona robi
              > z męża cuckolda. A nic na tych filmach nie było, na tym drugim tańczy z jakimś
              > gościem co przymula i słabo tańczy.

A nawet jeśli, to co komu do tego?
          • waga173 Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 03:21
            Odezwal sie na oryginalnym watku na jej temat. Napisal czy raczej kazali mu napisac:

"Jakas zwichrowana lezba lewaczka , h jej w de"

I wszystko jasne. Pierdzielic misia i danusie, zablokowac zaganiacza. Ale on pewnie ruska wanka-wstanka czy jakmutam bylo, nie zniknie tylko sie rozdwoi.
            • bigimax4 Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 07:57
              Powod dlaczego nie lubie tej qurwy ponizej

And now Megan Rapinoe and Sanna Marin have been recognized as Young Global Leaders by the World Economic Forum - joining a community of people dedicated to changing the world for the better.

www.weforum.org/agenda/2020/03/ygl-wef-young-global-leaders/
              • zimnadzidzia Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 08:38
                Jasne, świat będzie lepszy od jutra.
          • nousecomplaining Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 17:59
            > Ale pląsy i śpiewy na imprezie?
            Eee tam, my mamy pląsających ministrów u ojca derektora, to jest dopiero widok, a nie jakaś tam durna finka. Co oni te finy w ogóle o świecie wiedzo?
      • galtomone Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 08:05
        qqbek napisał:

> Ładna kobieta, nie robi nic zdrożnego.

Znaczy gdyby była brzydka to by coś zmieniło? 😈😉 (bo nie wiem czemu ładność w odniesieniu do syt. zaznaczyłeś)

I co to jest "coś zdrożnego"? Można by mieć tylko pretensje w syt. łamania prawa.
        Ze zdrożnością jest tak, że dla każdego to innego, więc nie ma co używać tego argumentu.

A cała "afera" sprowadza się do klików i kasy.
        Gdyby ludzie pokazali mediom palec - "to nas nie interesuje, jak długo nie łamie prawa, wydupiać z tymi "newsami"" to by się skończyło.
        Wielu z nas pewnie czułoby się fatalnie, gdyby nagle ktoś zaczął publicznie pokazywać nasze prywatne życie. To jednak bardzo brutalne wejście z butami.
        Ale są kliki, wyświetlenia, kasa leci...

Dla mnie cała ta afera i artykuły są obrzydliwe. Nie czytam.
        Gówno mnie obchodzi co i z kim robiła w swoim wolnym czasie.
        Zainteresować bym się mógł, jakby się sama tym "chwalić" zaczęła.
        • qqbek Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 11:07
          galtomone napisał:

> Znaczy gdyby była brzydka to by coś zmieniło? 😈😉 (bo nie wiem czemu ładność w
          > odniesieniu do syt. zaznaczyłeś)

Niefortunne połącznie oceny estetycznej z etyczną.
          Choć mam wrażenie, że gdyby była "piękna jak Kempa o poranku i wychowana jak Pawłowicz", to by mniej inceli dupy bolały, że potrafi się też bawić.

> I co to jest "coś zdrożnego"? Można by mieć tylko pretensje w syt. łamania praw
          > a.
          > Ze zdrożnością jest tak, że dla każdego to innego, więc nie ma co używać tego a
          > rgumentu.

Zdrożność to niewłaściwość w relacjach damsko-męskich.

> Wielu z nas pewnie czułoby się fatalnie, gdyby nagle ktoś zaczął publicznie pok
          > azywać nasze prywatne życie. To jednak bardzo brutalne wejście z butami.
          > Ale są kliki, wyświetlenia, kasa leci...

A ilu mamy tutaj premierów?
          Zdradzę tobie drobną tajemnicę - bycie "osobą publiczną" oznacza niestety to, że trudniej jest zachować w prywatności swoją prywatność.
          Choć takiego ładowania się w życie prywatne nie popieram, to nie jest ono, niestety, niczym nowym.

> Dla mnie cała ta afera i artykuły są obrzydliwe. Nie czytam.
          > Gówno mnie obchodzi co i z kim robiła w swoim wolnym czasie.
          > Zainteresować bym się mógł, jakby się sama tym "chwalić" zaczęła.

Jak znam Finów (a znam, bo mam kuzynów tam), to spłynie to po dziewczynie jak po kaczce, więc nie musisz się bulwersować.
          • bigimax4 Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 11:22
            to spłynie to po dziewczynie jak po kaczce, więc nie musisz się bulwersować.

W to nie watpie , ten wzrok teskniacy za rozumem

Zdaje sie niedlugo maja wybory to finowie ocenia
            • zimnadzidzia Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 11:43
              Na trzeźwo tego problemu "nie razbieriosz".
    • kreinto Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 09:36
      Ponoć jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów?
      • perski_niebieski Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 13:23
        Mimochodem,
        widzieliście " konferencję " w Szczecinie ? Najlepiej w TVN 24.
        Moskwa. Czupiradło. Baba Jaga ?
        Odpierdolona, niczym nauczycielka na akademię ku czci Rewolucji Październikowej.

I wyluzowana Steffi Lemke.
        Niemka jest o DWANAŚCIE lat starsza !
        A wygląda - jak córka naszej Szantrapy.

Skąd oni biorą te koczkodany do PiS ???
        Że z KUL czy Oazy to już wiemy ...
      • nousecomplaining Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 17:39
        > Ponoć jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów?
        Sad but true 🤣
        • bigimax4 Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 19:02
          Faktycznie

• bwv1080 Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 19:52
            bigimax4 napisał:

> Faktycznie

Zaraz znajdę faktyczne zdjęcie zaganiacza z fiutem wielkości niewyrośniętej łechtaczki,
            • bigimax4 Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 20:09
              Jak lubisz poogladac dobra pale to jedynie barry wood moze cie zaspokoic
    • wislok1 Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 16:53
      Nic w tym zlego nie ma,
      ale jakim cudem ruski wywiad zdobyl te nagrania i wrzucil do internetu ???
      • bywalec.hoteli Re: OT A ja trzymam kciuki - Sanna Marin 20.08.22, 17:49
        Wypowiedział się nawet PMM:
        I ostatnia zwrotka: „Bardzo cieszę się z tego, że ona tutaj taką dawką radości nas wszystkich uraczyła”

Myśle jak PMM mówi 😂

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka