Dodaj do ulubionych

OT Lublin niepatriotyczny

10.09.22, 18:02
Lublin. Ławka w kształcie Polski uszkodzona już po kilku dniach

no jak tak mozna.

no chyba ze tak:
Lawka po polsku - zaganiacz sie ucieszy
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: OT Lublin niepatriotyczny 10.09.22, 18:39
      Lublin czeka na Wrocław i Białystok - u nas "toto" stoi na Placu Teatralnym, który tak średnio "reprezentacyjny" jest (mieści się przed wielkim klockiem Centrum Spotkania Kultury i obok obleśnego biurowca Urzędu Marszałkowskiego) - we Wrocku jest w zabytkowej przestrzeni przy dworcu, w Białymstoku przy samym Pałacu Branickich...
      • wislok1 Re: OT Lublin niepatriotyczny 10.09.22, 19:10
        100 000 zlotych za lawke, jakis kaczy dzaialacz niezle zarobil....

16 razy 100 000 - jakis 1 milion zarobku na czysto, po odliczeniu wszystkich kosztow....

Pryzpomina sie Siemkiewicz i jego teksty z Potopu, ze PL jest jak kawal sukna i kazdy cwany dla siebie chce cos ukroic....

• borsuczyca.klusek Re: OT Lublin niepatriotyczny 10.09.22, 22:52
        qqbek napisał:

>Placu Teatralnym, kt
        > óry tak średnio "reprezentacyjny" jest (mieści się przed wielkim klockiem Centr
        > um Spotkania Kultur

Czyżby kolega nie cenił kunsztu architektonicznego biura pana Stelmacha 🙄

• qqbek Re: OT Lublin niepatriotyczny 10.09.22, 23:10
          borsuczyca.klusek napisała:

> Czyżby kolega nie cenił kunsztu architektonicznego biura pana Stelmacha 🙄

Tak się składa, że kolega ma "osobistą kosę" z architektem B. Stelmachem i choćby mu się jego realizacje podobały, to będzie mu podjeżdżał publicznie.
          (ale tak osobiście - poza elewacją zewnętrzną, zbyt pompatyczną moim zdaniem, bardzo mi się CSK podoba)
    • kanna13 Re: OT Lublin niepatriotyczny 10.09.22, 20:34
      Nie tylko Lublin ale i deszcz jest niepatriotyczny: Tekst linku
      • qqbek Re: OT Lublin niepatriotyczny 10.09.22, 20:35
        To jest miś na miarę ich możliwości.
        Co teraz?
        Protokół zniszczenia!
        • kanna13 Re: OT Lublin niepatriotyczny 10.09.22, 21:02
          Koniaczek?
          Podwójny
    • borsuczyca.klusek Re: OT Lublin niepatriotyczny 10.09.22, 22:48
      Od Lublina to się proszę odpierniczyć 🙄
      Jestem skłonna się założyć, że uszkodzenie to nie akt celowego wandalizmu tylko wynik kijowej jakości produktu finalnego 😔
      • qqbek Re: OT Lublin niepatriotyczny 10.09.22, 22:55
        borsuczyca.klusek napisała:

> Od Lublina to się proszę odpierniczyć 🙄
        > Jestem skłonna się założyć, że uszkodzenie to nie akt celowego wandalizmu tylko
        > wynik kijowej jakości produktu finalnego 😔

Ale przecież nikt nie kwestionuje tandety.
        Chodzi o to, że to w Lublinie udało się popsuć toto w pierwszej kolejności.
        W Poznaniu samo się zepsuło :D

Wynajęli plac przy CSK do listopada, więc chodzi o to, żeby do tej daty spisać "protokół zniszczenia".
        Borsuczyco, czy ty "Misia" i wykładu Ochódzkiego na temat "drogich słomianych inwestycji" nie oglądałaś (jak serio nie, to masz w linku od zdaje się wisłoka powyżej)?
        Nikt się lubelaków tu nie czepia.
        Ja też jestem z Lublina (choć aktualnie mieszkający pod Lublinem, to jednak nadal pracujący w Lublinie) i to "z dziada pradziada" (i to całkiem serio) i bardzo mi się podoba śmieszkowanie z całych tych "patoławeczek".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka